• LovroZG
    1.3k
    "No, vratimo se Tinu Miljaku, najboljem strijelcu i asistentu kadeta u HNL-u. Za tog dečka kažu da je jedan od najvećih talenata u školi, enormno motorično krilo s sjajnom lijevom nogom. Hoće li možda 16-godišnjaku Igor Bišćan dati koju minuticu protiv Gorice?"
  • vjeko1701
    5.9k
    Svaka čast dečku i nadam se da će biti buduća zvijezda Dinama i reprezentacije al jbt Olivari i tvog naslova i članka od 3 rečenice...pa u 3pm, da nemaš trunke nekog profesionalnog ponosa, ega...nešto

    Pa daj za te pare koje ti daju, taman da su euro i čunga lunga, barem izvuci neku detaljniju statistiku dečka, možda kratku životnu crticu odkud je, kada i di je krenuo s nogometom. Neku značajniju pobjedu koju je donio u mlađim uzrastima svojim potezom, golom il asistencijom. Praktički upoznaješ javnost s njim a članak ko da je prepisan od natuknica agenta.
  • Ludovic IX
    5.1k
    kraj jedne ere?. istina, ovo je bila petoljetka snova. samo što ja ne smatram da je era završila.

    ok, od tih nekih senatora, tu su još livi i petko i kao na izlazu su. ali to se još ništa nezna. možda odu, možda ne.. ali i da odu, ne vjerujem da ćemo bit slabiji. možda slabiji na golmanskoj poziciiji ali ukupno ne.

    recimo, otišao je orša ali da nije, ivanušec nebi eksplodirao tako. možda je bogohuljenje ali povratak orše ili ostanak ivanušeca na lijevom krilu - neznam na koju stranu naginjem..

    vezu imamo i bez ademija jako dobru. Desno krilo može biti samo bolje a tko zna, možda dođe neki napadač od nabrojanih i utrpa 25 golova samo u HNL-u pa petko bude samo uspomena kao i dudu npr.
  • Olmic
    2.7k
    Po ovome bi rekao da ljubu vidi na beku
  • marcio amoroso
    31.9k
    “Nemoguće ponude nećemo odbiti, samo se možemo nadati da će stići što kasnije”

    Glava me zaboli kad čujem ovako nešto. Opet ona karta da se idu proći kvalifikacije sa svima, a onda kud koji mili moji. MRZIM taj stav, baš mrzim.
  • Krizy
    35.1k
    Radije bi da ne ulazimo u LP-a ako nakon ulaska slijedi prodaja 2 ključna igrača.
  • Infinity
    15.2k
    Ja bi ocekivao da nakon sto udjemo u LP dovedemo neka pojacanja u tih dan, dva koliko nam je ostalo do kraja prijelaznog roka. Sportska ambicija NULA! Divit cemo se kako je*eni Saint-Gilloise ili Kopenhagen muce PSG, Bayerna ili Manchestera. Pitat cemo se kako nakon tri kola nemaju poraza i kako to da nas Salzburg tako dobije.

    I opet cemo ovdje pisati kako trebamo postati Benfica, Porto ili Ajax, visestruki prvaci Europe, a klubovi iz Belgije ce praviti bolje rezultate od nas, iako cemo se mi tjesiti kako Belgijance uvijek nasamaramo.
  • San Lorenzo
    11k
    Po ovome bi rekao da ljubu vidi na bekuOlmic

    Odbijam vjerovati u ovo, Šimić je prije dva tjedna rekao da će se dovesti 5-8 igrača, koje pozicije misle dovoditi ako među tih 5-8 nije lijevi bek?
  • Mlađi referent
    10.3k
    Ako je tako, ja se onda nadam da će te ponude doć’ kaj prije pa da bar znamo na čemu smo, da vidimo kakvi smo bez njih
  • Armagedon13
    958
    I Bočkaja spominje kao lijevog beka,a u sredina terena mu fali najviše igrača?
  • Benito
    553
    Kad se priča o napadačima nigdje se baš ne spominje Drmić, mislim da nije baš u nekim velikim planovima z sljedeću sezonu
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    I meni se cini isto za Drmica, ako se na njega ne racuna onda Perko mora ostati jer je i sam Biscan rekao kako zeli imati jednog iskusnijeg i kednog mladjeg napadaca, pretpostavljam da bi onda treci mogao biti ili Topic ili neko od ovih na posudbi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.