• bluepower86
    804
    Ne radi se tu o nikakvom sabotiranju od strane igraca nego si jednostavno moramo priznat da nemamo dovoljno kvalitetan kadar ili igrace top klase koji prave razliku.Sad cemo drhtat od Lokomotive i Sibenika.Upis gore je sve rekao da su nam na klupi Dilaver,Stefulj itd svejedno nebi igrali.Spikic,Drmic,Menalo,Bulat,Moha nisu igraci prevage i moramo se pomirit s time.Za mene je zabrinjavajuce to sto sam uvjeren da Tolic ode u Rijeku bi eksplodirao kao i sad u Mariboru i zasto nama Dilaver nije bio u rotaciji kad se vidi da je glavni igrac Rijeke trenutno.Drugim rijecima nasi treneri ne izvlace maksimum od igraca koje trenutno imamo u kadru.Kako je moguce da je Bockaj toliko pao u formi a da ode negdje dalje bio bi igrac za prvih11.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Ivanušec je upitan za kup
  • Jaro
    5.6k
    hahahaha... karma ce ga totalno stic... na kraju ce fakat doc tekma gdje ce u21 momcad na teren morati...
  • BBB Sibenik
    4k
    Potencijalni kiks od sbk gotovo sigurno bi donija smjenu Cacica. Pitanje koga dovest i dal su uopće sa nekim u kontaktu. Svi hvalimo brku za prošlu sezonu kako je uzea prv, samo razlika je šta sad nema Orsica, Ademija, ozljeden ti je Petkovic itd. Makni tri glavna igrača nekoj ekipi na svitu to nije to pa ni u HNL. Dobro na +7 smo ne na -7, al event remi il poraz od lokse donit će nemir totalni. Koga dovest ne znam al nisam uvjeren da Cacic ovu sezonu može završit ka šta je prošlu izvuka
  • xyz
    840
    Sve je divno i krasno. Sve super funkcionira. Imamo najbolju momčad i najboljeg trenera. Odlično će sve ispasti.
  • dZg1986
    384
    Vec sto puta spominjani Bjelica, uvjeren sam da je on najbolji izbor u ovom trenutku. Zna sve oko kluba i vecinu u ekipi. Prvenstvo je izgubljeno 100% ako Cacic ostane, osim ako ga opet neka luda sreca ne pocne pratit.
  • Eduardo
    17.6k
    Čekamo Bjelicu da nas spasi i na ljeto osvježi momčad Šitumom, Leovcem i Dilaverom.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Čačkone je još jednom u svojim izjavama i radnjama kontradiktoran,sad se žali na raspored i ozljede a sam sebi je skresao roster, dodje mi da se ponudim sutra za zapisnik i ispunim si životnu želju.

    Inače mnogi pišu kako će se prodat i Šutalo i Ivanušec samo ne znam na temelju kojih igara,moje skromno mišljenje,Ivanušec ima dvije iznadprosječne utakmice Varaždin i Hajduk,Šutalo čak ispodprosječan ovo proljeće, najbolji meč mu je Turska prošli tjedan.
    Perić mi je po formi i prezentacijama ispred njega ovo proljeće.
  • San Lorenzo
    11.6k
    Čekamo Bjelicu da nas spasi i na ljeto osvježi momčad Šitumom, Leovcem i DilaveromEduardo

    Pod Bjelicom su afirmirani Olmo, Gvardiol, Šunjić, pa je sezonu poslije Moro uskočio u njegove kopačke, Gojak je izgledao kao igrač od 10 milijuna eura, ne treba zaboraviti ni Rrahmanija koji je odradio odličnu sezonu prvenstveno na beku...o afirmaciji Oršića i Petkovića mislim da ne moram trošiti riječi...
    Da nije Bjelice, još uvijek bi maštali o europroljeću i čeznutljivo gledali prema Apoelima i Plzenima koji mogu, a mi ne možemo.
  • Mulec86
    389
    Bolje Dilaver i Leovac koji svoje najbolje nogometne godine daju klubu i uvijek igraju 100% nego kvazi veliki talenti koji ne mogu spojit 2 dobre utakmice.
  • Orc123
    5.1k
    Na +7 smo jer su ostali kriminalno losi, a ne mu dobri. Ako osvojimo prvenstvo osvojit cemo ga na racun losih konkurenata kao i prosle godine! Kvaliteta hnl se vidi na Europskim utakmicama gdje nema nikog osim Dinama. Ona sampionska Rijeka bi nas sisala 10 bodova!
  • Tundra
    518
    Na +7 smo jer su ostali kriminalno losiOrc123

    Bolna istina. HNL je nakon visokog porasta kvalitete zadnjih par sezona, ove sezone jako pao.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Samo je Dinamova kvaliteta porasla, ostalima je u padu konstantnom. Osijek, Rijeka ili Hajduk ne mogu izbaciti prosjecan klub s Cipra ili Bugarske, o kakvom porastu kvalitete pricas?

    To što je Dinamo imao lošiju sezonu a trojka nije puno kiksala kao ove sezone ne znači automatski da su momčadi i liga kvalitetnije nego samo zanimljivije za pratiti.
  • Gelipter
    3.5k
    Već se jedno tisuću puta ovdje objasnilo kako liga nije postala kvalitetnija već izjednačenija. Napredovali su ovi davljenici donekle. Prije svega Istra, Varaždin koji je tek odnedavno u 1. HNL, Slaven, koji uživa u poziciji prosječne momčadi, sad je u ovim okolnostima čak kompetitivan za više pozicije i tako dalje. Hajduk stagnira, Rijeka se muči. Momčad koja je na polusezoni bila predzadnja sad se bori za treće mjesto. To dovoljno govori o ligi. Osijek ni kriv ni dužan drži 3. mjesto, igra nula bodova. Liga je odlična jedino za stvaranje duha u Dinamu "može se i lako ćemo" kaj dovodi i nas u sve nepovoljniji položaj u odnosu na europske momčadi, a onda još kad imamo ocvalog napuhanka na klupi koji nema volje držati momčad nabrijanom i u svojoj aroganciji povlači poteze u suprotnosti sa zdravim razumom, e onda dolazimo do situacije da imamo nepotrebno "zanimljivu" završnicu prvenstva i opći pad u svim aspektima.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Ili kao sto je osvjezio momcad Orsicem,Petkovicem ili to nije zanimljivo spomenut zato sto su top igraci?
    Dilaver nije bio dobar pod Bjelicom?
    Kako brzo zaboravljamo neke stvari…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.