• Mrvica
    3.3k
    Iskreno od cijele pressice samo sam taj dio i čuo, ostatak je bio silovanje bubnjića
  • Dautbegović1
    92
    Za dva mjeseca oni preuzimaju vodstvo kluba,a mi se možemo .....
  • Mr Anderson
    5.4k
    Kaj je stvarno rekao:...i promjena statuta ako treba. Evo im prilika, ako im stvarno prođe izvanredna skupština, nek promijene statut i raspišu izbore...hahaha.
  • Neki tip
    19.4k
    Ako treba i promjena statuta, ako će se od mene tražiti napravim ritualni sepuku na Jelačić placu, ja ću i to učiniti.criticus

    Da ništa drugo na ovoj presici nije rečeno, nijedna jedina riječ da nije prozborena, već da je Rožić samo sjeo i ovo izgovorio, već bi dovoljno bilo za znati ispod čijeg je šinjela izgmizao.
  • Klenx
    4.1k
    Nadam se da ste svi svjesni da se iduća 2 mjeseca određuje budućnost kluba, jedne institucije grada i države. Nakon izborne skupštine u 3. mjesecu nema povrata narednih 20 godina.
  • Jaro
    5.6k
    i mozemo se svi tu lagano jbt...
  • Ludovic IX
    5.5k
    na sreću, morao sam prestat slušat presicu zbog teams sastanka koji sam u istoi vrijeme imaoy ali pošto je to bila kakti presica, jel je ijedno pitanje postavljeno? s obzirom na rožićevu prvu rečeniu da nebi on htio pričat već odgovarat na pitanja?
  • Mr Anderson
    5.4k
    Mislim da se neće ništa bitno promijeniti bez obzira na tu skupštinu. Dok je ovaj statut na snazi.
  • Ludovic IX
    5.5k
    promijenit će se transfer politika koja je bila na snazi zadnjih 365 dana. di se nije uzimalo sam da se uzme i da se nekom isplati provizija.

    hvala bogu da su stožerni igrači stariji od 25 pa neće biti toliko prilike za prodaju.. ali opet dolazak hrpe igrača iz HNL-a i Bih koji će biti poslani na posudbe
  • SAS1987
    13.5k
    Nadam se da ste svi svjesni da se iduća 2 mjeseca određuje budućnost kluba, jedne institucije grada i države. Nakon izborne skupštine u 3. mjesecu nema povrata narednih 20 godina.Klenx

    Ovo je poruka koju bi trebao shvatiti svaki navijač Dinama.

    Ološ iz kluba je uzdrman ko nikad u posljednjih 20 godina i nikad do sada nije bila veća prilika da se izborimo za demokratičan Dinamo.
  • maddaddam
    2.9k
    Zanimljivo kako papagajski ponavljaju bjegunčev narativ o istočnoj tribini, kako je sa tribinom sve ok i da nije dodatno pregledana nakon crvene naljepnice, te kako klub trpi ogromnu financijsku štetu zbog toga (cca 300.000EUR po euro tekmi).

    Ovo je klub objavio 2020.:

    Dinamo je danas objavio da je na Maksimiru završen dosad najdetaljniji pregled stadiona koji su obavile gradske službe. To je bio već treći pregled stadiona od potresa. Prvim pregledom, par dana nakon potresa, Maksimir je proglašen "privremeno neuporabljivim" da bi 5. svibnja drugim pregledom utvrđeno da se istočna tribina zatvara te da se ostale tribine mogu koristiti uz minimalne preinake.


    Ostaje nejasno tko bi odgovarao da se tribina nakrca i da se nešto dogodi, i tko uopće forsira priču o šminkanju istoka, kaka je svima jasno koja je jedina opcija.

    Ti glasovi su se iznenadno pojavili nakon zadnje bjegunčeve presice.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Nemojmo se zavaravati. Transfera nije bilo jer ih Antolić nije htio potpisivati pošto bi Mamić pokupio vrhnje, a on mrvice. On i igrači koji ga guraju žele da oni pokupe vrhnje, a ne da im je klub na prvom mjestu. Druga stvar je što Antolića menadžeri uopće ne doživljavaju.
  • NORTE
    9.3k
    Damir Krznar je jedan od 45 članova skupštine koji su potpisali zahtjev za sazivanjem izvanredne skupštine, izbor novog predsjednika i članova IO.

    Nakon njegove sramotne i neprobavljive epizode kao trenera ovo je dodatan razlog da ga ne smatram pozitivnom likom.

    Eto da svi simpatizeri Maribora i Zokijevog pomoćnika znaju koga simpatiziraju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.