• plavi67
    920
    ja ne znam kak vi gledate, al ja sam nakon 4 min morao ugasit, kakvi odvratni likovi i takvi ce vodit klub...svašta bi rekao ali nije mjesto.
  • criticus
    1.3k


    Al to je dobro, da napokon ovi tunelaši izgmižu iz rupa i moraju stavit njušku pred kameru. Čak i odgovorit na neka pitanja. Da se vide koji su to ljudi, koja su to lica koja drže kriminal u klubu. Neko će kleknut kad tad...
  • maddaddam
    2.9k
    Ovi nemaju pojma što hoće. Nisu dvije smislene rečenice složili.
    Iza njih ostaje samo sluz kao iza toksičnih puževa.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Hvala Bogu sam na poslu pa nemrem gledat nego samo citat a i to je previse
  • thadd
    108
    Uglavnom svima puna usta ljubavi prema Dinamu dok vire iz šu*ka ZM-a a u očima im se sjaje €€€.
  • SAS1987
    13.5k
    Nisu dvije smislene rečenice složili.maddaddam

    Ja slušam i čudim se. Eto, da me netko pita o ćemu su prićali ja nebi znao šta da mu odgovorim.
  • marcio amoroso
    32.6k
    Ja nažalost imam previše posla pa ne mogu ni da slušam ni da gledam. Jel ima tu novinara koji su u stanju postaviti neko pitanje ili samo šute kao pičkice kao uvijek?
  • Crusades1986
    9.9k
    samo šute kao pičkice kao uvijekmarcio amoroso

    Odgovorio si si na pitanje.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Nisam mogao pratiti radi posla. Jel može netko ukratko reći koji je zaključak presice. Vidio sam neki naslov da ovi kažu za "Antolićevce" da su oni u stvari Mamićevci. Najbolje kaj je to na neki način i istina. Svi su.
  • SAS1987
    13.5k
    Nisam mogao pratiti radi posla. Jel može netko ukratko reći koji je zaključak presice.Mr Anderson

    Ulaznice iz 68, nešto o udbašu kojeg su izbacili 89-te, sječanja na tekmu iz 50-tih koju je dinamo pobjedio 6-0, nešto malo o tome da su oni legalisti i demokrati.

    Jel ima tu novinara koji su u stanju postaviti neko pitanje ili samo šute kao pičkice kao uvijek?marcio amoroso
    Postavljaju neka pitanja ali ne kakva bi mi htjeli. Nije bilo pitanja o recimo izborima.
  • NORTE
    9.4k
    Nisam mogao pratiti radi posla. Jel može netko ukratko reći koji je zaključak presice.Mr Anderson
    Najdosadnija presica ikad. Morao sam sad ugasiti jer više ne mogu to slušat. Ništa novo nisu rekli.
  • Jaro
    5.7k
    i ponovo pozivanje na Hajduk - nismo mi Mamicevci al imamo kompletan narativ potpuno jednak njegovom... Jbto, bas nakupina jedinki upitnih intelektualnih kapaciteta - bas kako Glava treba i zeli...
  • maddaddam
    2.9k
    Previše je konfuzno sve skupa da bi se mogao izvući bilo kakav smislen zaključak.

    I uz klub su od 1952.



    Divim se svima koji su ovo propustili.
  • Zagi
    5.2k
    Ovaj Rožić je toliki proljevasti hohštapler da čak i Zorića tjera na WC kada otvori usta.
  • criticus
    1.3k
    Miroslav Rožić: "Vi možete Zdravka Mamića istjerati iz Dinama, ali nikad ne možete istjerati Dinamo iz Zdravka Mamića. On je istjeran iz Dinama, ali Dinamo nije iz njega i neće nikad biti. Što se stadiona tiče, jamčim vam svojim životom da ne postoji u Dinamu čovjek koji nije spreman učiniti sve u razogvorima i pregovorima s bilo kime da se izgradi novi stadion. Ako treba i promjena statuta, ako će se od mene tražiti napravim ritualni sepuku na Jelačić placu, ja ću i to učiniti. Zašto je presicu prvo imao Zdravko Mamić, a onda mi? Reći ću ovako: moja supruga je imala dečka prije mene, a ja sam glavni i u braku smo 40 godina".

    Ovaj dio nisam čuo, zaobišlo me. Al ako je ovo istina samo na ovom treba jahat. Uzet ovo i pod nos njemu, antoliću, mamiću, tomaševiću.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.