• Carrasco
    4.1k
    Jel ima negdje popis igrača za sutrašnju utakmicu protiv Liverpoola na Premier Leagueu International Cupu?
  • deda
    27.9k
    Nitko ne veli da smo porasli na 107 milja po TMu
  • Jaro
    5.5k
    pa sve kaj pise okolo je da je Livaja "vredniji" od Petkovica i da je Ivanusecu "drasticno" pala vrijednost...
    Tek kasnije se govori o rastu Sutala, Perica, Baturine, Misica...
  • Eduardo
    17.5k
    Danas samo pola stranice u SN.
    uxnx1kgn4eiwdutm.jpg

    s9b95ftw3sga0zmz.jpg
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Da Katarski mundijal Hahahhahah za Plivaju mozda, pa kog vi jebete? Ovo moze u shit of the day komotno.
  • 77
    62
    Sta cemo sa Ivanusecom?
    Koja je njegova prava pozicija?
    Puno je kritika na njegov racun al covjek se vratio poslije ozljede, poceo dobro igrat al je realizacija stekala, pa stalno promjene pozicija i onda je doslo malo do pada samopouzdanja i posljedicno i forme...van forme je odigrao sve utakmice u europi, bilo je gresaka al opet je ok odigrao...dobio je veliko iskustvo i mislim da kad ulovi pravu formu da ce bit top igrac, samo mu treba nac pravu poziciju a ne saltat ga ko mladog majmuna
  • SAS1987
    13.4k
    Koja je njegova prava pozicija?bluemadness86

    Osmica.
  • Jurki
    8.6k
    Dosli smo do kraja jedne uspješne polusezone i osobno sam veoma zadovoljan kak rezultatima tak i igrom u globalu.
    Prijelazni rok odrađen vrlo dobro, dopeljana kvalitetna i ciljana pojacanja, da se dopeljal levi bek bilo bi odlicno. Rijesili se viska igraca koji realno nisu kalibar za Dinamo.
    Usli smo u Ligu prvaka ocjena cista petica.
    Odigrali solidnu do vrlo dobru skupinu, da je bilo malo vise srece i spretnosti mogli smo prezimiti u Europi.
    Hnl kak smo odigrali ove polusezone uz dva sitna kiksica sam pogled na tablicu sve govori. Prosli lagano u kupu.
    Jedino di dosta štekamo je skautska sluzba, valjda se bu i to popravilo.
    I kaj baca malo sjenu na ovu polusezonu je ziheraski nogomet Čačketa i Boškova ozljeda.
    Sad se nek ovi u kancelarijama prime posla.

    A sad Katar.
  • Jaro
    5.5k
    Yep,

    plus 6 uz tekmu dalje u HNL), Ulazak u LP, solodno odrađen nastup, dobar prijelazni rok. Osobno sam dojma da se moglo više u LP, ali ja sam samo gledatelj/navijac sa strane. Sjena na polusezonu je ozljeda B.Sutalo. Zadnje 2 tekme nakon ispadanja iz LP su smijer koji zelim gledati na proljece - gazi protivnike koliko ide... Neka ponovo placu kako je dosadan i predvidljiv HNL...
  • Eduardo
    17.5k
    gpi19qvuf5izyd9d.jpg
    Reveal
    2g61xbirbmokcbra.jpg
    n10nl59nyxttn75f.jpg
  • NORTE
    9.1k
    Kako su mnogi ovdje i u medijima pljuvali Emrelija skoro cijelu polusezonu, a čovjek rijetko i dobije priliku od Čačića, uđe i u 20 minuta igre pokaže sav svoj talent zbog kojeg je i doveden u dinamo.

    Pljus pljus.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Pa ako cemo realno, defanziva na krilu nepostojeca i to je bila glavna zamjerka kao i Bockaju na beku. Ocito je procjena da on za krilo bez toga i nije i sad konacno dobiva sansu u napadu. On je meni i u Varazdinu bio dobar kad je usao, bilo ga je svugdje, trazio je loptu.. al ono u europi sto je odigrao, pa to je bilo katastrofa iza
  • marcio amoroso
    32.2k
    Osvrnuo bi se na ovu polusezonu i dečkima na terenu i stožeru dao čistu peticu. Za pet plus i možda najbolju polusezonu je falilo par centimetara kod slobodnjaka Bočkaja.

    U prvenstvu imamo 13 pobjeda, samo jedan poraz koji je došao u neregularnim uvjetima u Osijeku i dva neriješena. U Europi smo se kvalificirali u ligu prvaka i izuzev drugog poluvremena protiv Milana odigrali za naše uvjete dobru grupnu fazu. Gore spomenuti centimetri ili poništeni gol Petkovića su nas dijelili od još jednog prezimljavanja.

    Dvije zamjerke bih uputio upravi i stručnom stožeru. Jedna je nedovođenje lijevog beka kojem se vjeruje, a druga je otkazivanje kup utakmice u Splitu sa istoimenim protivnikom. Mislim da Dinamo kakav mi zamišljamo i kakvim ga vidi većina nas takve stvari ne radi.

    Što se tiče kadra rekao bi da su nekako neočekivano sa mape nestali Lauritsen i Theo, a očekivano veću minutažu nisu dobili Štefulj i Marin. Menalo je bio dugo ozlijeđen pa njega ne mogu svrstati ni u jednu od te dvije grupe. Pozitivna iznenađenja su po meni Šutalo, Ljubičić, Mišić i Petković, a standardno dobri Livaković, Ristovski i Orša. Od kapetana, Ivanušeca i Drmića smo ipak očekivali malo više, ali sam uvjeren da je ova mala kriza prolazna i da ćemo već na proljeće njih trojicu gledati u punom sjaju.
    U ovom prelaznom roku očekujem dolazak lijevog beka koji bi nam pomogao da što spremniji dočekamo ljeto i novi napad na ligu prvaka.

    Veseli me također sve brojniji sjever i nadam se da će se taj trend nastaviti i na proljeće. Općenito nam cilj mora biti da prošlogodišnji prosjek podignemo bar za jednu tisuću.

    Nadam se još samo da će se taj projekt stadion napokon krenuti rješavati :pray:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.