• plavi72
    690
    Barić je te 1997. sezone otišao na +21 na kraju,ali derbi na Poljudu je presudio tad smo otišli na +7,(2-1 Cvita i Mara,1.pobjeda u st u hnl-u)..utakmica završila u 21.00 izašli sa stadiona poslije ponoći,2-3 sata poslije utakmice odzvanja poljud,nešto se dobacivalo specijalcima...kao plavi (obični)su jači od vas ...i onda cijeli jug urla ...naprijed plavi, naprijed plavi....hahaha ,jedna od dražih pobjeda/sezona.
    3jfty1y8c20x6g8d.jpeg
  • Miro93
    2.7k
    Sad kad već spominješ to ostajanje na stadionu poslije utakmice; zanima me kako je to bilo 90-ih. 2,3 sata je stvarno puno, a nama sad za vikend u Rijeci zbog sat vremena živci odlazili. Sjećam se i prije par godina na Kantridi isto dosta dugo se ostalo. Pa ako ima netko stariji da podijeli svoja iskustva iz prošlosti što se tiče tog segmenta gostovanja.
  • plavi72
    690
    90.-ti se nije svaku ostajalo ovoliko,ova je bila posebna,"krvavi"derbi je bio prije ,Hr -Danska u st. mjesec dana isto prije ,tada smo bili okruženi policijom na istok(hr.-Danska) poljuda(kakav im je bio šok...kocem i lancem ori s istoka),a oni onda izgube ovaj derbi i skupilo im se puno poraza u malo vremena...hahaha pa su sjever stolice pobacali i onda krenuli prema jugu van stadiona i dugo je trebalo da nam osiguraju izlazak zato 2-3 sata tada,inače satak...derbi prije su čak došli do juga van stadiona prije početka utakmice, 3-2 smo izgubili(to je bilo prvo masovnije gostovanje naše 90. vlak iz Zg,
    Evo slike s 3-2(1996.),nije ni počelo gubimo 1-0,naša bakljada gledam semafor gubimo 2-0 nitko nije vidio da smo primili još jedan.Ali smo navijali...
    dgyj9r61x3dwt8oh.jpg
  • Ludovic IX
    5.1k
    si siguran.. ako je ovo bilo 3-2 , to je onda bilo 96-e prije eura u Engleskoj.. tad nismo igrali sa dancima u kvalama, to je bilo kasnije..

    i ako je ovo tekma di je zujo skinuo paučinu u njihovoj mreži a Čeko u našoj..

    i to se sječam da nas je bilo preko 2 i pol soma dolje ali kako kažem, to nije bilo poslije HR-Danska
  • plavi72
    690
    Hr-Danska je bila mjesec prije naše prve pobjede u hnl-u na poljudu 2-1 1997.
    U pravu si...ali napisao sam 3-2 je derbi prije ove pobjede iz 1997.
    3-2 je bilo 1996.preko dvije tisuće na tribini ,da dobro se sjećaš
    (Između ova dva derbija je bio krvavi derbi pa Danska)
    1-2 1997.4.mjesec bura,prehladno bilo
    Možda sam tekst komplicirano ispisao pa me nisi razumio,ali sam napisao ono što i ti govoriš(sad sam malo tekst popravio)...
  • nrth
    0
    Kako preuzeti besplatan fan token na sociosu?
  • NepokolebljivDuh
    129
    Taj fan token je jedna umobolna ideja koju je progurala ološ u upravi, razne fukare su mogle kupiti to smeće i sad imaju pravo na nešto što bi trebalo biti zajamčeno svakom članu kluba.Ako tebi ne smeta biti dio te klike samo daj, ali stari ja bi na tvom mjestu malo preispitao svoje ideale budući da ti na profilnoj stoji prekrižena glava.
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Nemam nista protiv Pavicica ali kako nije dobio sansu, covjek odigrao 74 utakmice za Dinamo prema tm-u.
  • Ludovic IX
    5.1k
    I bio za k...c
  • ZGV
    3.1k

    Kakav obrat od jednom...gdje su crne liste i zabrane od strane kluba?
  • Krizy
    35.1k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/dinamo-u-zenevi-dobio-pohvalu-za-transfere-i-investiranje-u-igrace-iz-svoje-drzave-u-zadnjih-pet-godina-na-stupu-srama-tri-engle/106106

    Sartori je rekao da svoje predavanje želi završiti s analizom jednog kluba u Europi koji svima treba biti primjer kada je riječ o transfernoj politici te prodaji i kupnji igrača pri čemu se naglašava kao dobar primjer potrošnja u vlastitoj državi, a to je Dinamo Zagreb. O hrvatskom prvaku Sartori je govorio gotovo 15 minuta te svim prisutnim klubovima rekao da transferna politika GNK Dinamo treba svima biti uzor i primjer te putokaz kako se rade transferi, a posebice kako u svojoj državi treba kupovati igrače jer su Modri tako investirali 25 milijuna eura u igrače iz Hrvatske. Također, rekao je da su Purgeri zadnjih 17 godina bili čak 16 puta prvaci te da u proteklih 15 godina neprestano igrali u Europi i da su po tome jedinstven slučaj u Europi jer imaju odličnu transfernu politiku s obzirom da dolaze iz male zemlje, čitaj tržišta - Hrvatske.
  • plavi67
    920
    https://www.youtube.com/watch?v=dxWZsgLZxRw sn podcast

    Čačić: 'Ja Mamićev čovjek? Nema veze, evo i zašto! Hajduk? To nije penal!, Vatreni? Nikad bolji!'
  • masacusec
    3k
    Kak bi pokojni ministar rekao: Ma nije to....nema problema...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.