• Nino Bule
    11.3k
    Dobro jutro da teren nije alibi za izgubljenu od sibenika
  • Ludovic IX
    5.1k
    Nije Šibenik kri što danas gubi a nas je dobio. Nit smo mi krivi što smo zadnju razbili hajduka. Tj krivi smo 40% a 60% je kriv hajduk koji je igrao ko treće ligaški klub. A nas to malo zavaralo.

    Jajduk sw diže, mi pali u provaliju. Ja se samo nadam da je naša provalija ipak vislja od njihovog vrha
  • Gelipter
    3.4k
    Ni jedan dinamovac koliko god pesimističan bio ne može ovoliko srati. Ova ekipa navija da Dinamo kiksa da bi se njihove zlosutne prognoze obistinile. To je valjda jasno svima.
  • Nino Bule
    11.3k

    Pa ovaj klaun je na drugoj temi napisao da dinamom SAD upravljaju ljudi koji zele unistit dinamo, klasicna mamicevstina samo je sramezljiv i izgmize u ovakvim situacijama
  • dZg1986
    384
    Svatko dozivljava poraze i lose periode drugacije. Neki vise seru, neki manje. To ne znaci da oni navijaju da Dinamo kiksa vec rade ono na sto imaju puno pravo s obzirom na katastrofalnu sportsku politiku koja traje vec sigurno godinu dana, a s novom upravom se ocito nastavlja. Dinamo pada i nema naznake za nesto pozitivno trenutno.
  • Bosna86
    11.5k
    Tko god misli da će Hajduk biti prvi, ja mu dajem kvotu 7 koliko je bodovna razlika… U kojoj god cifru želite, tu sam
  • xyz
    840


    Nemoj govoriti gluposti. Najbolje je živjeti pod Čačićevim zvonom i misliti kako je sve divno i krasno, a onoga tko upozorava u kakvom rasulu je momčad vrijeđati. Nažalost, ima mnogo onih koji su slijepi pored zdravih očiju.
  • Gelipter
    3.4k
    stvar je u tome što ja u njihovim upisima nigdje ne osjećam da im je žao kad Dinamo kiksa, već samo kreće likovanje. To kaj je Dinamo u očitom padu je jasno svakome, ali bi isto tako trebalo barem većini biti jasno kad netko trola na ovakav način.

    po mojim upisima na temu utakmice stvarno se može zaključiti kako obožavam brkatog spodobu.

    I da, hvala Vama zviždačima koji pokušavate da mi poluinteligenti progledamo. :cheer:
  • Ali
    1.9k
    Mene zanima hoće li Dalić 14.06. od prve opet gurnut Livaju. Lik ga malo je reći sprda. Predzadnju na poljudu ga odjebe pod izlikom covid, a dan prije se slika na koncertu mise kovaca, sad ga jako neizdrzivo zabole leđa i izadje i nemože ni putovati u tursku, da bi nakon 7 dana bez problema odigrao za hajduk sa golom i dva asista.
    Dakle boli ga ona stvar za repku jasno kao dan
  • xyz
    840


    Evo sad ću uistinu zatrolati. Nick ti zaista odgovara, to si dobro osjetio.
  • Gelipter
    3.4k
    bolje ti ide inače kad je motivacija prava :wink:
  • Jaro
    5.4k
    ozljeda il ne, Livaja je pokazatelj koliko je HNL kvalitetna liga - tu se igra s protivnicima ima 20ak golova i upola asista, a cim zaigra za repku nevidljiv je...
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Kako se covjek sprdao s obranom Sibenika danas, a vidno nacet i daleko od pune spreme. Klasetina za ligu, mi smo svoje poklonili. Hvala Ante, na Lauritsena sam i zaboravio.
  • Captain America
    13.3k
    Ko je nama na -7... Srećom pa im dolazi Istra i idu Rijeci pa će se prednost održat/povećat.
  • Krizy
    35.4k
    Uz pomoć sudaca u desetak utakmica i Čačića druga najgora obrana lige je na samo -7
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.