• Slavonac
    383
    kraj za mene, kupu se nadam
  • Nino Bule
    11.3k
    Hajduk umalo prosuo 0:3, da se igralo jos minutu dobili bi ga
  • Fanboy
    2.1k
    Zamišljam scenariji gdje je HNL naravno kroz Dinamo izborio automatski grupnu fazu LP i da Hajduk tamo završi sa ovim rosterom...Šta bi to bilo i kako bi to izgledalo ako ih Šibenik drži na konopcima.

    Šta bi im tek napravio recimo Man. City kojeg smo mi dobili za protivnika u skupini..
  • xyz
    840


    Mogao si se prije 20-ak dana uvjeriti kako izgleda ekipa iz grupne faze LP na Šubićevcu, a imat ćeš i za 4 dana ponovo. Onda će ti se Hajdukova igra činiti kao da igra Real u odnosu na ono što budeš gledao.

    P.S. ''Chelsea''
  • Ali
    1.9k
    Jeste vidjeli pajača od 89min...
    Prvo dignu 5 min, padne gol u 90, krene lopta sa centra u 91. U 94 po meni čisti penal, to je čak pajač i pokazao, a onda se prisjetio da što bi mu se dogodilo i promjeni odluku, pa pauza za žuti karton i zaustavi domaćina na ubačaju u lopte u 16m, kao slušalica i svira kraj... siroček
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Taman sam pogledao ovaj nedosudjeni penal, pa ovo je sramota, ocito sudi faul tj penal i onda mijenja odluku nakon sekundu dvije. Fuj, sramota na n-tu.

    Jesmo mi uzasni ali uvijek bih radije gubio posteno nego osvajao bodove na ovakav nacin.
  • xyz
    840
    Nema tu ništa. Odnio je loptu prije kontakta s igračem. Sve je čisto - i start i odluka suca.
  • blue heart 72
    1.3k
    Kontakt je postojao, ali po meni tu nema ni "p" od penala. Nikada ne bi volio da se protiv nas svira ovakav penal. Ipak je nogomet muška igra, u kojoj je kontakt u određenoj mjeri dopušten. A sada druga je priča što su se već svirali i ovakvi i onakvi penali.
  • serbus
    3.5k
    li03fvbybjn1b40h.jpg

    Nema straha
  • IstinaZaDinamo
    1.2k


    Kako nema nista kad je pokazao rukom prema 11 metara, i onda samo nastavio igru pa kao cekao VAR i nikom nista. Ne kazem da je bio penal ali ovo sto je on uradio nisam nikad vidio.
  • blackbully
    4.4k
    Nacional:

    "Nogometaši su tako agentima u 2022. godini isplatili 2,24 milijuna eura dok su klubovi za isto izdvojili 4,27 milijuna eura.

    I ove godine je rekorder po izdvajanju zagrebački Dinamo koji je isplatio 2,42 milijuna eura."
    w14i9r265iu0zy5e.jpg

    7wqkhgyhw2z0pilg.png
    ghu8nwlyqjobjc14.png
    uiaez5a86crjg2bw.png
    pu2ffei0ikz6nim8.png
  • Eduardo
    17.2k
    Imamo jeben raspored do kraja, Idemo kod Hajduka, Osijeka i Rijeke, dok Hajduk ide u goste Rijeci, a Dinamo i Osijek dolaze na Poljudu.

    y15leuzz7187cmuh.jpg
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Mi imamo i gostovanje Istri, dok hajduk i gostovanje Slavenu, Gorici i Lokomotivi sto su sve osim lagane utakmice.

    7 bodova je vise nego dobra zaliha ako se sa ova 4 gostovanja (bez gostovanja kod njih) uzme barem 6 bodova. Oni sigurno nece uzet vise od toga sa svoja 4 gostovanja.

    Znaci sve pobjede na Maksimiru i 6-7 bodova sa gostovanja bi bilo dodatnih 18 ili 19.

    Ne vidim kako oni mogu minimalno 8 vise skupiti, to bi znacilo prakticki sve pobjede, iako smo mi u uzasnom stanju.
  • miro
    3.1k
    Dilaver bez greške, Mierez mu ne može ništa
  • Ali
    1.9k

    I prošli tjedan ga je bio užitak uživo gledati sa kakvom lakoćom čita protivnike iako se muči sa preponama, doktor u obrani
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.