• Krizy
    36.2k
    Mierez u zadnje dvije sezone 64 utakmice, 9 golova i 3 asistencije za Osijek. :zip:
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    I od tih 9, 2 zabio nama ove sezone :roll:
  • miro
    3.2k
    Igra Lokomotiva strašno dobro. Bit će top tekma drugi vikend
  • San Lorenzo
    11.6k
    Pa mi trenutno igramo najgori nogomet u ligi. :death:
  • Zagi
    5.1k
    Uvjerljivo.
    Ajd, poslije Šibenika i Osijeka al njih ne računam kao momčadi.
  • Olmic
    2.7k
    Nama ce Lokosi utrpat 3 komada
  • miro
    3.2k
    Kačavendu bi definitivno trebalo kupit na ljeto, a ako Ivanušec ode, odmah Stojkovića
  • Mlađi referent
    10.6k
    Otrest ćemo ove Lokose rutinski

    Edit: Kačavenda najbolja tekma od povratka, miljama
  • Nino Bule
    11.5k
    Kacavenda odlican, ovo ljeto je prilika da ga se kupi jer zbog ozljede i izbivanja s terena nece biti interesa iz liga petice, a i imat ce mjesta za minute kod nas sad kad nam je kadar tanak
  • Zagi
    5.1k
    Idealna zamjena za Ademija.
  • Zagi
    5.1k
    Proljetni dio sezone:
    prolje-e.png
    (bez Istra-Dinamo 1:0)
  • Patak
    2.2k
    Znači još smo povećali prednost pred glavnim konkurentom za jedan bod od zimske stanke!
  • Zagi
    5.1k
    Jesmo, no isto tako smo u zadnje 4 smanjili njihov zaostatak za 4 boda.
  • LovroZG
    1.3k
    Sreća da se Leko zajebavo na početku drugog dijela.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Hajduk sigurno ima 2, 3 kiksa u sebi, i dalje osciliraju. Problem je što se meni čini da mi imamo i više kikseva u sebi od tog i da trenutno boga dragog ne možemo dobiti. S onim izgubljenim starcem na klupi nije ni čudo kako izgledamo. Mislim lik otprije ima problema s čitanjem tekme, zamjenama, mijenjanjem toka stvari za vrijeme tekme, sad je sve još gore.

    Izjave nakon da ne spominjem, on se nakon Gorice smješka i kaže eto primili smo gol, to nije dobro, bod se piše, ako je netko očekivao da ćemo osigurati naslov 7 kola prije kraja prevario se.

    PA DEBILU KAJ TI NIJE BOLJE ŠTO PRIJE OSIGURATI NASLOV PAS MATER!?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.