• Mlađi referent
    10.6k
    Kad se glava ohladila, samo smireno, rutinski ovo privodimo kraju. Svake sezone imamo loša razdoblja, događa se. I taj Hajduk je izgledao k’o olupina prije samo par tjedana pa sad neki drhte od njega. Uskoro ćemo i mi doći sebi i krenut igrat.

    Još tri Gorice da nam se dogode i svejedno držiš prvo mjesto. A Hajduk u sebi definitivno nema još 9 pobjeda u nizu.
  • Captain America
    13.9k
    Nama su proljeća već kronično postala problem. Vaha je prvi letio na proljeće. Cvitanović i Jurčević su ovako komotnu situaciju ko Čačić uspili pretvorit u neugodnu situaciju. Bjelica je na proljeće prije otkaza imao problema pa se to zamaskiralo gaženjem na Poljudu. Znamo što se lani dogodilo. Zapravo jedine sezone kad nije bilo problema s privođenjem sezone kraju su Zoranova/Krkijeva i prva Bjeličina. Dečki očito gube motiv na proljeće kad nema europskih utakmica i dolazimo u ovu situaciju, a to je upravo trenerova zadaća da ih drži napaljene.

    Tovara se ne treba bojati nakon 3 pobjede u nizu protiv 2 najgore momčadi ovog djela prvenstva i ovakvog čupanja protiv Šibenika. I dalje imaju velikih problema, ovise o inspiraciji jednog igrača koji samo što se ne raspadne, a klupa im je još tanja nego naša.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Sve ovisi kolika je razlika na tablici, pa onda opet jel se nizu kiksevi ili su povremeni, jesu li kiksevi zbog rotacije ili zbog manjka iste itd.
    Da je on kiksao protiv Sibenika jer je na teren poslao Gurlicu, Rukavinu i Vrbancica ja bi rekao ok, skupljaju decki minute, ajmo s prvom postavom razbit Istru/Goricu pa opet klincima dat sansu.. ovako, ni bodova, ni rotacije, ni klincima sansa, znaci nula cijelo proljece, a to je malo previse.. :sad:
  • maddaddam
    2.9k
    Kao i obično, sami smo sebi najveći protivnik. Uz brkinu asistenciju. Da je ostalo 1:0 protiv Gorice, spremili bi utakmicu pod tepih, našli neke floskule za opravdati.
    Sjetite se samo prošle sezone i zadnjih utakmica, kako smo samo zajednički disali, i pogurali ih prema naslovu.
  • Krizy
    36.3k
    Osijek trenutno ima jednog stopera i nijednog desnog beka :sweat:
  • Nousername
    613
    Osijeku je bas potrebna rekonstrukcija cijele momcadi.U zadnjih par mjeseci od tamo mozes ctii samo neki cirkus tipa Caktas pijan u kasinu itd. sto mu nije prvi put.
  • xavier
    11.1k
    Moram priznati da mi je pomalo žao (ok, to je vjerojatno malo prejaka riječ jer imamo mi dovoljno i svojih problema) što Osijek otvaranje novog stadiona neće dočekati s malo boljom momčadi.
  • rupke
    52

    ali Rijeka je poseban izazov. A i živim blizu.
    koriste naš prokušan recept
  • Captain America
    13.9k
    Nemoj da Čač ovo vidi :sweat:
  • Krizy
    36.3k
    U Osijeku svako malo novi problemi
    vnjd0uzwd1bdg4p5.jpg
    xw7duoronmgfgm3u.jpg
  • Dinamosaur
    971
    Jel ova druga lista zajebancija? (ili su samo euri)
  • Mali Zeus
    9.7k
    Osijeku je bas potrebna rekonstrukcija cijele momcadi.U zadnjih par mjeseci od tamo mozes ctii samo neki cirkus tipa Caktas pijan u kasinu itd. sto mu nije prvi put.Nousername

    I Lovrić voli kockati i zatvarati birtije.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Jel 30.4. (nedjelja, 18:00) sluzbeni termin derbija u Splitu? U Sofi mi stoji taj termin, malo mi je cudno da je tako rano odreden u samoj aplikaciji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.