• Crusades1986
    9.8k
    Kaj je sa onim malim Brkljačom, jel još nije našao klub?
  • Papastrumf
    9.8k

    Ima ugovor s hajdukom do 30.6.
  • Captain America
    13.9k
    Stodra sa sneta (uređuje TM) kaže da ima info da dolazi kod nas.
  • Nino Bule
    11.5k
    Špeljak iz lokomotive u šibenik, zna li nesto vise o tome ? Sta nije on bio najavljivan kao projekt lokomotive, jesu li neke menadzerske price u pitanju ili?
  • bbb medimurje
    2.9k
    Za tovara ljubicica otkupna klauzula iznosi 2,4 milja
    Splitki mbape navodno :rofl:
  • deda
    28k
    Jastog jučer reče 3,2
  • Jurki
    8.7k
    nisam u toku jastog je Lukša? :rofl:
  • Nino Bule
    11.5k

    Dalmatinski portal koji ocigledno jedini ima pristup trenutnoj garnituri u hajduku (pogotovo duplancic), kaze da je besplatna posudbs s opcijom otkupa od 2.4 m
  • deda
    28k
    Vau, onda je i Jastog bio preoptimističan.
  • Frodo
    65
    Objavio Sibenikin dojam je da su oni dobro informirani i da ne objavljuju napamet pa pretpostavljam da je gotovo. Nikako da stopera/e predstave, s trenutnim kadrom neće daleko.
  • Nino Bule
    11.5k

    Meni sibenik ima ok kadar, zadrzali delica, curica i raka, doveli dolceka, copa i krekovica. Bili su u pregovorima s datkovicem i prengom pa je tu zapelo oko stopera, ocekujem da ce bar jednog ili dva stopera dovest i potuc se za peto mjesto s lokomotivom i goricom
  • Frodo
    65
    U sredini i napadu su dobri, mislim da sam neki dan napisao ili htio napisati da je odlično što su zadržali ključne igrače (izuzev posudbi) od prošle sezone i da se uopće ne priča o prodaji. Ako se ne varam Rak je u mlađim uzrastima bio stoper? Onaj Kolumbijac Mesa isto nije loše izgledao u obrani, ali svakako trebaju barem još jednog stopera.

    Vidim da se još o Petkoviću priča, ali sudeći po pripremama Bjelica računa na njega ovu sezonu.

    Napokon će imati nešto širi kadar nakon ulaska u prvu ligu pa nije nemoguće da se potuku za peto mjesto.
  • Neki tip
    19.3k
    Meni Varaždin nije jasan. Pa kaj je moguće da su opet ušli u 1. bez nekakvog plana kako u njoj i ostati..

    Velim, mislio sam da će Šibenik letjeti iduće sezone, ali oni se čisto fino ekipiraju, dok VŽ valjda ceka zimski prijelazni rok..

    Mogla bi im malo olakšati Istra koja je pretplaćena na 9. mjesto pa valjda s time računa i Slaven kojem je otišlo pola momčadi, a nadomjestit će ih "mladim i perspektivnim mladićima iz koprivničke regije..". Dao Bog da me demantiraju pa sve sama čuda od klinaca isplivaju, ali nekako sumnjam u taj rasplet.

    Ma uostalom, nek izlete i vide kaj žele od tog kluba. Vrijedi i za Slaven i za Istru.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Varaždin se više priklonio Hajduku i od njih uzimaju igrače. Pa nek im bude. Vidjet ćemo tko će više profitirati. Oni ili neki drugi koji će od nas posuditi igrače.
  • Jurki
    8.7k

    Varaždin ima plan al nemaju love ni sponzore. Nitko ne zeli dati pare Cveku, Dalicevom sinu i toj kompaniji jer svi znaju kakvi su to lopovi. Ide Varaždin u 2. Hnl to sto posto
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.