• NORTE
    9k
    koga je sve Djurgarden sve uspio izbaciti u europskim natjecanjima?marcio amoroso
    Ovo je šuplja tvrdnja. Nije ni npr. Ludogorec nikoga izbacio pa je odjednom imao par super sezona.

    Što se pak Rijeke tiče, ako je mogao onaj neki islandski klub (ili koji već) izbacit Keka s relativno jakom Rijekom e onda tek može npr. Djurgarden 'raspadnutu' Rijeku. Što naravno ne znači i da hoće, jer Djurgarden nije ne znam što, niti je nova Rijeka baš tako jadna da unaprijed znamo da ispada.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ovo je šuplja tvrdnja. Nije ni npr. Ludogorec nikoga izbacio pa je odjednom imao par super sezona.NORTE

    Nije šuplja tvrdnja, a usporedba sa Ludogorecom ti je totalno promašena. Ludogorec je klub koji je u to vrijeme dobio bogatog vlasnika i grabio je krupnim koracima naprijed. To sa Djurgardenom nije slučaj.

    Ja ne tvrdim da će Rijeka proći, ali mi je smiješno tvrditi da će Djurgarden sigurno proći Rijeku.
  • NORTE
    9k
    Nije isto, ali poanta je da to što Djurgarden nije izbacio ove ili one iz natjecanja ne znači da neće ili ne može Rijeku koja u Miškovoj eri trenutno nikad slabija.

    Također, to što je Rijeka 200 mjesta ispred Djurgardena po koeficijentu također baš ništa ne mora značiti, a Rijeka je igrački u velikom padu.

    Sigurno ne postoji. No, isto tako ni Rijeka nije što je bila, niti je Djurgarden neki no name klub, kakvi su često izbacivali hr klubove.
  • Neki tip
    19k
    Rijeci su otišla 4 igrača iz prvih 11.
    Velkovski, Pavičić, Murić i Drmić.
    marcio amoroso

    I Smolčić i Čerin..
  • jp23
    2.2k
    I Abass se vraća s posudbe u Mainz, pa smo barem bez brige da nam opet zakuca 2 golcine na maksimiru i potom nestane :lol:
  • deda
    27.5k
    Djurgarden danas nabio Sundsval u gostima 5-2
  • marcio amoroso
    31.9k

    Smolčić bio dugo ozlijeđen pa ga nisam računao, a za Čerina sam mislio da ostaje. Da, onda je to ipak 5, 6 iz prvih 11. Nije malo.

    Labrović- Solano, Krešić, Pavlović, Vukčević- Selahi, Vrančić, Alvarez- Ampem, Vučkić, Obregon

    Ovo meni ne izgleda tako loše, a tu je još ova grupa igrača koja je izgledala jako dobro u Dragovoljcu. Jurišić, Hodža, Karrica, Frigan itd.
  • deda
    27.5k
    Ma Rijeku se svake godine pokapa. Uvijek se oni dignu. Bar pod Miškom. Vidjet ćemo nakon Miška.
  • deda
    27.5k
    Karlo Žiger na probi u Gorici. To je onaj što nam je skidao penale u polufinalu LP s Chelseajem.
  • deda
    27.5k
    Dominik Kotarski službeno u PAOKu. Gorica uzela lijepe novce. Prvo mora biti posudba, a prodaja se knjiži iduće godine.
  • deda
    27.5k
    Jastog kaže 300.000 eura tovarima za posudbu Ljubičića u LASK na godinu dana. Pravo otkupa od 3,2 milijuna. Toliko Ljubičić nikad vrijedit neće znači vraća se u Split.

    Također veli da jedina ponuda za Biuka dolazi iz poljskog Lecha. Bez specificiranja cifre.

    Nije mu za vjerovat, ali zanimljivo ga pratit u sprdanju sekte.
  • Captain America
    13.3k
    Ta grupa je čisto blago :lol: Face skoro ni ne otvaram, al kad dosada ulovi, nađe se tamo takvih dragulja.
  • deda
    27.5k
    Je. Meni ti je to kao "Glup i gluplji". Jedino ne znam koja je od toga Jastogova sekta, a koja NH.
  • deda
    27.5k
    Rijeka prodaje kadeta Ivana Srdoča u Juventus. Navodno milja eura odsteta.
  • Carrasco
    4k
    Istra nema napadača trenutno... bilo bi dobro poslati Barišića na posudbu.Carrasco

    Možda čitaju pa ajmo dalje. Rukavinu na posudbu u Varaždin... Vuk ozlijeđen, jedino na toj poziciji imaju Kanceljaka koji se vratio sa posudbe iz Intera... Rukavina je Oršić za obojicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.