• Fanboy
    2.2k
    Dalicevom sinuJurki

    Ma da, šta je njegov sin u klubu na izvršnim pozicijama?
  • Neki tip
    19.3k
    Varaždin ima plan al nemaju love ni sponzore.Jurki

    Onda to nije plan. Možda snovi? To je kao da veliš da imaš plan kupiti novog Ferrarija, ali eto, nemaš love.
  • Jurki
    8.7k
    Dalic je dao lovu prije par godina i utrpao svojeg sina u upravu.. i sad izvlace sve kaj se moze. ugl Dalic je grobar onog Varteksa. To svi znaju kak je Varazdin preskocio 2 ranga takmicenja u jednoj sezoni.. zesca ciganija.
  • Jurki
    8.7k
    imaju plan al kak cim vise love izvuci iz kluba. Da se grad zaduzi a da oni poberu kaj se moze. Evo primjer Obregon ima "mamicevski" ugovor s Dalicem. Fuj govno zalizano nebrem ga zmisliti
  • deda
    28k
    Di je stala njihova privatizacija?
  • Jurki
    8.7k
    kakva privatizacija? Nema valjda covjeka u Vž županiji koji bi im dao i 5 kuna. Vindija inace sponzorira od rukometašica (Koka), đudo, karate, veslanje, pljuvanje u dalj.. jedino ne sponzorira nk Varazdin. Zasto? Odgovor se sam namece
  • deda
    28k
    Znam da su nešto najavljivali, ali je utihnulo nekak zadnje vrijeme.
  • Infinity
    15.2k
    Reklame Vindija su im na stadionu za vrijeme utakmica. To sto im nisu glavni sponzor je druga stvar.
  • Jurki
    8.7k
    Sad sam se sjetil da je nakon Herjavceve smrti.. dosla delegacija iz Saudijske Arabije i hteli su kupiti Varteksa, sve je bilo gotovo i dogovoreno, al su onda šeici rekli.. dali bumo lovu ali uprava mora van.. dalje znate kaj je bilo.. ode Varteks u ropotarnicu povijesti.
  • Jurki
    8.7k
    to su pritisci iz grada...itd.. ciganija. Varazdin je grad kulture i baroka al se svakakve gamadi nazalost nakotilo u zadnjih 30 godina
  • Jurki
    8.7k
    utihnulo je jer su skuzili da bi bio fijasko. Zalizani to sve vodi na daljinski.
  • Neki tip
    19.3k
    se svakakve gamadi nazalost nakotilo u zadnjih 30 godinaJurki

    Čehok vam ispod beha kamena ispuzao?

    Ili sadašnji, Bosilj?

    Ili su gradonačelnici super, ali se gamad ispod njih nakotila?
  • Jurki
    8.7k
    eh da je samo on ima ih vise. Ne zivim bas u Varazdinu tak da ne znam tocno ko se sve utrpal u gradske i ostale strukture. Opcenito sve je to jedna velika mafija..
  • Neki tip
    19.3k
    Nisi shvatio, nema veze.
  • Jurki
    8.7k
    nazalost koji god grad da pogledas svugdi je ista prica. Gamad se utrpala na pozicije i samo žanju..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.