• Nino Bule
    11.3k
    Ne znamo jos kakav je trener ali po referencama sibencani imaju mozda treceg/cetvrtog trenera hnl-a.
  • Neki tip
    19k
    Meni nije ni Slaven ništa bolji od te ekipe dolje.marcio amoroso

    Slazem se, zaboravio ih. Baš sam neki dan na njih "ukazao" u jednoj dinamovskoj wapp grupi (mislim, znaš i kojoj :)). Otpustili sve kaj vrijedi i slažu ekipu od klinaca.. Zekić u dogovoru s upravom ide kakti na "perspektivnu" momčad. Borba za ostanak..
  • maddaddam
    2.9k
    Doveo je sina u Šibenik i to je recimo dio koji mi se ne sviđa. Ali ako ih posloži i ako budu dobri, to nitko neće ni spomenuti. U suprotnom…
  • Crusades1986
    9.5k
    Ivan Mance prelazi u grupaciju Sport Republic vlasnika Dragana Šolaka, odnedavno vlasnika Southamptona.

    *Možda kriva tema, može i u zanimljivosti iz svijeta nogometa.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Hajduk se digao uz dobru logistiku, uz poboljšanu suradnju sa sucima, s HNS-om, reprezentaciju koju igra u Splitu. Svi u hrvatskom nogometu gledaju Hajduk s više respekta. Bruno Marić je rekao da je sucima problem pogriješiti protiv Hajduka. Gdje je Osijek u toj priči? Nigdje ga nema.

    Nenad Bjelica
  • Nino Bule
    11.3k
    Nek je netko skupio muda i to rekao na glas, shvacam da ce nenu napast da trazi izgovore zbog proslih izjava, ali ja se slazem s ovom izjavom 100%
  • xyz
    840


    To je ono kad kažem da je HNL nikad slabiji. Prošle se godine ispalo od Moldavaca, Kazahstanaca, Bugara i Grka. Ove godine ćemo tek vidjeti od koga. Rijeka će odmah ispasti od Šveđana koji su jako dobra ekipa. Osijek će proći Kazahstance, ali ih onda, kao i Hajduk, čeka nositelj tako da će jako teško proći u četvrto pretkolo.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Rijeka će odmah ispasti od Šveđana koji su jako dobra ekipa.xyz

    Na osnovu čega si toliko siguran da će Rijeka ispasti? Znaš li koga je sve Djurgarden sve uspio izbaciti u europskim natjecanjima?
    Rijeka je 200 mjesta ispred tog Djurgardena na uefinoj ranglisti.
  • Carrasco
    4k
    Ovakve priče o Rijeci slušamo već zadnjih 5 godina... pa hoće li raspasti više?
  • xyz
    840


    Zato što pratim švedsku ligu i taj Djurgarden igra najljepši i najefikasniji nogomet već dvije godine. U natjecateljskoj su formi, dok Rijeka kompletira kadar tek pri kraju kolovoza. Rijeka se neće raspasti, ali će biti četvrta u HNL-u kao i prošle godine s tim da će se razlika u odnosu na prve tri ekipe povećati, a na klubove ispod smanjiti.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Rijeci su otišla 4 igrača iz prvih 11.
    Velkovski, Pavičić, Murić i Drmić. Naravno da je Rijeka u startu malo slabija nego prošle sezone, ali Pavlović, Alvarez, Frigan i Obregon su također ok igrači i može to ispasti super.
    Tvrditi da će Djurgarden koji je u Europi bitan kao Iskra iz Bugojna sigurno izbaciti Rijeku mi je nelogično.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Pa i Djurgarden je četvrti u Švedskoj. Nije četvrti u engleskoj ili španjolskoj.
  • Jaro
    5.4k
    pa i rijeka u hnl igra efikasno i lijepo... vecina njihovih tekmi je bila bas gust za gledati "sa strane"...
  • Krizy
    35.4k
    Prolazi Rijeka s 2-0 i 1-1
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.