• BBBaranja
    1.9k
    NK Osijek outlet..
  • Infinity
    15.2k
    Imamo Nevistica, koji strpljivo ceka svojih 5 Minuta i koji ce bit dobra zamjena za Livakovica,
    Medutim mi se cini da Livi ostaje najmanje do ljeta
    ZGBhoy

    Ma samo sam zelio reci da je kvalitetan golman kojeg bi mogao zamijeniti Livakovica bez problema.

    Za Nevistica sam i sam pisao u nekoliko navrata da je zamjena kojoj mozemo vjerovati, jer se vec dokazao u Rijeci.
  • Krizy
    35.1k
    Osijek je u 10 dana prodao ključnog igrača Kleinheislera za 500 tisuća eura (mogli su za više da su ga na vrijeme prodali), najvećeg talenta Belju za 3 milijuna eura i drugog golmana reprezentacije u ciparski Pafos za, vjeruje se, oko 2.5 milijuna eura.
    Tri od pet najvažnijih igrača za nekih 5-6 milijuna eura, time su recimo jedva pokrili transfere Lovrića i Miereza.
    Razumijem da će pomladiti momčad jer u KL svakako idu ali zbilja loši transferi.
  • SAS1987
    13.2k
    Osijek je sa Bjelicom imao tihe ambicije postati prvak države a u nekom momentu su vjerovano skužili da je to preteško i preskupo pa im je ambicija postala redoviti biti u top 4, razvijati igraće pa ak se potrefi neka luda generacija poput one Rijekine onda super al bitna je kvalifikacija u europu.

    I da bi Osijek napumpao budget za dodatnih 20 000 000€ bi još uvjek financijski bio iza Dinama i bilo bi mu jako teško osvojiti naslov. A da ne govorim reputacijski.
  • xyz
    840
    HNL nakon svakog prijelaznog roka sve slabiji... Do sada otišli Oršić, Ivušić, Kleinhesler, Atanasov, Beljo, Biuk, Čolina (sve seniorski ili u21 reprezentativci svojih zemalja), došao nitko poznat - na odštete plaćeno 0 €.
  • Jurki
    8.3k
    na ovo cu nadodati onu glupu frazetinu s kraja prosle sezone "nikad jaci hnl"
  • Mr Anderson
    5.3k
    Nitko od konkurencije nije nikog doveo, svi su prodali i više od nas, ali naši "navijači" najviše plaču po forumima kako nismo nikog kupili. A prijelazni rok traje još 20 dana. Imam dojam da je nekim ljudima najzanimljivihe oko Dinama kak se bude tržilo, a na kak se bude igralo ili otišlo na utakmicu.
  • Captain America
    13.2k
    naši "navijači" najviše plaču po forumima kako nismo nikog kupiliMr Anderson

    Nitko od nas ne plače već je sadašnji SD ljetos kukao kako mu fale lijevi bek i defanzivni vezni, sad je još ostao bez Orše i ne radi doslovno ništa. Mamiću u moru budalaština niko ne može osporit što je rekao da se sad priprema ekipa za kvalifikacije kao i važnost osvajanja naslova i Lige prvaka 2024. Još se milicajac hvali novinarima kako imamo na računu 10 milijuna i ne pokušava se pojačat momčad.
  • Mr Anderson
    5.3k

    Kak ti znaš da se ništa ne radi oko pojačanja?
  • Zagi
    4.8k
    1. stanje oko kluba
    2. iracionalni strah od ajduka
    3. LP je pokazala da nam očito trebaju pojačanja na nekim pozicijama i rotaciji

    Ja bih rekao da su ovaj i idući najvažniji transfer rokovi unazad ohoho godina.

    Nezadovoljstvo je posve očekivano iako je rok tek krenuo , a ljetni tek dolazi. Mi navijači nismo odviše strpljiva sorta.

    Možda je najveći faktor to što niti znamo tko vodi niti imamo povjerenje u sportsku politiku kluba.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Samo kažem da se previše plače i cvili oko nečega što nije alarmantno. Meni je to nejasno, nije mi u krvi defetizam i pesimizam. Baš naprotiv.
  • Captain America
    13.2k
    Ljetos su procurila imena potencijalnih bekova, sada nema čak ni toga. Ljubo je bio bek protiv zadnje momčadi lige. Orše nema 3 tjedna i jedino se pokušalo dovest Brekala. Ne dovede li se njega, "pokrit ćemo se iz unutarnjih rezervi" jer drugu opciju nemaju. Lauritsen 2020. je zadnji igrač kojeg smo doveli da nismo igrali protiv njega i iluzorno je očekivat da će se dovest neku drugu opciju ako Brekalo ne dođe.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Mamic je nešto rekao??????. Zašto nije on djelovao 20 godina dok je bio fizički tu. Zašto on nije ulagao novce od modrica, corluke, dudua, more, curica u pojačanja...aaa da, pola je uzeo sebi, četvrtinu agensima i ono malo što je ostalo bilo je za pokrit troškove kluba.
  • Eduardo
    17.2k
    Ovo bih volio vidjeti u HNL-u više od ičeg. Javna i jasna komunikacija od strane sudaca na TV-u gdje objašnjavaju kontroverzne odluke s utakmice. Još ako su voljni priznati da su napravili pogrešku mislim da bi ih i javnost počela gledati drugim očima. Također, ovo 'sučeljavanje' s trenerom to podiže još gore za razinu više.

    Međutim, pošto je HNL još uvijek prilično 'kontroverzan' i 'zatvoren' te daleko iza ostalih liga po brojnim pitanjima ovo je vjerojatno Sci-Fi što se tiče bliže budućnosti.

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.