• NORTE
    9.1k
    Antionio Mance u Debrecenu.blackbully
    Srećom pa je prijelazni rok tek počeo i Osijek će dovesti pojačanja.

    Ups... Ostaje im samo patetika. :grin:
  • NORTE
    9.1k
    Oni su u igri samo zato sto smo im mi to omogucili.Efes Pilsen
    Suci. To vidi i zna cijela Hrvatska. Čak su i mnogi mediji imali članke o tome, iako većinom drže njihovu stranu.

    Oni su u igri samo zato što su im suci to omogućili.
  • blackbully
    4.4k
    Bartolec otišao u Puškaš Akademiju. U Osijeku pravi kolodvor...

    f7pncjjrnav54bac.jpg
  • NORTE
    9.1k
    Bartolec otišao u Puškaš Akademiju. U Osijeku pravi kolodvor...blackbully
    Hrvati u Mađarsku, Mađar u Grčku, najbolji igrač u Bundesligu.
    Mađari rasprodaju sve iako znaju da nikog ne smiju dovesti.
    Bit će još prodaje vjerojatno.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Realno, njima i je bila guzva s igracima podjednake kvalitete. Klub nivoa Osijeka si ne moze tako sto priustit, posebno jer nisu jeftini, a ne donose kvalitetu vise. Prvotimac plus perspektiva je recept za sve nase klubove osim Dinama koji je poduplan + perspektiva. Pokusali su, ulozili su s provjerenim imenom, ali su se zajebali sto su mu dali i mjesto sportskog. Sam Bjelica je rekao da on nije doveo kljucne igrace Dinama i ja otpocetka avanture u Osijeku tvrdim da on nije pola sportskog kakav je trener.
    Nece se tamo dogodit nista spektakularno, ekipa ce se vratit u gabarite HNLa, bit ce malo vise mladih igraca i to je to.
  • blackbully
    4.4k
    Andy Bara gost.
  • blackbully
    4.4k
    Amer Hiroš na posudbi u Šibeniku. Također na posudbu dolazi Nikola Ðorić iz Austrije Klagenfurt i Dario Čanađija koji je bez kluba.
  • flexXy
    1.9k
    Fino, jos im fali desni bek i jedno pojacanje na krilnoj poziciji da se potuku sa Goricom do zadnjeg kola. I dolazak novog trenera sto je takoder pitanje vremena samo.
  • Infinity
    15.2k
    Nikad mi nece biti jasno zasto se na stadionima s jednom tribinom semafori nalaze iza gola, a ne suprotno od postojece tribine.
  • Ali
    1.9k

    Domci uvijek biraju tu stranu prvo poluvrijeme, da protivnicki golman ne idi koliko jos do kraja

    Slazem se, a mozda citaju pa premjeste do izgradnje tribine sad kad ga obnavljaju
  • blackbully
    4.4k
    Krenule su nevolje u raju. Kao što sam i pretpostavljao, potez da jedino članovi smiju kupovati ulaznice im je teški autogol. Koliko sam upratio barem 90% članova je protiv te odluke.

    https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/crna-kronika/dvojica-torcidasa-iza-resetaka-prijetili-smrcu-navijacima-bijesnima-sto-nisu-mogli-kupiti-ulaznice-kruzi-i-video-1259159
  • Eduardo
    17.5k
    Moram pohvaliti navijače Osijeka koji su izdali prvo izdanje vlastite Bijelo-plave revije. Radi se o samostalnom projektu Kluba navijača Bijelo-plavih (ujedno i forumaša njihovog navijačkog foruma) koji je osnovan prije nešto više od godinu.

    Revija ima 52 stranice, košta 5€ i izlazit će 4 puta godišnje. :clap:

    brvcefwnl1vgl3um.jpg
  • GZomanid
    572
    Budi nostalgiju ali te revije pripadaju nekim prošlim vremenima. Danas se informacije dobivaju u RT, a ne 4x godišnje..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.