• Eduardo
    17.3k
    Yassine Benrahou, 24-godišnji Marokanac iz Nimesa navodno ide u Hajduk. Ofenzivni veznjak, ljevak. 2,2M€ procjena na TM-u. Ove sezone propustio je dosta tekmi zbog ozljede.

  • Keyser Soze
    8k
    Ivušić dogovorio transfer u Pafos, dobro kaj je s tim Osijekom? Mađari zatvorili pipu?
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Nije Bjelica slucajno pozvjerio i posvado se sa svim zivim. Znao je on kakva je situacija i koliko love i ambicije tamo zapravo ima. Niti jedan klub u vlasnistvu Madara nije pri vrhu s proracunom, jedino se u Dunajsku osjetnije ulaze jer su tamo u Slovackoj u tom dijelu vecina. Doduse, navijace uvoze autobusima svaku utakmicu..
  • marcio amoroso
    32k
    A dobro, uložili su, pokušali i vidjeli da do naslova prvaka ne mogu i sada režu troškove jer im je i ovaj kadar dovoljan da izbore Europu. Sasvim normalno razmišljanje ako si u tom biznisu.
  • Keyser Soze
    8k
    TSC iz Bačke Topole je solidan u Srbiji, sagradili su i stadion, ali više od 3. mjesta i pretkola za Europu ne mogu.
  • marcio amoroso
    32k
    Malenica- Gržan, Žaper, Barišić, Cheberko- Jugović, Nejašmić- Fiolić, Caktaš, Lovrić- Mierez

    I dalje odlična momčad za HNL i još su u rezervi Škorić, Lončar, Jurčević, Leovac, Brlek, Špoljarić i klinci kojih imaju dosta.
  • Eduardo
    17.3k
    Nije Bjelica slucajno pozvjerio i posvado se sa svim zivim. Znao je on kakva je situacija i koliko love i ambicije tamo zapravo ima.Efes Pilsen

    Meni se čini da je upravo Bjelica jedan od okidača za ovakvo stanje. On je 'ubio' te ambicije ispadanjem od Kizilžara ili kako već, a ni svojim kasnijim postupcima nije pomogao. Od tad krivulja ide prema dolje. Bjelica je trebao donijeti nešto veliko, a donio je jedno veliko ništa.

    Očito su ambicije splasnule i shvatili su kako je borba za naslov u sferi nemogućeg, a s ovim kadrom i ulaganjima i kup. Njihov realan domet je borbu za Europu. Sigurno i izgradnja stadiona ima prioritet ispred igračkih investicija.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    pa u srbiji po proracunu niko nije ni blizu beogradskom dvojcu. Kadar su vecinom domaci igraci bez vecih ulaganja, novi stadion, solidan i stabilan proracun. To je sve, puno ili malo na svakom nek sam procijeni.
    U Osijeku su izletili iz sprance, Neno ih sarmirao, nije islo i sad se vraca u te neke gabarite.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    osim sto su ostvarili najbolji plasman u povijesti. Kizliar je bio debakl, neupitni, ali ako ti ulaganja i buducnost ovise o jednoj utakmici i jednoj sezoni onda to bas i nije neka velika, dugorocna prica..
  • Infinity
    15.2k
    Osijek i dalje ima dobru ekipu, ali i prije rasprodaje su imali problema. Poms ih je dignuo i trebali bi zavrsiti medju cetiri. Belupo im je za vratom i da Rijeka ne zaostaje ovoliko rekao bih da ce biti mrtva trka. Ovako ce izboriti Europu u kojoj ce vjerojatno dozivjeti veci blam nego proslo ljeto.

    Mene od svega toga vise muci to sto Ivusic ode u je*eni Pafos? Koji Pafos? Hrvatski reprezentativac, golman kojeg bi sutra potpisao da Livakovic ode. I ode u Pafos.

    Umjesto da najbolji igraci s Cipra idu u HNL, dogadja se obratno. Ovo je sramota za cijelu ligu.
  • deda
    27.6k
    Očigledno da griješite svi vi koji bi potpisali Ivušića nakon Livija :blush:
  • ZGBhoy
    1.7k
    kojeg bi sutra potpisao da LivakovicInfinity

    Imamo Nevistica, koji strpljivo ceka svojih 5 Minuta i koji ce bit dobra zamjena za Livakovica,
    Medutim mi se cini da Livi ostaje najmanje do ljeta
  • Eduardo
    17.3k
    osim sto su ostvarili najbolji plasman u povijesti. Kizliar je bio debakl, neupitni, ali ako ti ulaganja i buducnost ovise o jednoj utakmici i jednoj sezoni onda to bas i nije neka velika, dugorocna prica..Efes Pilsen

    Od tog plasmana nisu dobili ništa. Šta ti vrijedi drugo mjesto?

    Ulaganja su dolaskom Bjelice trebala zaokružiti priču i staviti šlag na tortu rasta kluba prethodnih godina. Međutim, dogodio se debakl i stvari su se okrenile u suprotnom smjeru. Pipa za igračke investicije i neki novi pokušaj s novim zvučnim trenerskim imenom je očito zatvorena do daljnjeg.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Tom dečku se ne zuri nigdi, valjda bi osta do kraja karijere on tu uživa status.Takve igrače jedino mi se čini može potirat losa atmosfera u klubu sa ovim majmunima. Na livija mislim..
  • Captain America
    13.3k
    Medutim mi se cini da Livi ostaje najmanje do ljetaZGBhoy

    S obzirom da ovo govorimo već četvrtu godinu, čini mi se da Livi ostaje do kraja :blush:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.