• blackbully
    4.3k
    Još ako su voljni priznati da su napravili pogrešku mislim da bi ih i javnost počela gledati drugim očima.Eduardo

    Misliš da bi ovo pomoglo u odnosu magaradi i sudačke komisije? Mogu zamislit Bebeka/Matoca/Pajača (ili tko god ih već #ukralopokralo) da gleda direkt u kameru i "jebiga dečki, my bad, upravo sam vas zakinuo za jedanaesterac i ostali ste +xy bodova iza Dinama)."
    Ovako 2 dana nakon kola daju očitovanje gdje su zasrali, digne se hajka i do novog kola su tenzije više manje mirnije.

    Da me se ne shvati krivo, ideja je super i bilo bi vrlo zanimljivo to vidjeti kod nas :up:
  • Eduardo
    17.1k
    Misliš da bi ovo pomoglo u odnosu magaradi i sudačke komisije?blackbully

    Čisto me zaboli za odnos magaradi prema bilo kome. Njima nema pomoći dok opet ne osvoje naslov, a jednog dana hoće. I tad će to biti jedino i isključivo njihova zasluga - pobjeda nad sotonom. Oni su jedini pošteni i bezgrešni dok svi drugi rade sve planski i s namjerom da se njima našteti. #kontramrakukontrasili #HNSpederi
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Jel nije bilo nesto da ce pocet pilot projekt (nisam siguran gdje) u kojem bi u prijenos isla komunikacija sudaca s VAR sobom?
  • Mlađi referent
    10.2k
    Dinamo u upravljačkoj krizi, Rijeka na dnu, Osijek rasprodaje sve, Hajduk se riješi pola momčad i onda za dž dovodi rezervu posljednje momčadi druge francuske lige.

    Nikad jači HNL :hearts:
  • vjeko1701
    5.9k
    Već duže vremena nema tog narativa i ne vidim razlog da se stalno vraća na njega...
  • Neki tip
    18.8k
    Nikad jači HNL :hearts:Mlađi referent

    Nikad ga nismo, barem mi ovdje mislim, niti gledali i pratili zato jer je najbolji i najjači ili uopće dobar i jak. Da nije tako, imali bismo barem 17, 18 liga, i to samo u Europi, koje bismo mogli pratiti prije nego HNL. :)

    HNL gledam(o):

    a) jer u njemu igra Dinamo
    b) jer je to domaća liga, s domaćim velikim i malim rivalstvima i lokalnim posebnostima
    c) usko vezano uz "b" - jer je nogomet, barem ekipi koja prati HNL, često nekakvo malo identitetsko ogledalo, poveznica sa zajednicom (regijom, gradom) ili naprosto prilika za druženje, okupljanje oko nečega zajedničkog
    d) sve zajedno ili nešto četvrto, ali najmanje kvaliteta nogometa. :)

    Naravno da je ljepše i zanimljivije kad je tu i kvaliteta, ali prilično sam siguran da praćenost više ovisi o neizvjesnosti (u kojoj se onda zrcale sva ova 3 razloga gore), nego kvaliteti samoj po sebi.
  • Mlađi referent
    10.2k


    Forsirao se prošle sezone kad je svima osim novinarima bilo jasno da je napeto jedino jer Dinamo slabiji, a bilo je i svakakvih najava prije ove sezone, ušutilo se otprilike nakon kaj su Kazahstanci našamarili Mađare i kad je Dinamo bio u punoj snazi pa je izgledalo da će prvenstvo bit riješeno vrlo brzo

    Nikad ga nismo, barem mi ovdje mislim, niti gledali i pratili zato jer je najbolji i najjači ili uopće dobar i jak.Neki tip sa Zapada

    Zajebancija i jest na račun novinara, na Zoni takve stvari nisam ni čitao
  • Zagi
    4.7k
    Što ja volim ove Jakirove presice. Ne boji se niti jednog pitanja, iskren, neposredan, pošten.
    Takav je i prema igračima i zato ga svaka svlačionica voli, leader.

    Pratim ga već godinu dana u Zrinjskom i isti je uvijek.

    Jedva čekam da ga uzmemo Rijeci.
    Imat ćemo Bjelica efekt, a još voli mlade igrače.
    Savršeni fit za nas.
  • Zagi
    4.7k
    Fala, ali ne fala.LM1995

    Znam, od tada ga i pratim jer je bilo jasno da će on biti idući pa da vidim jel vrijedi kaj ili ne.
    Vrijedi.

    Po meni ga to nimalo ne diskreditira jer ako u tom trenutku kao nogometni djelatnik imaš ambiciju raditi u Dinamu, morao si biti dobar sa narkosima.
    Nije bilo druge (a bome ni treće) opcije , a on je ambiciozan.

    Isti princip onda baca ljagu i na Vahu, Bjelicu, Ademija, Oršu, Mišića, nastavi niz...
    Pogotovo Ademija , koji je u više navrata javno isticao kako stoji po tom pitanju.
    Ademiju je sjever skandirao i ima mural. Ajmo ne biti licemjerni.
  • deda
    27.3k
    Ivušić i službeno u ciparskom Pafosu. Odšteta navodno 2 mE.
  • pencilneck
    631
    Sramota za Osijek da prodaju reprezentativca Hrvatske u ciparsku ligu.
  • Mr Anderson
    5.2k
    Naslov u SN kako Hajduk dobodi igrača od 2M eura je vrh. U biti se radi o rezervnom igraču posljednjeplasirane ekipe 2. francuske lige koji je besplatan i dobar dio polusezone bio ozlijeđen. Da mi dovedemo takvog igrača mediji i forumi bi se srušili od sprdanja i pljuvanja.
  • Jaro
    5.3k
    meni je to vise manjak ambicija i sramota za igraca. Realno Osijek nine mogao ni iscupat vise za golmana posto svi znaju da je u banani s lovom i da je pod zabranom transfera...
  • Nino Bule
    11.2k
    Tovari predstavili marokanca, ok igrac, iskustvo prve francuske onda druga francuska i ozljeda ovu jesen, dobra prinova ali ne igrac za napast titulu, vidjet cemo sta ce dalje tovari dovodit zasad sam miran sto se tice snage njihovog kadra.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.