• seljak86
    2.3k
    Još uvijek ga se može suspendirati. Ako će ovo proći bez ikakve kazne, onda je fakat sramota i sprdnja od lige.
  • og1986
    2.9k
    Pišu sportske da će bjelica danas sjesti sa predsjednikom kluba i dogovoriti odlazak.

    Navodno traži odštetu za svoje pomoćnike (500k eura) dok će se odreći svoje odštete.
  • Mali dioničar
    14k
    Navodno traži odštetu za svoje pomoćnike (500k eura) dok će se odreći svoje odštete.og1986

    Najrazumnije rješenje. Lijepo od Bjelice da brine za stožer.
  • Robredo276
    265
    "Jednostavno ničija lopta, Mijo i ja u borbi. Taman kad sam se spremao uklizati, on je došao prije do lopte. Od deset takvih situacija, u devet ne bi bilo ništa kad istovremeno ukližemo. Ne mogu ga kriviti nimalo, bili smo u borbi za loptu i nije bilo nikakvog nesportskog ponašanja. Jednostavno, nesreća. Sad su mi bili ljudi iz Osijeka i on se raspitivao o svemu."

    Postonjski.

    Toliko o crvenom kartonu za Caktaša i "sprdnji od lige".

    https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2387391&index_ref=naslovnica_najnovije_m
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Postonjski je rekao tocni onako kako sam i ja vidik tu situaciju. Cini mi se da poneki nemaju oci kada kazu kako je Julardzija cisto odnio loptu a vidi se kako je krvnicki i neoprezno startao na igraca,dok za ovaj prekrsaj Caktasa kazu za zatvor gdje uopce nema namjere ni intenziteta i kao sto je sam Postonjski rekao od 10 ovakvih duela u 9 se ne bi nista dogodilo…
  • Robredo276
    265
    Slažem se, da 10x gledam tu situaciju, 10x bi to isto vidio. Nesretan slučaj, eventualno nedovoljno oprezno, ali ima takvih duela koliko hoćeš. Baš peh.
  • blackbully
    4.4k
    9zqbbtz0d7x40goo.jpg
    Izgleda da su se napokon riješili grčkog boga nogometa. Još strikan Edouk i Dimitrov ostali od škarta.
  • Mali dioničar
    14k
    Bjelica ostaje trener Osijeka.
  • serbus
    3.5k


    Sviđa mi se to nešto novo u hnl da igrači nisu uspjeli u pokušaju da nasapunaju dasku treneru.

    Što su po meni radili nakon ispadanja iz Europe.
    Mislim da je ovo jako rijetko i pohvalno da je uprava stala iza trenera a ne išla onom lakše smijeniti trenera nego sve igrače.
    Ako je Bjelica na klupi dugoročni projekt i nastavi u narednim sezonama mogao bi puno naučiti na svojim greškama, ako je pak u pitanju samo lova i ode na kraju onda je promašaj na svim stranama.
  • Mali dioničar
    14k
    Ne mislim da je dugoročni projekt. Navodno ima ugovor na 3 godine što će reći da će Osijek do isteka ugovora trpiti situaciju, odreći se rezultata 2022/23, prodati Belju i Žapera i za te pare kupiti igrače po želji novog trenera/sportskog direktora.
  • serbus
    3.5k


    Moguće čak mi je tvoje realnije, ali volio bi u ligi vidjeti da Bjelica može biti za Osijek nešto kao Ferguson za United... Da trener traje u jednom klubu,pogotovo klubu kojeg smatraš svojim.
  • vjeko1701
    5.9k
    I ja bi rado al mislim da bi trebao počel ulazi u grupe europskih natjecanja da opravda svoju plaću a pitanje je dal će mu dati du šansu na ljeto produljenjem ugovora.
  • LovroZG
    1.3k
    Ne može Bjelica bit Osijekov Ferguson kad se posvadio s pol kluba.
  • NORTE
    9k
    Mislite da će Bjelica na klupi Osijeka dočekat otvaranje Pampasa?
  • xavier
    11.1k
    Mislite da će Bjelica na klupi Osijeka dočekat otvaranje Pampasa?NORTE

    To ovisi samo o njemu jer ne vjerujem da će mu Osijek dati klasičan otkaz gdje mu treba isplatiti cijeli ugovor.

    Znači može otići jedino svojom voljom na način da se dogovori s klubom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.