• NitkoBitan
    11.8k
    Lijep gol Perica. Znao sam ga vidjet na sjeveru prije pandemije, nas momak :cool:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Bome Varaždin nije za zajebanciju i ekipa koja će ispast sa ovakvom igrom i pristupom, dok opet Osijek jest. Osijek je kriminalna ekipa, mislim da bi ih mi mogli sa pola gasa.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Ako se nešto baš kod nas ne zajebe, izgleda da ove sezone nemamo ozbiljnog izazivača.. bit će to onaj stari, dosadni HNL
  • marcio amoroso
    32k

    Rano je još za te prognoze. Pa da tovari dobiju svoje dvije zaostale na bod su iza nas, a igrali su s nama u ZG. Osijek također ima vremena da se digne. Pobjeda u ZG bi ih digla maksimalno.
  • Majki2111
    2.6k
    Ali niti jedna atraktivna ekipa, ove sezone ne znam kome se veselim da oh gledam. Ispadaju Loksa i Varaždin. Al oni imaju svoje mane. Rijeka i Osijek baš loši. Liga mi se čini manje kvalitetna i atraktivnija neg prije. Ili sam u krivu??
  • SAS1987
    13.3k
    Tko zna što će se dogoditi sa tovarijom kad ispadnu od Villareala. U teoriji bi im najbolji igraći trebali biti jako motivirani zbog lova na HNL titulu a u praksi bi se moglo dogoditi da bi se igraći u najboljim godinama željeli vratiti u bolje lige (prvenstveno mislim na Livaju i Krovinovića).
  • Majki2111
    2.6k
    Evo ukratko neki moj dojam ekipa u odnosu na lani.

    Hajduk-lošiji
    Osijek- očajan
    Rijeka-očajna
    Lokomotiva-dobra, bolja, ali fali konstantnosti
    Gorica-loša
    Belupo-Isti, nit smrsi nit miriši ko i svake godine
    Istra-lošija
    Varaždin-nebo i zemlja u odnosu na Dragovoljc
    Šibenik-lošiji

    Trenutno

    Nogomet u ligi, lošiji, neaktraktivan
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ne bi rekao da je Sibenik losiji, ali manje atraktivan bi bio bolji opis. Za ostalo se slazem. Zanimljivo kako nam kvaliteta lige nije bila top kad su igrali skupine Rijeka i Dinamo, a sad kad se tovarija malo digla mediji pozurili sa superlativima, a realnost je bas suprotna. Novaca za TV prava nikad vise, a atraktivnost utakmica daleko ispod :lol:
  • Majki2111
    2.6k
    Da Šibenik sam nam najmanje gledao. Tu nisam trebao ništa napisat…
  • Mlađi referent
    10.4k


    Ma naravno da je rano, ovo su neki prvi dojmovi, ali da se moram kladit rekao bi da nitko od ovih ekipa nema preko 80 bodova u sebi
  • marcio amoroso
    32k
    Treba pričekati kraj prelaznog roka. Bit će tu još dosta fluktuacija u skoro svim momčadima. Neki igrači koji su u boljim klubovima višak bi neki manji klub lansirali u borbu za top 4.

    Zamislite da npr Marin, Frigan i Tolić dođu na posudbu u neki od ovih 6 klubova dolje. Automatski taj klub postaje najbolji od tog ostatka lige. Dosta je tu još mogućnosti i ne bi ništa prognozirao do kraja prelaznog roka.
  • The Undertaker
    4k
    Siguran sam da se 90% ljudi uopće ne sjeća kako je koji klub igrao na početku prošle sezone. Uspoređuje se kraj prošle i početak ove a to nema veze jedno sa drugim. Gledajući rostere, samo su Rijeka i Gorica slabiji (u odnosu na početak prošle sezone).
  • Captain America
    13.3k
    Lijeva noga s desnog krila Crnca :cool:
  • seljak86
    2.3k
    Sad sam pogledao faul Caktaša nad Postonjskim. Pa dobro kakve to jebene suce imamo da ovo smeće od Caktaša nije odma dobilo crveni i nekoliko utakmica zabrane za ovakav start??!
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Nije ni faul svirao. Ne razumijem zasto nije reagriao kad je vec bila jasna tezina ozljede? Pa nije se sam ozljedio..
    Pisu sportske da je lom gori nego kod Eduarda. Tesko je tu ocekivat povratak na teren, treba se nadat da ce moc normalno hodat. Bas horor ozljeda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.