• maddaddam
    2.9k
    Zona im gore pozeli da se svi sretno vrate doma nakon pizdarija.
    Veliki dio navijaca Dinama isto to zeli.
    A gospoda idu u neku svoju krajnost.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Totalna debilana je zabranjivat poruke i transparente, o bubnjevima i megafonu da i ne pricam. Ako oni zele 10 poruka s imenom dinamo na sebi, nek unose kad im je tako drag dinamo. Ne znam je sam li ikad vidio da koreografija ima prekrizeno d, poruka ima dinamo, i transparent prekrizeno d, to vise govori o njima i o tome da vise mrze dinamo nego vole hajdukNino Bule

    Slažem se...ne tangiraju me ni 2%, čak mi je i simpatično. Međutim, sve im je najavljeno odavno, nije to nitko izmislio 2 sata pred utakmicu. Tako da ne kužim zašto su uopće dolazili...
  • db-izbjeglica
    12.9k
    eepe0vy0nm7mck1i.jpg

    Da hoću bit zloban napisao bi, tko pod drugim jamu...
  • Bosna86
    11.6k
    Ajde nemojte komentar pojedinca trpati u isti koš sa svima i od toga praviti neke drame

    Dalje, ovo sto je Dinamo napravio je sramota, a još veća sramota je sto to dio naših ljudi i podržava… Sve će se ovo nama vratiti na Poljudu… Samo eto, treba mozak malo uključiti… S druge strane, da je razlika bila bod, vjerovatno ništa od ovih ideala ne bi ni bilo, ali to je neka druga priča
  • agramZ
    2.3k
    koje pederisanje.. u jednoj njemackoj ili austriji je normalno da od trenera pa sve do predsjednika kluba nitko nece ni da izgovori ime gradskog rivala, ili da gostujuci klub na ulaznicama koje normalno posalje domacin sa flomasterom isara grb rivala i tako ih onda prodaje svojim navijacima. da ne pricam o objesenim "maskotama".. zeleni, crveni, ljubicasti zecevi koji vise sa tribine, uglavnom teska mrznja. i klubovi to podupiru iliti koriste u svoje svrhe. a ovdje se svako malo izlazi sa priopcenijma kako je to strasno i sta ce se sve zabraniti sljedeci put, sve nekakva gospoda..
  • kinfa95
    488
    a koji si ti kurac da si dajas zalravo da nekog nazivas idiotom
  • xavier
    11.1k
    Što je najbolje, AceRimmer nije tovar. Piše na Snetu godinama i sjećam se njegovog posta gdje se isčuđava navijanju za neku reprezentaciju ili klub jer on je to "nadišao" i ne vidi "zašto bi mu jedna momčad bila draža od druge"

    Stvarno neobičan stav za nekog tko je 10 godina na sportskom forumu. Nevjerojatan mentalni sklop.
  • Nino Bule
    11.6k

    Najavljeno im je, svejedno glupa odluka da se duris na koreografiju protivnickih navijaca, o pjevanju da ne pricam. Jednostavno ekipa u upravi je cjepljena ikakvog normalnog rasuđivanja i ovakve zabrane su im domet.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Najavljeno im je, svejedno glupa odluka da se duris na koreografiju protivnickih navijaca, o pjevanju da ne pricam. Jednostavno ekipa u upravi je cjepljena ikakvog normalnog rasuđivanja i ovakve zabrane su im domet.Nino Bule

    Slažem se...no opet kažem, zašto su dolazili kad se sve znalo?
  • masacusec
    3.1k
    Ne likujem radi toga kaj se tovarima dogodilo...ali karma je kurva.....bar navijači Dinama znaju kaj je represija i kaj je mamićev(sk)a policija i pendrek i nasilne reperkusije iznošenja stava grupe!
  • Ludovic IX
    5.5k
    Pogledajte što ste pisali kad su došli sa onim transparentom..sad neki okrenuli priču. Nek se jebu, što se mene tiče nek izađu iz lige
  • marcio amoroso
    32.5k
    Pogledajte što ste pisali kad su došli sa onim transparentom..sad neki okrenuli priču. Nek se jebu, što se mene tiče nek izađu iz ligeLudovic IX

    Upravo ovo sam htjeo i ja napisati. Čak se pisalo da uprava treba da im zabrani unošenje bilo čega. Sada se solidarizirate sa stokom. Mene isto zaboli ona stvar za njih. Ne moraju nikada ući.
  • seljak86
    2.4k
    Ma stvar je ovakva: imam svoje mišljenje o tome kaj ističu mržnju prema nama da je i više nego jadno, ali isto mi je debilno zabraniti im transparente, pa jebemu mater, sve se to može desiti i nama jednog dana zbog xy razloga kojeg tovarska uprava može izmisliti.
  • xavier
    11.1k
    Jedna je stvar žele li oni ući ili ne žele, a sasvim nešto drugo biti zadovoljan zato što je netko propucan od strane policije.
  • Nino Bule
    11.6k
    Svatko tko likuje nad drotovskim degenekom ili metkom nije normalan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.