• maddaddam
    2.9k
    Iz medija uočavamo da se kao potencijalni razlog za napad krije nemogućnost ulaska navijača s transparentom. Želimo reći da je organizator Hajduku i navijačima prije četiri dana poslao uvjete. A to je da dva sata prije utakmice treba donijeti transparent na pregled. Navijači Hajduka su se oglušili, željeli su pred samu utakmicu ući s transparentima.
  • serbus
    3.6k


    Ovo za mene nije dinamo, nekultura u loži mi je nespojiva sa dinamom. Dođi majstore na sjever i deri glas ovako ko debil vičeš prema nekom dalmošu jer se osjeća kao bijeli muškarac u poziciji moći....
  • Eduardo
    17.6k
    Utakmicu sam pogledao danas u miru i budimo iskreni, to nije bilo bogzna što. Dosta nedorečenosti i nesigurnosti. Ajde, imali su tri dsna slobodno, malo se opustili, ali nije to ono pravo.Mr Anderson

    Mislim, glupo je sad pisati hipotetski i ŠBBKBB , ali sreća da jučerašnja tekma nije odlučivala o ničemu. Gotovo sam siguran da bi mi to izgubili. Očajno smo igrali protiv njih ove sezone, ne pamtim da smo cjelokupno gledano kroz sezone u prošlosti ikad izgledali tako bezopasno po njihov gol. Imam osjećaj kao da su u svaki taj derbi ušli s više motiva, više želje i htijenja, i bolje pripremljeni.
  • NitkoBitan
    12.3k
    ..a i vidija sam dosta da ih je ušlo tako jer sam čeka 45min u redu :rage:BBB Sibenik

    Koliko si prije krenuo ulazit i na koji ulaz? Mi smo oko 7 i nesto sitno (taman kad je popustila ona policijska "barikada" izmedu sjevera i zapada) i na ulazu 2 je bila gro manja guzva nego na 1, na 3 ne znam kak je bilo al pretpostavljam najgore jer se tam i za sjever gore ulazilo. Za nekih 5-10 min max smo usli
  • Riot
    1.7k
    Ovo ajmo bijeli ale je bila prekretnica u navijanju i tad je bas grmilo, ludilo. Isto sto sam primjetio i sto je odlicno je to da bas bas puno ljudi nosi stvari iz Ilice.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Ne kužim kaj mi želiš reći? Dobio sam snimku u WA grupi. Jeli znaš uopće tko je lik na snimki?
  • dzg717
    947
    Zamislite sad ovu ludnicu od jucer na nekom “nogometnijem” stadionu gdje su tribine blize terenu i spojene sa ostalim tribinama. Toga se tovari i boje, naseg novog stadiona koji se nadam će doć uskoro a onda će svi mitovi o jebenom Poljudu prestati
  • serbus
    3.6k


    Ma ništa za tebe samo da ne treba biti panglu u loži.
  • BBB Sibenik
    4k
    Tako sam i ja oko te ure, al sam zaobisa barikadu i preskocija oni plavu ogradu šta su postavili. Taman nakon tog je došla interventna poredala se uz tu ogradu. Na prvi ulaz.
  • dzg717
    947
    Briga me za njihove transparente i ostatak, znate i sami da nas nitko nije podržavao u masu takvih stvari. Šta ovaj put nisu naredili igracima da ne izađu na teren? Pitam se pitam.
  • The Undertaker
    4.1k
    Vezano za unos transparenata, kakva je praksa kad se ide izvan HR na ultras tribini? Da li je legalno dozvoljen unos transparenata i da li organizator traži prethodni pregled?
  • username
    9
    Na tv-u ili ima negdje online za pogledati neki link cijele tekme?
  • og1986
    2.9k
    Ispada da je Dinamo kriv što je tovar propucan :monkey: naravno titula odmah nezaslužena
  • Mr Anderson
    5.4k

    Bila je u 11 na Areni. Ili preko snimalice. Ne znam jeli stavljena gdje cijela utakmica.
  • Markelo
    2.5k
    Ne daju ti da uneseš transparente, pa mirno napustiš Borongaj al kod odmorišta Desinec odlučiš da to nije dovoljno pa se parkiraš na autocesti i pobiješ sa murijom.

    Da, Dinamo je kriv za to. Ima smisla
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.