• SAS1987
    13.5k
    Ja sam pomislio da zbog navijaca Hajduk nece odigrati tekmu.
  • maddaddam
    2.9k


    Dobra joj pozadina
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Kako se uopce dodje do mjesta u VIP lozi. Nekada davno se to moglo kupiti kao godisnja pretplata a sada samo po pozivnici Dinama ili?
  • DZj
    43
    Dobar dan zonaši, evo nakon dugog pasivnog praćenja zone odlučio sam i ja nekaj napisat (nadam se i u budučnosti). Jako mi je drago da sam naišao na zonu jer kak je već i rečeno ovo je pravi užitak za sve Dinamovce u moru lošeg novinarstva i stvari na netu jedna pozitivna točka i jako sam zahvalan adminima i svima koji su dio ove priče. Htio bi se dotaknuti jučerašnje utakmice pogotovo atmosfere koja je za mene bila jebena , možda gora malo od Osijeka ali mislim da nitko nije to napisal(ispravite me ako griješim) a za mene razlog jučerašnjeg "pada" na kraju je to kaj je mikrofon i oglašavanje riknulo , bilo je jako teško čuti kaj se navija a i ekipa je malo i izgorila na kraju nismo ipak roboti makar smo za neke nedostižni kaj se navijanja tiče.
    Kaj se tiče tovara nebise htel mešati ,ali- bilo bi mi draže da su došli na tribinu pa makar i s najuvrijedljivijim mogućim transparentom.
    A kaj se tiče transparenta ne brinite ekipa bude se napravvil novi, bakljada je bila jebena i šlag na torti ove sezona bojsa koja nije bila tak dobra dugo godina
    Ispričavam se na čitabi i UŽIVAJTE JER DINAMO JE ŠAMPION
  • Nino Bule
    11.6k

    Da crkavanje razglasa je sigurno doprinjelo da su se krajevi iskljucili, tesko je pratit bez vođenja.
  • deda
    28.1k
    Dobro došao na Zonu :up:
  • Keyser Soze
    8.2k
    Evo i Cityevi navijaci uletjeli na teren, kod nas je to valjda huliganizam
  • xavier
    11.1k
    al sam zaobisa barikadu i preskocija oni plavu ogradu šta su postavili. Taman nakon tog je došla interventna poredala se uz tu ogradu. Na prvi ulaz.BBB Sibenik

    I mi smo preskočili ogradu, samo nismo išli na 1. ulaz nego malo više prema istoku. I da, odmah je došla interventna i nije više dala preko ograde. A kad smo mi krenuli prema stadionu, policija nije ni puštala prema ulazima što je i bio razlog zašto smo preskakali ogradu.
  • xavier
    11.1k
    Evo i Cityevi navijaci uletjeli na teren, kod nas je to valjda huliganizamnamodi grebza

    Baš gledam i odmah mi je prošlo kroz glavu kako nitko nije zbog toga osjetio potrebu mlatiti ih pendrecima ili baciti suzavac.
  • BBB Sibenik
    4k
    A kad smo mi krenuli prema stadionu, policija nije ni puštala prema ulazima što je i bio razlog zašto smo preskakali ogradu.xavier

    Upravo tako, da nisan to napravija vjer nebi usa do drugog pol. jer nisu normalni
  • og1986
    2.9k
    Isto i na proslavi Milana. Navijači slobodno ušetali na teren.
  • deda
    28.1k
    Sve u svemu dobro da je prvenstvo završeno da malo ohladimo glave.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.