• serbus
    3.6k


    Nemoj se sramit svaka je odlična rađe guštam u svakoj slici koju staviš nego čitat bedastoće o transu.... Samo šibaj fotke....


    Sad čitam da su tovari najebali, sretno i njima na povratku doma da se živi i zdravi vrate obiteljima...
  • seljak86
    2.4k
    Izgleda jebeno
  • Dino
    2.2k
    Internacionalna sramota? HAHAHAHAHA

    Decki, daj si zapalite jednu i popite pivicu da dodete k sebi i poklonite se najboljoj navijackoj skupini na svijetu. Nervoza i stres mogu djelovati kobno na nas krvozilni sustav.

    Brutalno je preslaba rijec za ono kaj je danas bilo na tribinama. Nemrem se odlucit kaj mi je bilo najjace: koreografija, bakljada, navijanje ili pobjeda. Jedna perfektna utakmica iz mog kuta.

    Sinergija Sjevera i Zapada, takoder. Ljudi su se redovno ukljucivali u navijanje pa cak i zakurili koju (vidio sam strob u lozi ak se ne varam :lol: ).

    Slavlje s igracima i pehar pod Sjeverom - neprocjenjivo! Jedina zamjerka mi je kaj se ekipa nije popela nama gore da skupa proslavimo.

    Jako sam zadovoljan i nadam se da cemo u sljedecu sezonu uci jos jaci, brojniji i spremniji.

    Ustanite, Purgeri, i slavite danas!
  • M77
    455
    Tovari su fino najebali na Desincu... Navodno 2 propucana... Ubi drotove!
  • Salva
    2.4k
    Ruku na srce, navijanje je bilo ispodprosječno. Vizualno odlicno, ostalo i ne bas. Puno je bolje bilo na Osijeku.
  • Dino
    2.2k

    Je, i meni je na Osijeku bilo bolje, ali to ne znaci da je ovo bilo lose. Podigli smo ljestvicu kad je navijanje u pitanju po mom misljenju. A i uz to nismo imali mikrofon od 70. minute. Nije bas usporedivo.
  • Majki2111
    2.6k
    Ja sam bio na istočnoj strani Sjevera. Totalno sam iscrpljenod navijanja. Navijo kak treba svih 115 minuta. Jedva sam se dogegao doma do Retkovca. Al čoškovi jako slabo čuju sredinu, tolko loše da nisam znao koju pjesmu pjevamo. Ekipa sa čoškova isto je znala povest neku svoju pjesmu pa se miješalo, a ono kaj vođa priča se jako slabo čuje… Al da sam iscrpljen i da se nije navijalo se baš i nemre reći…
  • seljak86
    2.4k
    To kad ekipa povede svoju pjesmu bi se trebalo dijeliti šamare. Inače, ja sam se istrošio kad smo zabili dva zadnja gola od euforije i slavlja i nisam mogao više nakon tekme puno slaviti :rofl: :rofl:
  • NitkoBitan
    12.3k
    Slazem se, isto sam bio na istocnom dijelu sjevera, mislim da na stranama treba jos po jedan onaj zvucnik da se bolje cuje jer se inace gubi ritam
  • Ali
    1.9k
    nhn8hxo7ny45fgzl.jpg

    Neg je sve izgorilo
  • Majki2111
    2.6k
    Bila je redarka danas na na Sjeveru, prvu ukaz ak gledamo s istočne strane. Lijepo lice je imala. Pohvalio sam joj, al nije uzvratila. Šteta. Trebalo je i nešto za šminku ubacit, a ja debil išo nać mjesto što prije… :roll:

    Al bilo je i par zgodničkih curetaka mora se priznat. Bome nebi rekao da takve obilaze stadione :grin:
  • BBB Sibenik
    4k
    A šta reci majke mi neznan vise za cilu sezonu i na kraju krajeva ovo sinoć. Prvo bi svima Vama na Zoni čestita na naslovu, posebno ljudima koji vode Zonu. Toliko neumornih objava, poziva na utakmice. Svoj obol ste i vi dali sa svakom osobom koju ste potakli na odlazak na stadion. “Brate pa ovo je neopisivo, suze mi idu” to je jučer na na tribini izjavia dečko iz Kopera dok smo slavili naslov. Natanka je auto u Ljubljani pun.Nije platija, zapisa se, usa na sjever bez karte. “Tko hoće nađe način” el tako nekako. Kakvo ludilo među ljudima u gradu nez ne može se to opisat.
    Šta se tiče atmosfere na stadionu a perverzija. Sjever navijanje odlično, bakljada prejaka. Vidim tu neki kažu da je navijanje moglo i bolje. Ekipa je stvarno dala sve od sebe, imam osjećaj pred kraj bas su svi bili izmrcvareni od cilog dana i pića. Za kraj…nema drame napravit ce decki novi trans. :cool:
    Šteta šta tovari nisu prisustvovali našoj atmosferi i proslavi, da im malo vadimo mast uz onu proslavu u DRUGOM LICU DALMACIJE. Al vidim da je ipak tu bilo i većih sranja po njih, tako da i oni nek se vrate živi.

    Samo DINAMO ZAGREB
  • Ludovic IX
    5.5k
    Tovarima ovo sjelo ko budali šamar. Izgubili prvenstvo "fair and square", mogu samo srat o sucima a svi vide da njima pomažu i sad dobilo opet municije za srat danima..
  • xavier
    11.1k
    Što se tiče atmosfere kao takve na sjeveru, bila je odlična. Barem do trenutka kad se shvatilo da gori, i to ozbiljno, udarni transparent. Tu su ljudi malo potonuli, ali kasnije su se opet "digli".

    Samo navijanje ipak nije bilo kao na Osijeku, siguran sam dobrim dijelom i zbog toga što nije bilo protivnika (Torcide) na stadionu. Da su oni bili na jugu, niti najmanje ne sumnjam da bi navijanje bilo još puno jače.

    Kad smo kod toga, ja sam cijelo vrijeme i imao osjećaj da se neće pojaviti na stadionu odnosno da će naći način da "opravdaju" svoj neulazak. I isto tako sad niti najmanje ne sumnjam da će iz toga opet napravio mit o kojem će pričati godinama.

    Nevezano uz to, meni je nevjerojatno da se neki navijač veseli što je druga navijačka skupina dobila batina od policije, da ne govorim o tome što su neki i propucani.

    I još samo nešto. Ne mogu shvatiti da netko kupi kartu za sjever, dođe na navijačku tribinu i onda se tamo pravi pametan te ne želi sjesti na svoje mjesto i izdržati tako 10 minuta kako bi koreografija bila kako treba. Jer eto, on je "pametan" i "faca" pa njemu "nitko neće govoriti gdje će biti i hoće li sjediti ili stajati" :rage:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Kad smo kod toga, ja sam cijelo vrijeme i imao osjećaj da se neće pojaviti na stadionu odnosno da će naći način da "opravdaju" svoj neulazak. I isto tako sad niti najmanje ne sumnjam da će iz toga opet napravio mit o kojem će pričati godinama.xavier

    tko ih ne zna, skupo bi ih platio...iscenirano do bola.
    sve je najavljeno još 6.prosinca.2021.

    s tim da je ublaženo i dopušten im je unos transparenata i navijačkih rekvizita, uz prethodnu provjeru, koju su izignorirali. klasično izigravanje žrtve kako bi se izbjegao neugodan trenutak....i sve što se dogodilo poslije je nastavak, tjeranje inata, pretjerane reakcije na sve strane...i dogodi se sranje u kojem je netko mogao i teško stradati. nitko u ovom slučaju nije u pravu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.