• NORTE
    9.3k
    Ovaj debil nije u stanju čestitati prvaku. O Dambrauskasu pričam.marcio amoroso
    Ali se zato kao pravi nogometni djelatnik, u maniri prethodnika koji je ispao od Tobola i svakom se prilikom uvlačio u šupak navijačima, zapitao zašto večeras nisu imali navijače.


    s tim da je ublaženo i dopušten im je unos transparenata i navijačkih rekvizita, uz prethodnu provjeru, koju su izignorirali. klasično izigravanje žrtvedb-izbjeglica
    :up:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    jučer je moharrami bio jako dobar, malo je na početku plivao obrambeno što je i razumljivo jer dugo nije igrao, al poslije je bio odličan, pogotovo napadački. ne znam, ja bi mu dao više minuta i ne bi ga prodavao.
  • Nolifer
    6.7k
    Jutro je uvijek bolje nakon vruće noći...

    Još sam pod dojmom cijele sezone...

    Navijanje, atmosfera i bakljada za 10+

    Igra je bila solidna, bitno da je titulica u vitrini...

    Lijepa posjeta i dosta uzbudljivo prvenstvo do samog

    kraja...

    A njima čestitam na osvojenom drugom mjestu :lol:

    E i da, očekujem da će Rijeka osvojiti kup

    dhiw740fy8gqgwd9.jpg
  • BBB Sibenik
    4k

    Attachments
    FullSizeRender (16M)
    IMG_2278 (3M)
  • db-izbjeglica
    12.9k
    upotreba vatrenog oružja od strane policije je opravdana samo u slučaju krajnje ugroze, nekako sumnjam da je ovdje bilo iste...osim ako su torcidaši također napadali policiju nekakvom vrstom oružja.

    međutim...s druge strane, nekako sumnjam da je tolika razina sranja nastala zbog "odlaska na utakmicu". pravu istinu o tome što se dogodilo vjerojatno nikada nećemo saznati...a ja u ovoj priči ne vjerujem ni magaradi koja glumi nevinašca, ni policiji koja je to opisala kao da su ovi izveli protudržavni akt na autocesti.
  • seljak86
    2.4k
    Ne znam kaj se desilo s tovarima i policijom i zakaj je izbio fajt, ali mi je vrlo lako zamisliti da je murija koristila nepotrebnu silu i tako isprovocirala već otprije naživcirane tovare. Ne vjerujem jednostavno da itko bez ikakvog razloga ulazi u obračun s policijom.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Nadam se da će idući put dolje naša ekipa donesti neki veliki transparent u kojem vrijeđa hajduk, Split i sve dolje pa da vidimo jel će pustiti taj transparent..

    Oni imaju dvostruka mjerila. Njima treba pustiti što oni nama neće ni pod razno. I onda umjesto da grlima pomognu svojima oni na kraju naprave sranje.

    Nije ništa vrijedno života ali sumnjam da su ovi baš pucali zato što su ovi njih milo gledali. Pa policije je bilo šačica u odnosu na Torcidu tamo kad su ovi zaustavili promet.

    Baš me zanima kak će službeni hajduk reagirati na ovo sve. Podržati huligane ili će bit pokušaj opravdanja
  • Ludovic IX
    5.5k
    I koliko sam čuo , oni su htjeli pišati a murijs nije namjeravala još stajati ( ko je išao busom za Split, ništa od ovog mu nije strano) i onda su oni krenuli raditi nerede. Murija nije baš takta imala ali tko zna, možda se taj lik što je pucao i imao razloga bojati za svoj život. Ne treba sad ni njega osuditi bez svih činjenica
  • über alles
    1.5k


    O kakvim ti dvostrukim standardima pricas? Pa nisu oni predocili tu poruku ,pa kao prosla je,a oni nama nebi pustili. Da je poruka tad bila vidljiva nebi usla ,dosta poruka tak nije ni uslo. Oni su poruku unjeli na nacin da nije bila vidljiva, zastitari I murija su krivi jer to nisu skuzili.
  • Jaro
    5.7k
    ovo sam prvo i pomislio... nasa murija i "organizacija i osiguranje" gostovanja...
  • Nino Bule
    11.6k
    Totalna debilana je zabranjivat poruke i transparente, o bubnjevima i megafonu da i ne pricam. Ako oni zele 10 poruka s imenom dinamo na sebi, nek unose kad im je tako drag dinamo. Ne znam je sam li ikad vidio da koreografija ima prekrizeno d, poruka ima dinamo, i transparent prekrizeno d, to vise govori o njima i o tome da vise mrze dinamo nego vole hajduk.
  • serbus
    3.6k

    Obično im se odbiju u glavu sve te dao Bog, sve izgubili...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.