• dzg717
    960
    Svi ostali kupit karte od 3 i doc u korteo na Cvjetni od 16:30 !
  • Bosna86
    11.6k
    Došla vremena da nam je 1700 karata dan prije Lokomotive malo
  • deda
    28.6k
    1802 molim lijepo
  • Keyser Soze
    8.3k
    Kak je krenulo mislio sam da bu se danas sve rasprodalo, ali i ovo je dobro s obzirom da je ostao dan do tekme.
  • Joza
    367
    Poznavajuci da mi volimo sve u zadnji cas, ovo je i vise nego zadovoljavajuca brojka
  • NitkoBitan
    12.9k
    Nek netko javi "zapadnjacima i "bivsim" istocnjacima sa Maksa" da slobodno dodu na tekmu jer zapadna tribina na Kranjci ima krov :rofl:
  • dzg717
    960
    Zvuci mi nerealno da je skoro pola kolone današnje kupilo ulaznice za zapad?
  • NitkoBitan
    12.9k
    Dobro u toj brojci prodanih karata je to kj nece izvisit ekipa koja dolazi izvan zg. Ajmo rasprodat tih nesto manje od 500 dostupnih karata za istok i napravit kaos :fire: :100:
  • blackbully
    4.4k


    I meni. U 2 sata koliko sam tamo stajao mozda je 50-ak ljudi otislo na blagajnu za zapaa. Mozda tu ubrajaju podijeljene ulaznice, za klince iz omladinske...
  • dzg717
    960
    Prijedlog da se na plavu ogradu na kranjci stave papiri sa uputama da se kupuje za istok i za korteo
  • Blue 67
    212
    Sve pohvale zaduženima u lokomotivi kakav nos za situaciju posebne pohvale što su danas prodaju produžili 2 sata s obzirom na situaciju i što su sutra od 10 blagajne otvorene. Nema sumlje da će sutra organizacija bit na najvećem nivou i da će svi utakmicu gledati od prve minute i da nitko neće izvisiti.
    I ne nisam totalno skrenuo naravno da se zajebavam i da sam sarkastičan da nije bilo dede sutra bi na stadionu bilo možda 800 ljudi, a prihod umjesto da ide u blagajne lokomotive(vjerojatno im ne treba) bi išao u blagajnu obližnjih kafića. Kakvi magovi rade u našim klubovima dobro da se na nekim utakmicama(ne mislim na dinamove) skupi i 10 ljudi. Djeca u vrtiću bi ih pobijedila u meču zdravog razuma.
  • seljak86
    2.4k
    Recite kaj oćete o organizaciji danas, al red se dosta brzo micao, bar kad sam ja bio.
  • maddaddam
    2.9k
    što su sutra od 10 blagajne otvorene.Blue 67

    Zar nisu od 15h sutra?!
  • Nino Bule
    11.7k

    "I ne nisam totalno skrenuo naravno da se zajebavam i da sam sarkastičan"
  • Blue 67
    212
    Recite kaj oćete o organizaciji danas, al red se dosta brzo micao, bar kad sam ja bio.seljak86
    Nije u tome stvar na to se i ne može puno utjecat, ali kad već vidiš da je pomama produži prodaju danas i sutra je stavi od ranije bit će i tebi lakše. Druga stvar ako je u Gorici bilo 4000 ljudi je li ti prva pomisao da bi u kranjči mogao bit sličan broj ili ti ljudi koji nemaju veze s prodajom ulaznica moraju reć vidite bilo bi dobro da karte počmete prodavat koji dan prije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.