• Krizy
    35k
    U 33. kolu Dinamo gostuje u Kranjčevićevoj. Dinamo bi se eventualnom pobjedom približio novome naslovu. Lokomotiva se pokazala kao tvrd orah za Dinamo ove sezone, ali idemo uz još više navijača po nova 3 boda :strong:
    Trenutno je Dinamo na prvome mjestu sa 69 bodova, 5 više od Osijeka i 6 od Hajduka.

    Dosad smo s Lokomotivom odigrali 44 utakmice u HNL-u te ostvarili 36 pobjeda uz 4 neriješena ishoda i 4 poraza. Gol razlika je 94-28.
    U gostima smo Lokomotivu pobijedili u 16 utakmica te 3 puta remizirali i 3 puta izgubili, uz gol razliku 44-16.

    Zadnju utakmicu protiv Istre, Lokomotiva je igrala u sastavu:

    Nevistić - Cipetić, Mersinaj, Soldo, Miličević - Cokaj, Marić - Aliyu, Kačavenda, Stojković - Kulenović

    Nijedna momčad nema kartoniranih igrača a u slučaju da dobiju žuti karton, utakmicu protiv Osijeka bi propustili Ademi, Franjić, Gojak, Ivanušec, Jurić, Livaković, Menalo, Mišić, Štefulj i Šutalo.

    Koeficijenti za utakmicu su:
    Lokomotiva 7 - 4.20 - 1.50 Dinamo

    Ajmo u što većem broju u Kranjčevićevu :strong:
    1. Kakav rezultat očekujete? (72 votes)
        Pobjeda Dinama
        96%
        Neriješeno
          3%
        Pobjeda Lokomotive
          1%
    2. Idete li na utakmicu? (72 votes)
        Da
        64%
        Ne
        36%
  • Stjepan
    479
    a14nteepnf7e2jki.jpg
    Idemo ponoviti ovo!
    SVI U KRANJČU!!!
  • ksapi
    1.9k
    Utakmica je na rasporedu u nedjelju, 1.5.2022. s početkom u 19:05 sati. Cijena ulaznice za zapadnu tribinu iznosi 70 kuna. Cijena ulaznice za gostujuću istočnu tribinu iznosi 50 kuna.

    Ulaznice se kupuju na blagajni stadiona, radno vrijeme blagajne:

    SUBOTA OD 12:00H DO 16:00H
    NEDJELJA OD 15:00H
    Zbog velikog interesa molimo gledatelje da na vrijeme kupe ulaznice.
  • NitkoBitan
    11.5k
    Za proslu tekmu sam bio nevideni optimist i rekao da rusimo rekord Gorice (prijasnji je bio cca 4300). Bit cu opet optimist i rec da uz lijepo vrijeme (bez najavljene kise) ide ta brojka preko 5k :strong: SVI U KRANJCU!
  • seljak86
    2.2k
    Nema online prodaje?
  • BBB Sibenik
    3.8k
    Jel ima inf koliko karata ide za gostujuću tribinu u prodaju
  • deda
    27.3k
    To nitko sigurno ne zna
  • dzg717
    923
    malo više od 1400
  • Nousername
    608
    A što ne volim ove komntare po društvenim mrežama kako je sve gotovo,kako nitko nema šanse i kako je Dinamo vec prvak.Kao da ne igramo dva derbia koja smo izgubili zadnji put i kao da ne igramo sa Lokomotivom koja nam je mozda i najtezi protivnik zadnjih par sezona.Treba malo stat na loptu i ici korak po korak #ostanimoponizni
  • Svi na Sjever
    1.9k
    kaoNousername

    Upravo tako prvenstvo je daleko od gotovog, samo jedan poraz prije zadnjeg kola nas stavlja u nezgodnu situaciju.

    Zato nas je potrebno jos više u Kranjči,neka ovo bude naslov Boysa!
  • NitkoBitan
    11.5k
    Nakon sto smo u proslom kolu skinuli rekord gledanosti domace utakmice Gorice (17.3.2019. Gorica-Dinamo (4257) / 24.4.2022. Gorica-Dinamo (4500)) mislim da je vrijeme za novo skidanje rekorda. Najgledanija domaca utakmica Lokomotive je bila protiv Hajduka 20.10.2019. (4120). Lokomotivina najgledanija utakmica protiv Dinama na Kranjci je bila 17.4.2015. (3300). #vrimeje

    *Statisticki podaci su od sezone 2009./2010. pa na dalje, za period prije toga nazalost nemam podatke.
  • Salva
    2.3k
    Kako je moguce da je 17.03.2019. bilo više ljudi nego u nedjelju? Pa to je bila ona tekma par dana nakon Lisabona, znam da nas je još većina bila na putu nazad i da je u gostujućem sektoru bilo eventualno 200-250 ljudi. A u nedjelju 1000. Plus domaća tribina je i u nedjelju bila gotovo puna, sigurno nije moglo 2019. biti puno više ljudi na njoj, tako da ne vidim pretjeranu logiku u brojkama.

    Isto tako mi je čudno da Hajduka nije ove sezone gledalo više ljudi u Kranjči nego prije 2-3 sezone…
  • NitkoBitan
    11.5k
    Gorica se te sezone borila za 4. mjesto (Europu) tako da mislim da je domaca tribina bila dupkom puna + 200/300 nasih. U nedjelju nije bila skroz rasprodana a i cini mi se (gledao sam prijenos) da su loze bile poprilicno prazne.
    Isto tako mi je čudno da Hajduka nije ove sezone gledalo više ljudi u Kranjči nego prije 2-3 sezone…Salva
    Covid potvrde i ogranicen kapacitet zbog mjera....
  • ksapi
    1.9k
    Mislim da je ovo najbrojnija Kranjca sto se grupe tice, sezona 2002/03. Doduse ne znam stanje a domace tribine.

  • Ludovic IX
    5.1k
    Najbrojnija Kranjča što se tiče grupe je zadnje kolo prvenstva 1995/96 ali protiv Zagreba. Dinamo je tad pobijedio Zagreb 3-1 a hajduk Varteksa 1-0 i pomogao nama da osvojimo prvenstvo. I onda korteo od kranjče do Maksimira..ali to su bila druga vremena
  • Krizy
    35k
    "Od ponedjeljka ujutro zvone telefoni na Kajzerici, već dugo nije bilo takve potražnje za ulaznicama kao uoči gradskog derbija Lokomotive i Dinama (Kranjčevićeva, nedjelja, 19.05 sati).

    Stoga je vodstvo Lokomotive odlučilo otvoriti blagajne na stadionu dan prije utakmice, pa se tako ulaznice mogu kupiti već u subotu od 12 do 16 sati, te na dan utakmice, u nedjelju, od 15 sati. Cijena ulaznice za tribinu zapad je 70 kuna, dok će se ulaz na tribinu istok naplaćivati 50 kuna..."

    SN
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.