• Krizy
    35.5k
    123398864_3467918806608001_3671218255488020477_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=aqZedDA3Q2YAX9lg85s&_nc_ht=scontent.fzag1-1.fna&oh=9628d4cc9d9951d1bd1a902a0cb6ee5f&oe=5FC3B8EBU 10. kolu očekuje nas utakmica sa pretposljednjom momčadi HNL-a. Dosad smo s Lokomotivom odigrali 38 utakmica u HNL-u te ostvarili 33 pobjede uz 2 neriješena ishoda i 3 poraza. Gol razlika je 88-26.
    Na Maksimiru smo pobijedili u 18 utakmica te jednom izgubili, uz gol razliku 47-12.

    Zadnju utakmicu protiv Belupa, Lokomotiva je igrala u sastavu:
    Hendija - Marković, Kovačić, Kolinger, Karačić - Kallaku, Çokaj - Aliyu, Sammir, Maliki - Tuci

    Lokomotiva - posljednjih 5 utakmica:
    • Slaven Belupo 0-0 Lokomotiva
    • Gaj Mače 2-3 Lokomotiva
    • Lokomotiva 0-0 Istra
    • Malmö 5-0 Lokomotiva
    • Šibenik 3-2 Lokomotiva


    Dinamo - posljednjih 5 utakmica:
    • CSKA 0-0 Dinamo
    • Šibenik 0-2 Dinamo
    • Dinamo 0-0 Feyenoord
    • Dinamo 3-2 Gorica
    • Varaždin 1-2 Dinamo
    1. Kakav rezultat očekujete? (40 votes)
        Pobjeda Dinama
        75%
        Neriješeno
        8%
        Pobjeda Lokomotive
        18%
  • marcio amoroso
    32k
    Očekujem ovaj sastav
    Livaković- Moha, Lauritsen (Skandinavac pa može igrati svaka 3 dana), Šutalo, Leovac- Jakić- Kastrati, Ivanušec, Burton, Orša- Gavranović

    Gvardiol će odraditi svoje standardno poluvrijeme a očekujem da će neke minute dobiti Hajrović, Beli, Ćuže i Petko.
  • De Oliveira
    897
    Do Sibenika sam jako hvalio Burtona, ali mi je tamo idigrao katastrofalno. Gledao sam uzivo, pa sam ga bas pratio i djelovao mi je gore i od Jakica protiv Feyenoorda.
  • marcio amoroso
    32k

    A mislim da će ga gurati u ovim lakšim utakmicama, ni mene nije oduševio.
  • deda
    27.6k
    Dečko je takav tip, nije netko tko će ulaziti u nepotreban rizik, igra na sigurno, ali meni se čini da upravo taj rezon, fina lopta garantiraju da će rasti.
  • Bosna86
    11.6k
    DINAMO: Zagorac - Moharrami, Šutalo, Gvardiol, Leovac - Tolić, Jakić, Ivanušec - Hajrović, Atiemwen - Gavranović
  • marcio amoroso
    32k
    Livaković- Moharrami, Lauritsen, Šutalo, Kastrati- Burton, Jakić- Hajrović, Majer, Ivanušec- Gavranovic
    Ovo je sastav sa službene stranice.
  • Bosna86
    11.6k
    Sportske samo pola igrača promašile
  • Carrasco
    4k
    Gvardiola nema ni na klupi.
  • Majki2111
    2.6k
    Kastrati na beka? Bit će zanimljivo vidit ovenzivnu trojku Izeta, Majera i Ivanušeca. To može na svakakve načine izgledat... Čudna postava...
  • Neki tip
    19k
    Gvardiola nema ni na klupi.Carrasco

    I onda netko kaže da je Zokiju stalo samo do novca.
  • Majki2111
    2.6k
    Gol ala Loksa prošle sezone. Kastrati asist na beku. Jakić ga proigrao u prostor :ok:
  • NORTE
    9k
    Gvardiola nema ni na klupi.Carrasco

    Možda nije spreman ili ima simptome.
  • De Oliveira
    897
    Katastrofa. Imam dojam da svi igraju na svim pozicijama. Ne zna se tko gdje treba biti.
  • Morales7
    184
    Kastrati bek > kastrati krilo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.