• Imamo Dinamo
    3.2k
    A Plzen ces ostaviti po strani?Infinity

    Oprosti kolega, slucajna greska

    I sad je Vrba problem nakon sto sam ga ja spomenuo, jer ja smatram da su Toplak i Jakir debelo ispod razine Dinama?Infinity

    Naravno da ne, ideje su dobrodosle. Kako sam ja napisao gore, smatrao sam da dvojica gore imaju potencijala, ali kroz greske se uci, ja sam bio u krivu

    Kakobilo - ja sam otisao dublje pogledati Vrbu (iskreno vise iz moje zelje da mu pronadem nesto po cemu bi ja bio u pravu, ali nemam problem priznati da nisam). Ima dosta dobrog sto se ne vidi na prvu na sofi.

    Sezona 2006/2007 odveo MŠK Žilinu do Slovackog prvaka

    2010 godine s Viktorijom Plzen uzima prvi kup u klupskoj povijesti te za to uzima nagradu Ceskog trenera godine

    Sezona 2010/2011 uzima prvu Ligu u klupskoj povijesti te trecu godinu za redom uzima nagradu Ceskog trenera godine

    Ceski savez iskoristava pravo otkupa za 8m ceskih kruna te ga imenuje trenerom

    S ceskom izborio Europsko 2016 godine

    Sve u svemu odlican CV i jedan moj mutavi preuranjeni zakljucak. Pardon kolega :confused:
  • Eduardo
    17.2k
    ''Čestitam svojim igračima. Čestitam im zbog toga što smo ušli odlično, što smo krenuli s ciljem da ćemo gospodariti svih 90 minuta. Gorica je bila dobar domaćin, ali mi smo bili ti koji smo dominirali. Puno smo šansi imali, njihov golman je bio najbolji igrač utakmice. Čestitam igračima i hvala im na ovoj pobjedi koja nas vodi prema naslovu. Također, čestitam i navijačima jer su nas bodrili svih 90 minuta'', rekao je trener Dinama Ante Čačić i komentirao da je krenuo sa sustavom 4-2-3-1.

    ''Ovoj momčadi Dinama taj sustav najbolje paše, ne znam zbog čega su ga jedno vrijeme napustili. Igrači se najbolje snalaze u ovom sustavu.''

    Čačić je dodao da će iz kola u kolo rotirati igrače pazeći tko je u najboljoj formi, a potom je najavio iduće kolo s Lokomotivom:

    ''Vidjet ćemo, sada imamo malu pauzu i vidjet ćemo kako će pojedini igrači reagirati, vidjet ću u ovih tjedan dana koji će igrači najbolje odgovoriti na sve zahtjeve. Igrači su i malo izraubani, da tako kažem. Ivanušec se vraća, Ademi je odigrao svih 90 minuta, a isto nije sasvim fit. Lokomotiva je u posljednje vrijeme često kažnjavala Dinamo, rival su za respekt, ali uvjeren sam da je kvaliteta na našoj strani i da ćemo pobijediti.''
  • Jaro
    5.4k
    Cacic je s ovim standard nogometnim floskulama bog za ove prethodnike filozofe teoreticare bez muda... nece covjek nis posebno napraviti ali ce postaviti igrace na svoje mjesto. Za ovih 5 tekmi ni nemre uigrat sablone i smjerove kretanja i slicno... Zapravo ima ulogu izbornika repke u klubu i to je to...
    Ovakav pristup da je bio protiv hajduka, na polivremenu bi ih izbacili iz utrke za naslov...
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja i dalje mislim da je njega Barišić pozvao u klub jer je krivo shvatio kad su mu rekli da je radio u Pyramids.
  • Markelo
    2.5k
    Lucky Ante odma pri povratku izborio pobjedu pred kraj utakmice. Baš onako kako sam i očekivao od njega
  • Captain America
    13.3k
    Još mu se poklope ostali rezultati. Ne kaže se bezveze "bolje se roditi bez one stvari nego bez sreće".
  • deda
    27.5k
    Mister 100% :cool:
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Koji k je ova izjava na kraju sazetka :lol: :lol: :lol:
    https://youtu.be/ikVSOvJaMh4
  • Crusades1986
    9.5k
    Počeli su ozbiljno štekat s tim sažecima utakmica... naglo prekidanje teksta, kriva ubacivanja materijala, mislim da nisu ni grafički prikaz postava stavili na Rijeka-Osijek.. Već par kola primjećujem to.
  • vjeko1701
    5.9k
    Mislim da se polako svi isključili iz HNL-a a i posla. Pa nije da se ova produkcija koja to radi za Arenu gasi na kraju sezone? Isto ko i HNTV, sve dio Blažićkove firme.
  • xavier
    11.1k
    Cacic je s ovim standard nogometnim floskulama bog za ove prethodnike filozofe teoreticare bez muda... nece covjek nis posebno napraviti ali ce postaviti igrace na svoje mjesto. Za ovih 5 tekmi ni nemre uigrat sablone i smjerove kretanja i slicno... Zapravo ima ulogu izbornika repke u klubu i to je to...
    Ovakav pristup da je bio protiv hajduka, na polivremenu bi ih izbacili iz utrke za naslov...
    Jaro

    Upravo ovo je najbolji opis svega.
  • Klenx
    4.1k




    Još komentator opiše najbolju šansu Oršića pred kraj tekme, a ne stave je u sažetak
  • Baneki
    714
    Bravo za trenera servisera! Dobro je servisirao momčad u kratkom roku!
  • Olmic
    2.7k


    Ako dobije Hajduk ostat će 100%...
  • Mr Anderson
    5.3k
    Dobit Hajduka u najvjerojatnije nebitnoj utakmici kad će se oni čuvati za kup nebi smjelo odlučivati. Ako su rekli da je do kraja sezone, onda nek bude tako. Čačić nikako nije neko dugoročno rješenje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions