• Olmic
    2.7k
    Nemam apsolutno ništa protiv ostanka Čačića..
  • Captain America
    13.9k
    Svi znamo koji je grijeh Čačkea, al po meni ga se neopravdano jedinog pljuje jer su i mnogi drugi šurovali s Mamićem. Ne može mu niko prigovorit da ne zna posao jer je čovjek probudio Petka nakon 6 mjeseci kemijanja onog idiota čiji pomoćnik jučer sjedi u loži na Poljudu.

    Spominju na snetu Vrbu i još nekog stranca uz Čačića ko kandidate.
  • Mrvica
    3.3k
    Opet ću ponovit, prvi sam bio skeptičan kad je izašlo u javnost da Čačić sjeda na klupu ali ću samo reći da se ispričavam gospodinu. Po ovome šta vidim Petka je poslao na klupu i tako ga je probudio, počeli su igrati ljepši nogomet i ono najvažnije napadački nogomet. Znam da je protiv Lokse bilo šta je bilo, ali ovo sve ostalo stvarno ne mogu reći ništa loše. Moram mu se zahvalit za buđenje igrača i za titulu.

    Nakon ovoga svega ne mogu reć da bi imao išta protiv njegovog ostanka
  • Infinity
    15.2k
    Spominju na snetu Vrbu i još nekog stranca uz Čačića ko kandidate.Captain America

    Za Vrbu se sprdaju
  • Captain America
    13.9k
    Bumo vidli što će bit. Meni je sad najbolji dio godine kad kreću glasine ko dolazi, ko ostaje, ko je bio na ručku s kim...
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ako ostane onda fino sljedeće godine opet 2, 3 trenera jer ne vidim da će Čačke dugo izdržati. Ovih par tekmi je dobro izgurao, to mu je uža specijalnost, al potpuno je besmisleno da na račun toga ostane trener sljedeće godine.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Gorica vani
    Lokomotiva vani
    Osijek kući
    Šibenik vani
    Hajduk kući

    Imao je 5 teških ispita i definitivno ih položio.
    Ne želim da ostane, ali ako neće doći neki pravi trener i ako ozbiljno razmišljaju o nekom jebenom Milaniču onda bolje da ostane Ante.

    Ja osobno mu zahvaljujem na naslovu jer sigurno ima svoj udio.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Molim admine da mu bar iz respekta prema ovoj tituli promjene ime teme :smile:
  • Captain America
    13.9k
    Ak ostane Antiša, HNL će bit šetnja, a ako bude EL moći će se tu prezimit ak smo to uspili s Krkijem i onim drugim. Nek nam Bog pomogne ak dođemo u LP.
  • Mrvica
    3.3k
    Možemo ga mrzit, možemo ga volit al da je u kratkom vremenu posložio ekipu itekako je. Počeo je i završio sa napadačkim nogometom, tako da hvala za titulu
  • Baneki
    730
    Vratio je Petkovićai Lauritaena, afirmirao Baturinu, Menalo proigrao. Iznenadio me Čačke. Pozitivno.
  • xavier
    11.1k
    Čačić je "prosječan" trener, ništa specijalno. No stvar i je u tome da bi prosječan trener trebao prošetati HNL-om s ovakvom momčadi.

    Upravo to puno govori o Krznaru i Kopiću...
  • Jaro
    5.6k
    Pa covjek je naspram 2 prethodnika ipak trener. Nije razina za 33i klub Europe, ali solidan HNL trener...
  • serbus
    3.6k


    Čovjek je samo stavio igrače na svoja prirodna mjesta za razliku od "asimetričnog" filozofa kopića
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions