• Eduardo
    16.8k
    Misliš da bi neki trener platežnog ranga 3-4 milijuna eura i koji može pronaći angažman u klubovima iz Liga petice došao u Dinamo?Građanski1911

    Apsolutno. Avram Grant (možda nije trenerčina i ne znam kolika mu je tarifa), ali ima ime je došao u Partizan. U tom trenutku iza sebe je imao bomba životopis; izbornik Izraela, sportski direktor i trener Chelsea, trener Porsmoutha i West Hama, kasnije izbornik Gane... Sumnjam da u tom trenutku nije mogao bolje od Partizana.

    Došao bi eventualno neki istrošeni trener koji nigdje drugdje ne može dobiti takvu lovu.Građanski1911

    Poput Vahe svojevremeno?

    Trenera tog ranga ima podosta i sigurno postoji veći broj njih koji bi sjeli na klupu Dinama bez previše zapitkivanja. Pitanje je koliko bi se zadržali, ali da trener takvih kvaliteta i potraživanja isključivo zbog mamića ne bi došao u Dinamo... ne vjerujem u tu priču.
  • xavier
    11k
    Raspravljate o dvije različite stvari. Neki mlađi moderniji stručnjak koji je već stvorio ime naravno da ne bi došao jer za takve ima posla u renomiranijim klubovima odnosno, još bitnije, ligama.

    Ono što sigurno možemo dobiti je neko starije "ime". Pod tim mislim na trenera koji zvuči kao kapitalac, ali definitivno je već pomalo daleko od glavne nogometne scene. Takvi bi došli isti tren, no problem je što su skupi, a na kraju često ispadne da ne donose ništa više od "prosječnog" trenera.

    Druga vrsta trenera kakav bi došao, i kakav bi nam bio idealan, je neki mlađi trener koji još nije "prepoznat" kao meta za top klubove i lige. E sad, problem je što ne znam tko može očekivati da takvog trenera prepozna i dovede klub kojem su zadnja 3 trenera bila Krznar, Kopić i Čačić...
  • marcio amoroso
    31.4k
    Druga vrsta trenera kakav bi došao, i kakav bi nam bio idealan, je neki mlađi trener koji još nije "prepoznat" kao meta za top klubove i lige. E sad, problem je što ne znam tko može očekivati da takvog trenera prepozna i dovede klub kojem su zadnja 3 trenera bila Krznar, Kopić i Čačić...xavier

    Sve si objasnio :up:
  • Građanski1911
    326


    Vaha je stigao u klub prije nešto manje od 12 godina, prije sudskih procesa i pravomoćnih presuda.

    Uz to on je jedini napišimo 'inozemni' trener s renomeom koji je stigao u klub u 20 godina. Mislim da je to dovoljan pokazatelj.

    Btw, Grant je u karijeri osvojio par trofeja u Izraelu i prvenstvo Srbije s Partizanom. On je primjer istrošenog trenera koji bi eventualno došao u Dinamo za dobru lovu.
  • Imamo Dinamo
    3.1k
    Druga vrsta trenera kakav bi došao, i kakav bi nam bio idealan, je neki mlađi trener koji još nije "prepoznat" kao meta za top klubove i lige. E sad, problem je što ne znam tko može očekivati da takvog trenera prepozna i dovede klub kojem su zadnja 3 trenera bila Krznar, Kopić i Čačić...xavier

    Fali nam pravi SD za tako nesto.. sad bi nam Jozak bas dobro dosao
  • marcio amoroso
    31.4k
    Vaha je stigao u klub prije nešto manje od 12 godina, prije sudskih procesa i pravomoćnih presuda.Građanski1911

    Misliš da trenere zanimaju sudski procesi? Nemoj živjeti u zabludi. Pa veći su sudski procesi oko državnog vrha pa se svi bore za državni posao. Toliko o moralnosti svih ljudi.
  • maddaddam
    2.9k
    Cacke je vjerojatno vise zaboravio o nogometu nego su K&K ikada znali.
    I kao takav je daleko od onoga sto se ocekuje od trenera za Dinamo.
  • Infinity
    14.9k
    Ja mislim da si Dinamo ne moze priustiti trenera od 4 milijuna, jer je to automatski trener od minimalno 12 milijuna eura. Sta cemo ako se pokaze flop? Isplatiti ga i dovesti nekog od 200.000 ili uzeti opet nekog za istu tarifu i opet popusit?

    Dva milijuna, mozda dva i pol je najvise sto bi ja dao.

    Znamo svi da u klubu vole ulizice, al ako se ikad spominjao kvalitetan i skup trener, vjerujem da je ovo bio barem jedan od malih razloga zasto ga ne dovesti. Marko Rog je klasican primjer. Ulozimo pet milijuna eura i drhtimo sto je krace moguce do ponude koja je visa od pet milijuna eura. Za godinu ga prodaju. Jednog Olma se zadrzalo, pa cak je i Sammir uspio propasti da ga ne prodaju. Ostavljalo se igrace duze nego sto bi klasicni navijac Dinama naviknuo, ali se igraca kojeg se platilo pet milijuna eura prodalo odmah. Strah od gubitka ulaganja. Isto tako i da iskreno zele top trenera, nemaju muda platiti ga.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Bocnuo je malo Čačić prethodnike sa izjavom da se Dinamo uz dužni respekt svima ne treba nikome prilagođavati u ligi. Apsolutno je u pravu. Općenito mi se svidjelo šta priča. Vidi se da ima neki gard pobjednika.
  • Imamo Dinamo
    3.1k

    Tocno ovo, nema onog diplomatskog jaka momcad tvrda utakmica i te piz*arije. Imamo kvalitetu, uz duzno postovanje idemo pobjediti. To je to, svida mi se sto je pricao
  • Eduardo
    16.8k
    U svom prvom mandatu nakon preuzimanja Dinama, Čačić je u HNL-u pobijedio u osam utakmica zaredom. Zvuči obećavajuće i budi nadu.
  • marcio amoroso
    31.4k

    Također treba priznati da su onaj i ovaj HNL dva svijeta.
  • Oluja
    3.3k
    Ako su Etoo i R.Carlos mogli otici u Anzi, naravno ne zbog atraktivnosti natjecanja nego za dobru placu onda bi i dobar trener za dobru placu dosao u Dinamo. Jedino sto bi uz tu placu trebao biti samostalan a ne kriminalceva marioneta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions