• masacusec
    3k
    Ljudi još uvijek ne kuže da trener Dinama trenutno može biti samo osoba koja je satelit i poltron kao što su čačići, jurčići i slični papčići…..jer tako (još uvijek) dirigira orkestar iz BiH. Vaha i Kek ne ulaze u ovu konkurenciju jer su to ljudi sa stavom i karakterom i ne dopuštaju da im se ne netko miješa u posao.
    Sad but true!
  • seljak86
    2.3k
    Kovač je slobodan, zašto on ne bi bio dugotrajna opcija?
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Vec smo pricali o tome... Treba Kovaca platit
  • Infinity
    15.2k
    Kovac je u Monacu imao 4 milijuna eura.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Jel se ovo ikada igdje desilo? Trener ni 3 dana nakon imenovanja nije dao izjavu za medije. Pa šta oni glume u pm.
  • Građanski1911
    326


    Dinamo je klub s godišnjim budžetom od 63 milijuna eura. Ako je prošlog ljeta mogao platiti Bulata i Jurića 3.2 milijuna (uz njihove plaće), ako je planirao dovesti Ojedu za 5.4 milijuna (+ njegovu plaću), onda bi valjda trebao imati 3-4 milijuna eura za plaću trenera svjetskog imena, na stranu sad Niko Kovač
  • marcio amoroso
    31.9k

    Krznar i Kopić su izbili klubu bar 24 milijuna. Srozali su vrijednost igrača i ispali od Sheriffa.
    Dobar trener ne može skup ako ima želju da dođe. Ja iskreno sumnjam da bi Niko došao, a da želi doći vjerojatno bi se taj ugovor brzo isplatio.
  • Građanski1911
    326


    Ja isto mislim da niti jedan trener koji drži do sebe neće doći u Dinamo.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ma ne bi rekao niti jedan, ali mislim da Niko ipak ima puno ponuda i da mu Dinamo nažalost nije opcija.
  • Captain America
    13.2k
    Nije li pobjeda u LP 3 milijuna? Ova momčad uz pravo vodstvo može dobit i nekog iz drugog pota i tom pobjedom se već isplati plaća treneru. O vrijednosti igrača kad bi se srušila neka Sevilla ne treba trošit riječi. To da neki ozbiljan trener ne želi doć u Dinamo je obično mazanje očiju. Ne želi se jer je zločincima lakše upravljat nesposobnim marionetama bez svojeg ja i kojima moraš kikirik isplatiti kod raskida.
  • Eduardo
    17.2k
    Ja isto mislim da niti jedan trener koji drži do sebe neće doći u Dinamo.Građanski1911

    Ovo je zabluda. Daj dobru plaću pa ćeš dobiti i vrhunskog trenera. Možda ne mladog i ambicioznog (pogotovo domaćeg koji ima priliku raditi u vrhunskim klubovima liga petice) koji želi više od HNL-a, ali trenera s karijerom i renomeom iza sebe možemo sutra dovesti.
  • Građanski1911
    326


    Misliš da bi neki trener platežnog ranga 3-4 milijuna eura i koji može pronaći angažman u klubovima iz Liga petice došao u Dinamo? Ja mislim da bi mu trebalo manje od pet minuta provjeravanja budućeg poslodavca da shvati o kakvim se prevarantima i seljačinama radi te da bi odmah rekao - hvala na pozivu, ali ne.

    Došao bi eventualno neki istrošeni trener koji nigdje drugdje ne može dobiti takvu lovu.

    Slična je priča s bivšim igračima kluba. Badelj, Pjaca, Jedvaj, Lovren, Vida, nitko od njih se ne žele vratiti u ovaj čobanluk, bez obzira na lovu (koju Dinamo, prema papirima, ima, jel).
  • Fićo1986
    972
    upravo tako....pa tko bi lud dosao u dinamo bit poslusno pseto kriminalcu iz medjugorja osim ovih lutkana poltrona....
  • Bosskovitz
    7.2k
    Malo živite u zabludi, za dobro placu bi treneri stajali u redu. Baš njih briga za Mamića i to kaj je on kriminalac, kao kaj Neymara bas briga za leševe tisuća robova u Kataru dok god katarski milijuni svakog tjedna sjedaju na račun.
  • Mali dioničar
    14k
    , za dobro placu bi treneri stajali u redu.Bosskovitz

    Stajali bi u redu za dobru plaću, ali ne bi se kompromitirali da im sustav igre i sastav slaže netko drugi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions