• serbus
    3.5k
    Saznao Blaž da je momčad slagana da se ne dobije žuti... Ja sam mislio da se slaže za pobjedu.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Baturina odličan. Više minuta.
  • blue heart 72
    1.3k
    mali ima okomitost i energiju. Točno ono što nedostaje Toli. Definitivno zaslužuje puno veću minutažu
  • The Undertaker
    3.9k
    Razumijem sve osim pljuvanja po Andriću. Ne gleda mi se statistika ali mislim da mu je postotak golova u odnosu na minute najveći u odnosu na sve naše napadače.
  • serbus
    3.5k
    Kad smo zadnji put na maxu odigrali hnl tekmu koja bi privukla publiku da smo lepršavo pobijedili sa tri gola razlike? Isto dragovoljc ako se ne varam
    3.4k
    Igra katastrofa. Bočkaj se trudio, Andrić koliko god je kao igrač ograničen, zabio je i uvijek je sto posto unutra. Baturina kad je ušao odličan, Ristovski isto ok. Emreli kad se privikne i uigra mogao bi nam biti koristan. Tolić se trudi, ali nedovoljno okomit i čvrst u duelima. Ostali podjednako loši, osim Petkovića koji je još jednom bio očajan i sad stvarno više ne znam kaj taj čovjek radi i na klupi, a kamoli u početnih 11.
    KOPIĆU KLAUNE MARŠ IZ DINAMA!!
  • reziser
    6.2k
    jedino kaj je dobro da opet pišemo 3 boda....
  • Ali
    1.9k

Znači Dragovoljac je toliko loš da nemogu vjerovat da je jedan takav klub u prvoj ligi...

A najgore od svega sto niti protiv takve ekipe mi nismo izdominirali i pokazali zasto smo 45x bolje placeni...
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ovo prvo poluvrijeme danas je dno dna od.igre . Sreća da je bilo 0:0. Ja ne znam, ovaj se drži u sedlu iščupanim pobjedama protiv ekipa iz donjeg dijela. Bojim se da će nas neki sljedeći kiks skupo koštati. Protiv Rijeke budemo opet ziheraški pa kak se kolo sreće okrene, a najizglednije da bude 0:0. Samo se nadam da ne bude opet Petković glumio veznog.