• NORTE
    9k
    U nedjelju popodne u borbi za titulu na stadion dode 2000 ljudi. Nadam se da ce se ljudi u klubu dozvat pameti odnosno stavit 50% kapaciteta bez covid potvrda za iducu domacu utakmicu (15.4. protiv Istre).NitkoBitan
    Ako BBB neće ić zbog Velikog Petka onda će ulaz sigurno bit bez covid potvrdi.
  • deda
    27.5k
    Više Dinamovaca je bilo u Koprivnici nego jučer na Maksimiru.
  • Nino Bule
    11.3k
    Da, sramotna posjeta jucer. Nedjelja 5 sati, ok vrijeme, ja sam se nadao 4-5 tisuca
  • Infinity
    15.2k
    Nisam stigao pogledati utakmicu, tj. uspio sam baciti oko malo pred kraj. Nisam nesto iznenadjen mucenjem, jer je HD bolji nego ranije. Rekao bih da je proslo ocekivano. Pobjeda u hendikepu uz ne bas neku veliku demonstraciju moci.

    Moramo u Rijeci uzeti minimalno bod. Porazom cemo sve zakomplicirati, a mislim da bi pobjedom mogli puno toga i rijesiti.

    Posjetom sam iznenadjen. Nisam ocekivao ni 1000 ljudi nakon one odluke da i dalje trebamo covid potvrde.
  • xyz
    840
    Kako je stručni stožer neznan govori i činjenica da je Ivanušec ozlijeđen i da ima dva žuta kartona. Pa daj stavi ga na klupu i nek dobije žuti karton da se očisti dok je još nespreman za igru. Ovako će se vratiti i skupiti žuti karton i onda opet ne može igrati jednu utakmicu
  • NORTE
    9k
    Kako je stručni stožer neznan govori i činjenica da je Ivanušec ozlijeđen i da ima dva žuta kartona. Pa daj stavi ga na klupu i nek dobije žuti karton da se očisti dok je još nespreman za igru. Ovako će se vratiti i skupiti žuti karton i onda opet ne može igrati jednu utakmicuxyz
    Koliko su "stručni" govori nam važna tekma u Osijeku sa samo 3 izmjene igrača jer su potrošili sve zamjene u 3 prekida.
  • xyz
    840


    Ne znam da li sam antropološki optimist ili ne, ali stvarno mi je teško vjerovati da su ljudi toliko glupi. Ako nije namjerna sabotaža, onda stvarno ne znam dokle tupost i nepromišljenost može ići.
  • Infinity
    15.2k
    Ne budite smijesni. Koliko je PSG napravio izmjena protiv Reala? Tri. Za namjerni zuti karton s klupe se dobije kazna.

    Da nam je strucni stozer nestrucan, tj. nedovoljno dobar za Dinamo je jasno svima, al ti argumenti su vam promaseni.
  • NORTE
    9k
    Koliko je PSG napravio izmjena protiv Reala? Tri.Infinity
    Treću izmjenu napravili u 88. minuti, tad su mogli izmjenit 3 igrača, da su htjeli, ali nisu.

    Član NH-a je u Osijeku napravio 3.prekid u 75.minuti nakon čega je odmah primio gol za 1:0 i nije mogao ubaciti više nikoga u idućih 20 minuta igre da nešto proba promijeniti.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Općenito se previše drami po stručnom stožeru. Igramo bez dva najbolja vezna igrača ključni dio sezone. Nakon poraza u Sevilli smo u šest utakmica primili jedan jedini gol. Ne samo da su nam protivnici u tih 6 utakmica zabili jedan gol, nego nam u biti nisu ozbiljnije zaprijetili golu.

    Kuća se pravi od temelja, a nogometna momčad slaže od defanzivne igre.
    Siguran sam da bi Bjelica ili Vaha pokupili sve hvalospjeve da su u šest utakmica primili jedan gol. Od tih 6 su bila dva gostovanja u derbijima (Split i Osijek) te jedna Sevilla kući.

    Ja prvi smatram da treba i mora bolje prema naprijed, ali previše dramite. Osim toga su neki igrači koji igraju u Dinamu dokazali da nažalost nisu ni za rotaciju. Ja im neću nabrajati imena, ali jednostavno je tako.
  • Fićo1986
    972
    sve stoji slažem se al ocito je da nam je taj podatak svima promakao jer nam je igra negledljiva i uzasna...i zato jer ocekujemo pobjede od 3 4 5 naprema 0 i zato kaj niko nemre smislit gospodina na klupi
  • Ali
    1.9k
    Neznam jel dramimo ili previse dramimo. Ja bih rekao da ukazujemo na brojne pogreske, cinjenica je da plesemo po tankoj crti i iz kola u kolo smo na rubu da izgubimo prvu poziciju na tablici. A to si realno nesmijemo dozvoliti sa postojecim budgetom.

    To kaj nismo primili gol ne znaci nis, primili smo ga di nismo smjeli, a to je u Osijeku. Tu da smo imali pravog trenera, onako losu ekipu osijeka bi nabili sa tri razlike kao sto ih je nabio i neki cska iz sofije ili odkud god... a ne on je potrosio tri rotacije po jednu osobu i na kraju je povrijedjeni KTC sepao i igrao, da ne spominjem da je izvadio Orsu koji je imao 16 upitnika iznad glave da bi tukac poslije pricao kako je Orsa trazio sam zamjenu... pa kog on hebe...
    Sa tri boda protiv osijeka sada bismo bili na korak do naslova prvaka i ovakve tekme kao hd, istra, sibenik bi igrali baturina, tolic i slicni klinci koji bi dobili sjajno iskustvo za buducnost.

    E to je vec dosta, o tom da skoro svaku utakmicu sve ugasi kad zabijemo za 1:0 da ne pricamo,
  • Mr Anderson
    5.3k
    Kad smo god Osijeka, činjenica da smo ih s Krznarom oba puta nadigrali. Doma nismo imali sreće, a ni smirenosti da zabijemo.
    Je da smo s Kopićem igrali tri dana nakon Seville, ali smo došli s idejom da ne primimo gol, bez previše razmišljanja kako bi ga zabili.
  • Nousername
    613
    Kad bi spojili Krzarovu igru i Kopicevu to bi izgledalo kao onaj dominantni tim Dinama pod Bjelicom i Mamicem.Pod Krzarom smo obranu igrali negledljivo,a pod Kopicem napad.
  • SAS1987
    13.3k
    Zazivaš negledljivo obranu i negledljiv napad? :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.