• Majki2111
    2.6k
    Screenshot-2022-04-04-at-17-54-01-1-HNL-rezultati-u-ivo-utakmice-i-ostale-statistike-Sofa-Score.png

    Naš najbolji igrač jučer i igrač utakmice
  • Olmic
    2.7k




    Dovoljno govori koliko je to bilo kritično kad nam je najbolji igrač bio Bočkaj s 23 izgubljenih posjeda


    Meni on bio užas, imao je 2 prijelaza igrača i 1 asist i to je za igrača tekme...
  • Carrasco
    4k
    Toliko se sere po Komnenu, a on naš najefikasniji igrač u HNL-u... 4ad8m86m6z9r7oyu.jpg
  • og1986
    2.9k
    Zamislite koliko bi onda zabio da zna igrati nogomet
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ja se nadam da će ga te brojke prodati. Za Dinamo nije pa kom pravo kom krivo. Dečko se trudi, bori i sve 5, ali Dinamu treba napadač bar dvije razine iznad ove na kojoj je Komnen.
  • Stjepan
    479
    I ja se nadam da ćemo na njemu zaraditi oko 2mil€ na zimu se spominjao francuski prvoligaš Crelmont imao je Andric nekih dobrih utakmica al imao je I baš katastrofalnih kao npr u Koprivnici pa i protiv Dragovoljca ok dao je gol al smatram da nije on dovoljna razina za Dinamo a možda i griješim vidjet ćemo.
  • Crusades1986
    9.5k
    Andrić je taman za trećeg napadača. Problem je kaj mi nemamo prva dva.
  • marcio amoroso
    31.9k

    U pravu si iako je meni “mali” Budimir bio za klasu bolji treći napadač od Andrića.
  • Crusades1986
    9.5k
    Da, ono je bio idealan raspored gdje je Petko bio nominalno prvi izbor, Gavro drugi i Budimir treći. Takva hijerarhija i kvaliteta nam sad nedostaje i to se očigledno vidi na listi strijelaca i po osvojenim bodovima.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Mi imamo pet napadača na plaći, a krilo nam je najbolji strijelac. Nijedan od naših napadača nije ni u top 10 strijelaca lige.

    Napadač je Dinamova rak rana i na tome se mora poraditi na ljeto.

    Imamo Petkovića, Andrića, Jurića, Čopa i Kulenovića. Svi oni osim Čopa imaju neku vrijednost i može se za njih nešto dobiti. Ja osobno bi ih prodao sve i napadačku liniju posložio nanovo. Imamo neki početak u Orši i Emreliju, imamo čak i mladog Barišića za neki back up i tu bi se bacio u opasan shoping.

    U HNL-u je Drmić opcija, Dabro vjerojatno također.
  • Fićo1986
    972
    Mi od 2017/2018 nemamo najboljeg strijelca lige,zadnji je to bio Soudani sa 17 pogodaka....mislim da ovo sve govori koliko nam fali jedan klasični killer centarfor koji ce trpat u hnlu apsolutno svakoj momčadi....
  • dzg717
    934
    Svi na Rujevicu
  • Zagi
    4.9k
    Dabro je zamjena Kuletu, sa razlogom. Budimo ozbiljni.
    Treba gledat preko grane.
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Kakav Kule.. Dabro klasa iznad njega
  • Infinity
    15.2k
    Zamjena je odigrala 600 minuta vise od prvotimca. Dobra neka zamjena :rofl: 13+1 za zamjenu i 6+2 za za prvotimca. Pravi razlog zasto je jedan zamjena a drugi prvotimac. Vidi se i po minutama i po ucinku.

    Nemam zelju gledati ni jednog u dresu Dinama, al Dabro je Ronaldo za Kulenovica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.