• hardek
    1.5k
    Razlika između odlaska u lige 5 iz Dinama ili iz nekog drugog kluba je potrebno vrijeme prilagodbe u novom klubu. Mi smo razina iznad za ostatak HNL-a pa igrač koji iz Dinama odlazi u lige 5 uglavnom ima 1 stepenicu manje u prilagodbi nego igrač koji ide iz npr. Osijeka.

    Ja sam siguran da Beljo iz Dinama nebi odlazio za manje od 15 milja eura npr. Inače meni je Beljo ogromna želja u slučaju da ode Petković. Sličnog su kalupa s tim da je Beljo ipak okomitiji.

    Ako igrači žele direkt iz HNLa u inozemstvo, neka odu pa ih mi vratimo po diskontnim cijenama ako(kada) ne uspiju jer su preskočili stepenicu u razvoju.
  • Noel
    4k

    Je je gaće nam se usrale od straha za mladim talentima, Dinamo lako moguće igra nikad bogatiju Ligu Prvaka na jesen a neki talent bi izabrao sjedenje na klupi u nekakvom Westerlou ili Augsburgu nego ozbiljnu rolu u Dinamu. Dinamo je europski gigant godinama sa novom Ligom Prvaka još jače se učvršćuje na toj poziciji a ne neki HNL seljački klubić. Nova upravljačka struktura ide na tom tragu sa idejom i vizijom i bit će to tip top sve.
  • mali M
    3.5k
    ma joj daj.. 3 tekme je ušao u drugom poluvremenu i odma je kapaljka.. zadnju je igrao svih 90 i asistirao.. šta udaraš po tom Majeru i praviš se pametan.. Već svima ideš na živce sa pametovanjem.. Čuj ti majstora
    Ovo što govorim možete shvatiti sada ili možete shvatiti kada nas i drugorazredni HNL talent počne odbijatiBanana 2
    .. Buraz daj se malo spusti na zemlju, pa nisi ti i tvoje mišljenje mjerilo svega, a već si pokazao u više navrata da si pogriješio. Neznam iz kojeg razloga se držiš tako s visoka, kad se tvoje izjave pokazuju točnima koliko i prosječnog cugera u lokalnom kafiću kad komentira Dinamo. Nemam ništa protiv da svi ovdje na forumu imamo svoje mišljenje al to tvoje dociranje je fakat već iritantno.. Daj se odi odmori kao i zadnji puta kad si odbijao "jednoumlje"...
  • Jurki
    8.8k
    O kakvim vi tu generacijskim talentima pricate? Kaj je alkohola
    jos ostalo u krvotoku od jucer?
    U21, U19 repke šamara ko kak stigne.. di su ti elitni talenti?
    Pogledajte samo na kaj nam seniorska reprezentacija izgleda.
    Di su ti elitni talenti koje po nekima izbacujemo ko na traci?
    Nama su u sredini terena glavni igraci koji su pred ili u zenitu svoje karijere.
    Jedino je stoperska linija koja bude drzala ovu repku narednih 10 godina. Ovo sve ostalo ide vise manje kroz 2-3 godine van ako ne i prije.
    Dinamo mora prije svega gledati sebe. Ko i svaki ozbiljni nogometni klub.
    Istina je da se treba osloniti na skolu.. ok ako nema talenta kod nas ima ga u Bosni, Kosovu, Albaniji, Ceskoj, EU. Nekom mladom potentnom igracu kojem se predstavi projekt ce doci u Dinamo bez jebemti.
    Kakvi jebeni Beljo ili Frigan? Kakvi bakaraci? Dati za taj dvojac 6-7-8 ili vise milja je ravno samoubojstvu. I da jebe mi se ako propadnu, ja im nisam kriv. Isto tak nebum suze pustio ako danas sutra nebumo imali špicu za repku.
  • Jaro
    5.7k
    meni djeluje kao da je ban pikirao mjesto SDa Dinama pa sad razocaran tjera svoju pricu...
  • Brusa
    753
    Užasno puno danas upisa na ovoj temi. Umjesto da uživaju, neki ko da jedva čekaju neku negativu nabaciti.
  • Banana 2
    469
    Dobro. Rekli smo svi svoje, vidjet ćemo tko je bio u pravu.
  • Nino Bule
    11.6k
    Mislim ako netko uspoređuje belju i majera i smatra da imaju slican put bolje da promjeni sport koji prati.
    Majerova karijera je za belju 3 koplja iznad, od predstava u dinamu do prodaje u rennes do najboljih 11 francuske lige do hr reprezentacije, losija forma zadnjih 18 mjeseci ne mjenja da beljo jos nije stigao sta je ovaj u dinamu postigao a da ne pricamo dalje, on si moze u zivotopis stavit dobre sezone u istri i osijeku i to je to, to je jos uvijek "potencijal" (sto je jako lose za igraca od 22 god) dok je lovro gotov igrac.
  • Jos-Optimus
    301
    S obzirom da si prodaju Belje u Augsburg i Majera u Rennes (gdje je bio u idealnoj momčadi lige), kao i njihove karijere, stavio u isti koš...mislim da si svakako izgubio, tu nemamo što vidjeti, već se vidjelo. Mi pričamo o prvom efektu, a to je da je Majer otišao u veći, bolji klub, za veću lovu i napravio prvi veći iskorak. Sve kasnije nema veze s Dinamom. Gubiš se i ti i tvoj Chat gpt, uzmi ponovno plaćenu verziju, ova 3.5 nema smislene argumente
  • Banana 2
    469
    Mi pričamo o prvom efektuJos-Optimus

    Ne pričamo. Pričamo o tome da je Dinamo značajno veća garancija za iskorak i jednostavno nije. Majer je od te prve "polusezone" (11. do 4. mjesec jer je u početku bio ozlijeđen) potonuo, a nijedna od naših recentnih prodaja se nije nametnula. Napustili su Hrvatsku kasnije i nisu ništa bolje prošli. Nitko od njih nije standardan i na jasnoj uzlaznoj putanji prema top klubu. U ringišpilu su jednako kao i Beljo, koji je pritom značajno mlađi.
  • Jos-Optimus
    301
    Pa majku mu milu je li veći iskorak otići u Rennes u velikom transferu i biti u prvoj momčadi Ligue 1 i standardni reprezentativac ili biti rezerva u Agsburgu?
  • Mali Zeus
    9.8k
    Što se ovod dogodilo?
  • Jaro
    5.7k
    beta verzija chatGPT puna bugova
  • Paggini
    7.2k
    Jel neko popisuje Bananine nostradamusovske predikcije, jer bacio ih je dosta već...
  • Banana 2
    469
    Pa majku mu milu je li veći iskorak otići u Rennes u velikom transferu i biti u prvoj momčadi Ligue 1 i standardni reprezentativac ili biti rezerva u Agsburgu?Jos-Optimus

    Bio je i Majer rezerva u Rennesu u drugoj sezoni. Beljo je u svojoj prvoj polusezoni bio standardan jednako koliko i Majer u svojoj. Normalno da je Rennes veći klub, veći je klub i Wolfsburg. Međutim, Majer se u Rennesu nije zadržao jer je ispao iz prve ekipe, a Wolfsburg je na tablici ispod Augsburga. Trenutno se nalaze na identičnoj razini. S tim da Beljo ima 22 godine, a Majer već 26. Beljo ima još pune 4 godine da sustigne i prestigne Majera, unatoč činjenici da je HNL napustio mlađi i bez Dinama kao međustepenice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.