• Papastrumf
    9.9k
    200 ljudi stane dodatnih u kavez bez problema, isto je bilo i 2009.
  • NORTE
    9.3k
    Ako je kapacitet Poljuda 29.400 mjesta onda je sve OK, a znamo da je par tisuca veci.Infinity
    Ogradili manje od 5% kapaciteta Poljuda. Prave se ludi i oni i Hns sve te godine.
  • ZGV
    3.1k
    ne znam od kud vam info da je karta 80 kn?
  • Crusades1986
    9.8k
    Uspoređivali su najjeftiniju domacu kartu koja mora bit iste cijene ko i gostujuca
  • davidinamo
    351
    Netko spreman prijavit me u Ilici za Bus u Split? Pm
  • Nino Bule
    11.5k
    Dario Bel glavni, Goran Pataki i Marjan Tomas pomoćni, Igor Pajač četvrti sudac, ulogu VAR-a imat će Tihomir Pejin, a AVAR-a Kruno Šarić.
  • The Undertaker
    4.1k
    Nema šanse da ne sude neki penal za Hajduk.
  • superhik
    10.4k
    Ove sezone u dvije utakmice dosudio je četiri penala za Hajduk
  • Infinity
    15.2k
    Prvo trebaju uci u nasih 16m da bi dobili penal, a na nasima je da to sprijece.
  • Nino Bule
    11.5k
    Nista od informacija o kartama ni danas izgleda
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ma veci je problem da mi njima damo cijeli jug a uz to im jos dopustamo koreografije i znamo kakve transparente.SAS1987

    najveći debilizam...jednog mjesta više od 5% kapaciteta ne bi dobili!
    ukupno bi dobili 1243 ulaznice i još bi ih na jugu podijelio...622 mjesta u sektoru skroz desno, 621 mjesto u sektoru skroz lijevo.
  • seljak86
    2.4k
    Jer nam je uprava prepuna nesposobnih i tromih idiota, to je već svima jasno. Samo zbog one tovarske koreografije na prošloj tekmi im svima treba dat otkaz.
  • kinfa95
    488
    nemam komentara na ovo. Ja bi im recimo dao i pola zapada ako mi to ne mozemo napunit. Isto kao sto bi oni nama trebali dat 3 soma karata ako nas ima za subotu u slucaju da oni ne pune stadion. Moje navijacko misljenje
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Nebi mi se oni pojavili na zapadu ni mrtvi! Podijelit ih lagano po jugu, na 2-3 dijela, ionako vidimo da se ni oni prema nama ne ponasaju bolje
  • über alles
    1.5k
    O cemu vi pricate ? Oni su dali karata kolko trebaju dat,dat ce kavez do kraja ak to nas klub zatrazi ko sto je I uvijek bilo(to kaj mi nismo napunili kavez deset godina je nas problem).


    Da im se treba dat 5% I nista vise apsolutno stoji,al ove neke pandurske seme sa djeljem su dno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.