• Stjepan
    479
    Razmišljao sam da odem dan prije utakmice(petak) testirati se u Hrvatsku pa me zanima jel test vrijedi 24h ili 48h.
  • deda
    28.6k
    48
  • Infinity
    15.3k
    S obzirom da je 48 sati, to ti je jos bolja opcija ako ti nije daleko. Samo se naruci ranije, mozda vec danas. Neki dan mi je brat imao problem kad se pokusao naruciti za dan kasnije i nije uspio na valja 20 adresa.
  • blue heart 72
    1.4k
    Vidim da se opet OPRAVDANO poteže pitanje kapaciteta za gostujuće navijače. Već sam i prije pisao ne znam da li ovdje ili na nekom drugom forumu, a također sam i prije desetak godina poslao mail u klub sa sličnim sadržajem (naravno, odgovor nisam nikada dobio). Na našem jugu se može brzo i uz mali trošak napraviti gostujući sektor sa istočne strane i ulazilo bi se kao nekada na južno stajanje. Dok bi od semafora pa do kraja tribine ostavio tzv. Family sector, gdje bi uz promotivne cijene ulazila djeca sa roditeljima, djedovima i sl.
  • Infinity
    15.3k
    Nisam siguran da bi netko htio na family sektor kad ti je par metara od tebe 1000+ clanova navijacke grupe mrskog rivala. To je OK kad dodju Istra, Gorica i slicni s par desetaka navijaca, a nama tad nazalost i nema potraznje da bi svoje navijace smjestili na jug. Eventualno bi neke europske utakmice imale smisla za to.

    Maksimir je s istokom primao 35123 navijaca. Oko 1750 je 5%, a kapacitet juga nesto malo ispod 4000. Moglo se tu lijepo odraditi da gosti dobiju 1750, domaci 1750 i da se ima tampon zona, ali takvo nesto bi bilo beskorisno kad dolazi 1750 navijaca Hajduka. Pogotovo bi bilo beskorisno za neki family sektor. Ne znam tko bi vodio svoje dijete na sektor do gostujuceg. Tu se nitko ne bi osjecao sigurnim. Druga stvar da su sve tribine sastavljene. Neredi sa Zvezdom su doveli do tog da Delije provale na jug s donjeg nivoa i napadnu manju skupinu nasih navijaca. Mislim da takvo nesto nikome ne treba.

    Family sektor na jugu bi mogao biti ako negdje na jugoistoku napravimo i petu tribinu, dodatno unakazimo ionako los izgled stadiona i onda tu smjestimo goste. Ja se i dalje nadam da cemo dobiti novi stadion i ne opterecujem se bas previse oko tog juga, ponajvise zbog cinjenice da je potraznja na nasim utakmicama jako slaba.

    I slazem se da tovarima treba dati 5% kapaciteta stadiona. Ja sam zagovornik da se gostujuci kapacitet digne na 10%, al ako nasi dolje dobiju 5% onda tako trebaju i njihovi. Ja dijelom razumijem i nasu upravu kada im dozvoli vise od 5%, jer postoji mogucnost da onda kupuju ulaznice za zapad i istok dok je bio u funkciji. Klub bi to mozda mogao nekim ugovorom zastiti interes nasih navijaca. Kapacitet Poljuda i Maksimira je bio slican, mogao se potpisati ugovor da ce i jedan i drugi klub gostima dati po 4000 ulaznica. Nema krivih ako neki gosti to ne ispune. Danas se kapacitet razlikuje pa se moze npr. potpisati 5% + 2000 ulaznica. Ne mora to biti neki dugorocan ugovor, moze se potpisati na jednu sezonu i moze se svake sezone razmatrati da se potpise na jos jednu itd.
  • DarioCurka
    5
    Pozdrav dali netko zna koliko je mjesta trenutno popunjeno u autobusima, posto tek sutra vjv ce me prijaviti bratic, jer ja ne mogu posto sam u Njemackoj vec sam si rezervirao kartu za Zg i nazad pa da znam. Uslucaju da je sve popunjeno dali bi me netko mogao povest naravno platim put itd.
  • ZG1986DE
    0

    Poslao sam ti poruku
  • superhik
    10.5k
    Službena vijest

    GNK Dinamo donio je odluku da će puni kapacitet gostujućeg navijačkog sektora od 1470 ulaznica biti u prodaji isključivo na Ticket pointu u Zagrebu. Prodaje neće biti na prihvatnom mjestu u Dugopolju na dan utakmice. Navedena odluka donijeta je zbog sigurnosno-organizacijskih razloga.

    Napominjemo da je GNK Dinamo u ponedjeljak 7.3.2022., pet dana prije utakmice, zatražio dodatni kontingent ulaznica za naše navijače, ali je zamolba odbijena. HNK Hajduk poštivao je obvezu o dodjeli pet posto kapaciteta stadiona Poljud prema GNK Dinamo, na način da je na prodaju dostavljen puni kapacitet sektora za gostujuće navijače od 1470 mjesta, dok je preostali broj do pet posto kapaciteta na bazi reciprociteta, bez mogućnosti prodaje, ustupljen Dinamu za potrebe radne zajednice i sponzora.

    Cijena ulaznice iznosi 40 kuna.

    Ukupno 1470 ulaznica prodavat će se na Ticket pointu u Zagrebu.

    Radno vrijeme Ticket pointa:

    Srijeda 9.3. od 11 do 19 sati

    Četvrtak 10.3. od 11 do 19 sati.

    Petak 11.03. od 9 do 12 sati.

    U slučaju da se rasprodaju sve ulaznice klub će obavijestiti navijače o završetku prodaje.

    Jedna osoba može kupiti najviše pet ulaznica, uz predočenje osobnog dokumenta za svaku osobu.

    Za ulaz na stadion u Splitu obavezno je predočenje osobnog dokumenta, ulaznice i EU digitalne COVID potvrde.
  • Bosna86
    11.6k
    Ovo sto smo dobili će otići do 12 sati
  • Nousername
    626
    Bit ce nered bit ce lom.Nebi me cudilo da ih nadglasamo.Iovako smo svaku gostujucu tekmu u Europi dominirali na tribinama.
  • marcio amoroso
    33.1k
    k9jdoh8h4xf8cmbk.jpeg

    Ovo treba zakačiti na zid svlačionice
  • Captain America
    14.5k
    Hrabra izjava igrača 4. kluba na tablici koji osim Belupa nije nikog izdominirao u proljetnom djelu sezone.
  • marcio amoroso
    33.1k
    Još je gluposti navaljao. Baš je debil na kvadrat.
  • Mr Anderson
    5.6k
    Jeli ima ko kakvu provjerenu informaciju vezanu uz Ademija i Ivanušeca? Ne ova štrapanja po medijima. Ja sam čuo da se pili naopako i da nisu definitivno otpali za derbi. E sad, što je točno, pitaj boga. Nekako mi je vjerojatnije da bi Ademi mogao zaigrati.
  • superhik
    10.5k
    bez obzira na trenutno stanje ozlijede, mislim da su pošteđeni nekog kvalitetnog treninga, a bacanje nekoga u derbi bez ozbiljnog treninga je pucanje samom sebi u nogu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.