• marcio amoroso
    32.4k

    Na ovo barbarstvo i divljaštvo se treba odgovoriti najoštrije moguće i upotrijebiti sve moguće alate da se to sankcionira.
  • The Undertaker
    4.1k
    Da li je Dinamo bio kažnjen za one napade na Paokov autobus? Znam da napadači jesu.
  • Papastrumf
    9.9k

    Kako bi dinamo mogao odgovarati za napad na autobus koji se dogodio 5-6 km od stadiona?
  • superhik
    10.4k
    Odgovornost oko ovoga ne leži na klubu ja mislim već na PU koja po zakonu osigurava sigurnost igrača
  • Mališan
    1.7k
    Zašto bi bio kažnjen?To nije domena kluba niti njegova odgovornost
  • The Undertaker
    4.1k
    Znam ja to samo znam i da UEFA ima praksu za sve kriviti klub jer na državu ne može utjecati.
  • The Undertaker
    4.1k
    Iz tog vremena...

    Thierry Favre, Uefin direktor razvoja nacionalnih saveza, koji se trenutačno nalazi u Beogradu, prokomentirao je incident u Zagrebu, u kojem su huligani napali autobus s PAOK-ovim navijačima...

    ''Iako Dinamo nema nikakve veze s događajima izvan stadiona i tim incidentom, Favre je najavio vrlo oštru kaznu. - Organizator je taj koji definira pravila i smještaj ljudi, koji mogu rezervirati određeno mjesto na stadionu. Postoji i politički aspekt, poslije ispada pojedinih huligana. Sankcije su rigorozne, od upozorenja do isključenja. Dinamo sigurno čeka kazna, vjerojatno suspenzija''
  • Neki tip
    19.4k
    To što se pisalo da će "Dinamo biti rigorozno kažnjen", ne znači da Dinamo i jest kažnjen. Koliko znam Dinamo za taj napad nije dobio baš nikakvu kaznu, što je i logično.
  • The Undertaker
    4.1k
    Zato je bilo pitanje a ne tvrdnja. Očito da je mogućnost postojala. Sad vidim da nije kažnjen zbog izvještaja delegata da je klub poduzeo sve što je bilo u njegovoj moći.
  • flexXy
    1.9k
    Ako cemo biti realni za ovo u Splitu bi trebao Dinamo odgovarati. Glavni smo krivci za nabijanje kompleksa navijacima hajduka.
  • Ali
    1.9k
    I evo skoro 60 sati je trebalo medijima da pronadju opravdanje za docek dinamo u stilu pojasa gaze i palestinaca...

    Kazu novinari kako su dinamovci napravili stetu ???

    e5ugkrlwit9a3k0f.jpg

    A u istoj snimci vidi kadar, razbijeno vanjsko staklo a unutarnje citavo, kako to, kako to iznutra uspjeti :

    aam4aj6nwc93wem6.jpg
  • Crusades1986
    9.8k
    U članku se ne govori o ovim busevima sa slike nego o busevima splitskog gradskog poduzeća u koje idu ljudi koji u ST dođu s autima i kombijima. Ajmo ne radit teorije zavjere tamo gdje ih nema.
  • DZGIS
    957
    Treba im poslat zahvalnicu u ime kluba i navijača, zbog lijepog dočeka, jer su samo po ko zna koji put potvrdili kolike komplekse smo im nabili. Ovo je već neki novi, tovarski level kmečanja i ogorčenosti, treba ih malo i razumjet. Stvar je u tome samo što će ovo u budućnosti biti na sve većem i većem levelu.

    Da smo ih kojim slučajem još dobili, po odlasku bi buseve gađali molotovljevim
  • Ali
    1.9k

    U ovom clanku se prica o ovoj koloni, da je ona isla 10min prije igraca i da je ona izazvala domace jer su napali iz busa mirne domacine. I ide video snimka gdje kroz krovni prozor leti casa, a iza njega ovaj razbijeni bus na slici
  • Mali Zeus
    9.7k
    A u istoj snimci vidi kadar, razbijeno vanjsko staklo a unutarnje citavo, kako to, kako to iznutra uspjeti :Ali

    Ne opravdavamo nasilje, ali.. :grin:

    Želimo da svima bude jasno, ne odobravamo nasilje ni s jedne ni s druge strane, ono je apsolutno nepotrebno i primitivno, ali kad ti neko dođe u “tvoju kuću” i radi “sranja” moraš biti spreman da “sranje” i prihvatiš.:rofl:

    Organizacija za bolnicu, ruta buseva s boysima i igračima kroz najveću gužvu i još osiguranje nikakvo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.