Fina pobjeda protiv tovarčina iz Gorice.
    Moj rezime tekme je da Kopiću hitno treba reći da tekma nije gotova kad povede 1 0 da se sve zatvara. Mišić je baš mišić a nama u sredini treba igrač sa energijom koju kod njega ne vidim igrač manje.
    čim se Ademi malo vrati nazad sve to bolje izgleda
  • marcio amoroso
    32.5k
    čim se Ademi malo vrati nazad sve to bolje izgledamiro

Sto posto se slažem. Kapetan zna biti opasan i naprijed, ali meni je na šestici najbolji. Nadam se da će naša veza u Sevilli, a i u ostalim jakim utakmicama biti Ademi- Gojak- Ivanušec
  • bbb medimurje
    2.9k
    Kaj je sad po fejsu hajka oko tog zadnjeg famoznog kornera? Tovari pise da je trebal biti aut a ne korner
    Nisam primjetil da su se goricani bunili nes pod tekmom
    Ima mozda kakvi video toga?
  • Stjepan
    479
    Slažem se i ja bi stavio Gojaka protiv Seville trebat će nam trke i agresivnosti a Mišić je sve suprotno od toga.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Igru briši bodove piši. Drago mi je radi Orše i gola u zadnjim minutama.. vrhunski.
  • Crusades1986
    9.8k
    Opet se bezveze dovedemo u situaciju da drhtimo do zadnje minute. Povedemo pa primimo glup i naivan gol (KTC nije suzio i pokrio igrača), promašujemo mrtve šanse (Ademi na početku i Franjić ono pri kraju). Lijepa akcija za prvi gol i peta Jurića kod Franjićeve šanse.
  • Mali dioničar
    14.2k
    KTC nije suzio i pokrio igrača)Crusades1986

Pučkoškolsko postavljanje. Znam, da nema grešaka ne bi bilo ni golova, ali ovo jučer je bilo smiješno.

Osobno nemam ništa protiv igre za tri stopera, dapače, ali nakon ovakve utakmice postavlja se pitanje da li kad imaš tri stopera po dvojica u ovakvim situacijama misli “protivnika će pokriti onaj drugi”. Šutalo (ispravno) misli “pokrit će ga KTC”, a opet ne može ni Šutalo biti libero na 16 metara pd svog gola.

Osim gola u drugom, i u prvom poluvremenu je Gorica dubinskim loptama dvaput probila zadnju liniju i imala dva zicera. A Sevilla je mrvicu kvalitetnija od Gorice.
    9.8k
    mislim da je Šutalo izašo na svog igrača tak da nema druge nego da KTC suzi do Kalika i pokrije ga. Ali da, to što si opisao je inače velik problem u takvim situacijama.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    pogledao sažetak, nakon slijeganja dojmova.

nije to bilo toliko loše. realno, gorica je jučer mogla (trebala) popiti i 4-5 komada. ademi je propustio zabiti zicer u situaciji gdje vratar uopće nije bio na golu, a franjić je promašio prazan gol.

više brinu obrambene reakcije!
    dinamo ne smije tako lako i naivno primati golove.
    situacija kod kalikovog gola je amaterska reakcija.
  • Nino Bule
    11.5k
    Moramo vise pucat, imam dojam da s obzirom na posjed premalo pucamo, sve neko pimplanje i onda u neizrađenoj situaciji na silu ubacuju pero i ristovski pa ni ti ubaci nisu upotrebljivi.
  • xyz
    840
    Mora biti i više linija kretanja bez lopte što se uigrava na treningu, automatizmi su danas jako bitni...
  • De Oliveira
    962
    Pobjeda je jucer bila jako vazna, ali dva detalja koja su me odudevila i govore puno o momcadi je slavlje kod Orsicevog gola i guzva nakon prekrsaja nad Ademijem. Imamo momcad.
  • Logistika
    1.1k
    Nisam skužio šta se točno dogodilo,ali jučer,osim gola Orše najveći win je onaj trk klupe kad su zagužvali...ekipa su...