• Ali
    1.9k

    Igracki kadar nije znatno promijenjen, ili bolje reci, po imenima oni koji su danas u kadru nisu nista slabiji od proslih sezona.
    Bit je u strucno stozeru, Litavac ih je kao anonimuse gurnuo u vrh hnl, jakirevic nastavio i dodao jos neke elementa.
    Sadasnji Rendulic, nula, igra nema ni glavu ni rep, lutanja sa postavama, ostali su na potezima Lovrica i sto sad kaj je on out? Pa njih su i istra i lokosi i belupo, sve redom ekipe sa manjim proracunon i slabijom bazom igraca nadigrali glatko...
    Trener koji jucer na maksimiru 50% vremena potrosio na psovke sucima i trazenju krivaca svugdje osim u sebi samom.
  • deda
    28k
    Baš sam jučer komentirao s Nekim tipom sa zapada kako je Rista potcijenjen
  • Krizy
    36.4k
    Bekovi dosta aktivni pod Kopićem, što je i logično u tom sustavu.
    Tako je Ristovski u 8 utakmica pod Kopićem upisao gol i 4 asistencije :fire:
    Bočkaj 1 asistenciju i odličnu igru u 3 utakmice.
    Štefulj u 5 utakmica 1 asistenciju.
    U 8 utakmica gol i 6 asistencija bekova, dok su pod Krznarom bekovi upisali 2 gola i 7 asistencija u 31 utakmici.
  • Logistika
    1.1k
    prvi sam često znao reći da ga se treba rješiti,al u zadnje vrijeme demantira me sve češće,i drago mi je da je tako...ima limite,ali ogroman radnik,ide na svaku loptu kao da je zadnja,tako joj prilazi,često samo molim boga da crveni ne dobije,ali ima se pod kontrolom valjda
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ristovski da je malo brži mogao bi igrati gdje hoće. Inače top igrač.
    Što se tiče učinka bekova normalno je da su sada učinkovitiji jer su jednostavno u ovom sustavu puno ofenzivniji.
  • Logistika
    1.1k
    Inace na areni 1 je snimka,taman je 80a minuta,tko želi izguštati malo
  • deda
    28k
    Gledao sam sto puta situaciju i čini mi se da nije bio korner ako nekog zanima. Isto tako sam gledao sto puta situaciju s Bočkajem i to je penalčina na kubik. Uleće mu Suk čini mis e
  • Majki2111
    2.6k
    Ma ona kombinacija za prvi gol, kada ti jedan bek prolazi jedan na jedan, ubacuje za drugog beka koji ulezi u 16 i asistira glavom za veznog igrača koji iz drugog plana dolazi u završnicu i zabija gol su opake kombinacije kojih se nebi posramili ni najveći klubovi. Meni miriše na lijepe stvari ovo proljeće stvarno.
  • deda
    28k
    https://fb.watch/b8FPKECl3m/

    Pogledajte situaciju, var se nije ni oglasio. Po meni 100% penal.
  • Praskaton
    1.8k
    ne znam koju si ti utakmicu gledo onda da ti ovo mirise na nesto dobro.
    Osim te akcije sto smo napravili,kad dodu u zadnju zonu nema rjesenja nema uigranih kretanja.
    Kao sto je neko reko plivanje obrambeno uzas,bez agresije u sredini.
    Za mene je ovo bilo uzasno i putokaz sto mozemo ocekivat u iducim utakmicama.Da podsjetim ovo je gorica koja je u jako losoj formi
  • Keyser Soze
    8.2k
    Penal po meni, i Sukova ruka također, ali jebiga nemamo medijsku mašineriju iza sebe pa se neće spominjat.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Rile je najbolji bek lige ako ga se koristi u 3-5-2. Meni dosta bolji nego onaj mađar iz tovarije.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Pogledajte situaciju, var se nije ni oglasio. Po meni 100% penal.deda

    deda, mi smo dinamo!
    da je situacija obrnuta, da je bočkaj tako startao na suka, svi živi bi urlali da je trebao biti penal i zgražali se nad sudačkim lopovlukom. ovako, to nitko neće ni spomenuti van ovog foruma!

    ljudi moji, nedavno je dinamu uz funkcionalan VAR poništen čisti gol zbog nepostojećeg zaleđa, ali ono - situacija nije bila ni blizu zaleđu. to je valjda presedan u svijetu od kad postoji VAR - i nikom ništa!
  • kinfa95
    488
    Po meni penal na Bočkaju, ona ruka nije. Već 100 puta spominjano, ako se od tijela odbije u ruku nema ruke..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.