• BBB Sibenik
    4.1k
    Utakmica za izgubit živce, al na kraju jednostavno morali smo dobit. Gorica se branila cilu utakmicu takoreći. Ludnica na tribinama, a boysi kakvo fanatično navijanje danas čuli su se ka da je krcat sjever. Zapad isto lud danas, neki lik je vodija tribinu :lol: triba mu platit pivu bar jednu.
  • vjeko1701
    5.9k
    Neki tip sa zapada?
  • Ludovic IX
    5.9k
    Ali baš imam osjećaj da opet imamo opet miša na čelu lavova.
  • The Undertaker
    4.4k
    Isti osjećaj. Ono vađenje Orše protiv WH je sve. Danas izlazi sa top sastavom jer ako izgubi nitko mu ne može predbaciti da je eksperimentirao. Mogli bi se protiv Seville čuvati za HNL.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Skroz jasno. Više sam mislio na to da bi se o mogućem zaleđu (jasno da ga nije bilo) i mogućem penalu organiziralo Otvoreno
  • superhik
    10.6k
    to mi je i bila namjera sa elementima sprdnje na "drugove" s juga koje voli
  • Keyser Soze
    8.5k
    Bravo plavi lavovi ! Neka se zna ko je gazda HNL-a, sad u Sevillu po pobjedu.
  • xyz
    840
    Mene iskreno rezultat protiv Seville ne zanima toliko. Naravno da bih volio pobjedu, ali radije bih dao priliku Bulatu i Baturini u vezi za stjecanje iskustva, Petka vidio u napadu s nekim od napadača, a Oršu ostavio za drugo poluvrijeme da bude svjež.
  • Krizy
    38.2k
    Zadnji put kad smo tako igrali smo izgubili u Sevilli 4:0 i u 6 utakmica Lige prvaka zabili okruglo 0 golova.
  • Nousername
    626
    ljudi prvo trebaju stec iskustvo u hnlu pa tek onda u europi…ovo nije utakmica za kombinacije jer je rijec o velikim novcima
  • Eduardo
    17.9k
    "Prije svega, čestitam momcima. Ponosan sam na njih, igrali su bez greške. Bili smo kompaktni i izuzetno dobri u obrani, a i opasni u napadu. Nažalost, drugi gol je došao tri minute prije kraja iz vrlo vjerojatno nepostojećeg kornera, no nije to najgora stvar. Najgore je što smo ostali bez Lovrića za sljedeću utakmicu, a prve prognoze nisu baš optimistične što se tiče njegove ozljede" - Rendulić.

    JBG - nema reprize.

    giphy.gif
  • Ludovic IX
    5.9k
    Ja ne vidim tko je igrao zadnji..bitno da magarci vide
  • Nino Bule
    11.9k
    Kog boli kurac, volio bi da nije bio korner jer je suđenje bilo skroz korektno
  • Crusades1986
    10k
    ko jebe kmečavca, protiv tovara su se šetali i spustili gaće, danas se bacali na glavu
  • Eduardo
    17.9k
    Bartole :gasp: :meh: :sweat:

    giphy-downsized-large.gif
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.