Cemu vaditi Orsica van,igrac koji moze igrat 3 sata bez prestanka,i to Kopic stalno radi

301
    Kontroliramo tekmu a to je najvaznije..sad je mogao tolic dobit crveni ..samo se zaletio u igraca i pokosio ga bez ikakve mogucnosti da igra loptu
  • Ludovic IX
    5.5k
    Ali moglo je malo više htjenja u drugom..ali ajd, s obzirom da smo u tri tekme imali 0 pobjeda protiv njih ove sezone, ovo je dobro
    301
    Strasno sto ga ivanusec komplicira..na dva metra od golmana on ide kombinirat..trebalo je i moralo biti 3:0 sada
  • Krizy
    36.4k
    Opet sačuvali praznu mrežu, pojam za Krznara.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Ja zadovoljan pobjedom i igrom, pogotovo igrom i dominacijom u prvom poluvremenu. Bravo Dinamo.
  • luka modic
    609
    Šteta što Theophill zna kiksat u važnijim tekmama i što nas je puno košto u prošlosti ali stvarno vrhunksi igrač,nadam se da će uhvatit konstantu do kraja sezone zajedno sa vrhunskim Šutalom.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Drugo poluvrijeme odrađivanje posla preko one stvari. 3 boda i ajmo dalje...
  • dzg717
    947
    Svi u Pulu!
  • Captain America
    14k
    Doktorski odigrano u obrani, KTC i Šutalo majstori. Perić najveći pehist koji je nosio naš dres u 21. stoljeću, kakva je to karijera mogla bit da nije sklon ozljedama. Druga momčad lige uputi 1 bezopasan udarac u okvir u 90 minuta (Murićev s 30 metara). Kritizira se Rile, a Kop je najavio da jedan WB mora ostat pozadi ko osigurač. Bočkaj je veliko Pojačanje. Kapetanu nema ravnog kad je zdrav. Mišić korektan. Na njegovo veličanstvo Oršu ne treba trošit riječi, moramo cijenit svaku sekundu koju nosi naš dres. Ivanušec ostao dužnik, ne sumnjam da će to sjest na svoje mjesto. Andrić najpodcjenjeniji igrač u našoj ekipi. Još kad Petko ozdravi... Moram i Kopa pohvalit, od prvih zamjena Menala i Gojaka, došli smo do Špikića, Tole i Bulata. Sila se budi.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Od poraza od tovarije 5 utakmica i 5 pobjeda. Sada još riješiti Goricu i Lokose, a onda u Osijek na derbi.