• BBB Sibenik
    4k
    Uspavani lav se polako budi iz zimskog sna, i opet ce svi završit u njegovim zubima
  • dzg7
    267
    2dj0dwdtxp0unlth.jpg


    Gol hr nastavlja, mogli su bar cijeli sjever stavit :brow:
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma pusti ih sve da puše k*rac tovarima, na kraju će samo završit popišani i smrdit će po mokrom magarcu...
  • Keyser Soze
    8.2k
    Znači da su samo potvrdili komplekse zbog sinoćnje poruke koja je jednim dijelom vjerojatno bila upućena i njima.
  • Klenx
    4.1k
    Mediji su baš odvratni
  • Markelo
    2.5k
    Gol.hr je općenito smeće od portala
  • GZomanid
    572

    Vidio sam i ja da je otvoreno, nije mi jasno da su cijeli dan imali zagrađeno i onda otvire pred tekmu.. Ali bar si malo prošetao ☝
  • Fanboy
    2.2k
    Ja od davno ne čitam portale koji blate Hrvatsku, naš klub i slično...Čak i ako zanemarite klik, no čemu se trovati mržnjom i lažima ? Zašto uopće gubiti svoje dragocjeno vrijeme za takve stvari, šopati svoj mozak ispodprosječno inteligentnim sadržajem punim laži, spletki itd. Index nebi čitao ni da mi plate...
    Ako vas što zanima, imate Zonu Dinamo :wink:
  • Krizy
    36.4k

    - Koliko je Rijeka bila bezopasna u napadu govori to da ih je Kopić nazvao Istrom
    - Dino Perić dobio udarac u zglob, pa krivo stao ali ne bi trebalo biti ništa strašno
    - Lijeva strana opasna, od Perića preko Bočkaja do Oršića
    - Defenzivno stabilni, brze reakcije nakon gubljenja lopte, Rijeku ograničili
    - Bočkaj donio puno prema naprijed, bit će još i bolje dok se uigraju
    - Petković ima virozu i sitnu ozljedu, ali trebao bi se brzo vratiti
    - Andrić igra odlično, zadovoljan kretanjima i timskom igrom, bitna je širina kadra
  • Logistika
    1.1k
    Nek pljuckaju iz svih oružija...daj bože da mediji i svi pojačaju tempo...naši će biti luđi i motiviraniji...čak i Kopić skroz pristojno radi...jel gradonačelnik gdje kakvu izjavu dao nakon utakmice?
  • NitkoBitan
    12.3k
    Dosao sam u red 20 do 5 a usao sam na tribinu u 10. minuti. Jesu ljudi u redu odustajali od kupnje?
  • Ali
    1.9k


    I SN jednako perfidno i tendeciozno. Objavis samo slike nastale pola sata prije utakmice, dok je 70% gledatelja ispred ulaza radi covid potvrda i protokola.

    to8ounmibff3sgix.jpg

    2do0a4to9ja3mtd2.jpg

    Sramota
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam na kraju zadovoljan. Rijeka danas nije bila ozbiljan protivnik. Malo je vjerojatno i do njih, ali vjerujem da je u vecem dijelu do nas. Potpuno smo ih nadigrali i nismo im dozvolili ni da pomisle da imaju sanse.

    Mislim da cemo biti sve bolji i bolji, pogotovo nakon ove pobjede, a i ostanak Orsica vjetar u ledja. Pula ne smije biti zamka.
  • reziser
    6.4k
    ove slike su otprilike 50 min prije početka tekme..
  • Ali
    1.9k
    Da jesu, ali je clanak objavljen nakon utakmice u 18:55 , pise na dnu slike.
    Kvatnjak prolivari... uzme slike prije tekme i objavi tekst kako ne.a nikog na stadionu. Ja se vratio doma sa tekme i zadovoljan kakje bio zapad skoro 70% , i na sjeveru fino koncentrirano. Da je sirina tribine iza gola 60m umjesto 100+ , i da je na pet metara iza gola bilo bi to cisto fine za prvi mjesec.

    A oni pokazuju kao pustos tesku, a jucer iz sibenika slike bengalki kao da je bilo 60.000 navijaca... jadno i tendenciozno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.