• marcio amoroso
    32k
    Spomenuo bi Komnena Andrića i njegov doprinos jučer.

    Ja sam prvi zagovarao njegovu prodaju, čak i danas tvrdim da nema potrebnu klasu za Dinamo, ali momak svojim trudom, zalaganjem i energijom može biti primjer mnogima. On Dinamov dres bome dobro natopi znojem. Dovoljno da ima respekt od mene.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Što volim ovakve tekstove gdje ti malo podrobnije i stručnije objasni što smo točno gledali. :ok: Skužiš da smo bili opasni i kombinatorni na lijevoj strani, ali je odlično kad to netko ovako secira.
  • Majki2111
    2.6k
    Točno to.

    Evo Olivarijev pokušaj objašnjavanja našeg 3-5-2.

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/ova-kopiceva-odluka-je-najbolje-sto-se-dogodilo-dinamu-ali-to-bi-mogao-biti-problem-u-utakmici-sezone-15152303

    Kaže Ristovskom ne paše. Zašto?? Njemu pogotovo paše. Može i defanzivno i ofanzivno pokrit cijelu stranu.

    I onda još kaže da možebitni problem formacije centrala di sew može stvorit manjak igrača. :lol: (???)

    Pa 3-5-2 je stvorena da imaš višak u centrali u začetku. 8 igrača u centrali i 2 na krilima. Da, može bit problem ako se stisne formacija pa teoretski u slučaju povlačenja bek ostane 2 na 1 sa bekom i krilom, u slučaju da Sevilla igra s 4 natrag. Onda bi se od napadača tražilo da prati beka protivničkog i nebi se gubila homogenost u sredini.

    Promašio je nogomet skroz i onda to ide objavljivat u novinama koje se plaćaju 10 kuna mislim. Pa koji vrag?! :rage:
  • Mali Zeus
    9.3k
    hahahaha kakva hrpa floskula. Uvijek me nanovo frapira koliko ti novinari koji prate nogomet nimalo ne kuže i ne poznaju tu igru koju prate i koja im je posao. Strašno nešto.
  • Krizy
    35.4k
    Lijepo napisano majki :clap:
  • miro
    3.1k
    ali nije baš fulo za tekmu sa Sevillom, tu će i Bočkaj i Ristovski malo toga odigrat prema naprijed. Bit će 5 obrambenih iza plus Ademi i Mišić, a od brzanaca nam ostaju Orša i Ivanušec, premalo za odigrat par opasnih kontri
  • Nino Bule
    11.3k
    Pa dobro nije sevilla man city, u dvije utakmice ce pero prec centar bar 15 puta. Ako nista bar zbog prekida mora igrat jer i tu mozemo trazit priliku.
  • Krizy
    35.4k
    Dinamu je ovo bila jubilarna 50. pobjeda u HNL-u protiv Rijeke. Dinamo je u ligi više puta slavio samo protiv Osijeka (64) i Slaven Belupa (56).
  • Navijač Dinama
    7.3k
    OlivarijevMajki2111

    Dovoljno govori tko je autor teksta. Mister dvolični odnosno "najbolji novinar u hrvatskoj" kako ga neki orangutani nazivaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.