• db-izbjeglica
    12.6k
    Mislim da je ova utakmica pokazala da igraci poput Menala nemaju sta raditi u DinamuNousername

    za taj zakljućak je pasivnom promatraču nogometa dovoljno 15 minuta,

    opet nas je zavarao bljesak u europskoj utakmici, kao i protiv genka.
    dinamo igra za onu stvar, novi trener je nužnost, ajd...ostaviti ga sad do zimske stanke, ali novo ime treba biti spremno.
  • Keyser Soze
    8k
    Krki ove sezone popušio bar 8 sigurnih bodova.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Igraci su emocionalno i fizicki iscrpljeni od utakmice sa Rapidom bla bla
  • superhik
    10.2k
    Dinamo pod Krznarom je kao simpatija u srednjoj. Odgovara ti na poruke, priča s tobom, povjerava se i daje ti nadu, a onda je za vikend vidiš da se žvalji s drugim i slomi ti srce.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Krki ove sezone popušio bar 8 sigurnih bodova.namodi grebza

    ajd, ovo danas i mogu prožvakati, loksa je formirala za HNL razinu respektabilnu momčad, + još utakmica 2 dana nakon europskih izazova.

    u prvoj trećini prvenstva izgubiti 5 bodova protiv slavena i istre DOMA je nedopustivo.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Izdrži prijatelju :strong:
  • Nolifer
    6.4k
    Možda krivo razmišljam. Ja to gledam ovako. Možda smo im pustili danas, da nam ne rade probleme oko Kačavende...
  • Nousername
    610
    Pa koliko su fulali nije nemoguce
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Vidin izgubili, jebenti pasa tovara vise. Taj krznar ne može povezat ništa
  • Ali
    1.9k
    Vidim opet paljba po npr.Menalu, decko je igrao 15min??? Ne kazem da super igrac, ali lani je Rijeki donio bar 15 bodova, mozda je do pozicije/uloge.
    A posebno me cudi jer nisam vidio da je spikica netko danas komentirao, on sam je bio 3x u mat situaciji i reakcija katastrofalna.
    Petko po meni danas odlican, krivo mi je samo jer je radi raznih strucnjaka kaj su ga kritizirali odustao od "svog penala" i opalio klasicni penal i ovaj mu skine.
    A u konacnici mozda i bolje ako Krkiju ovo bude presudna, citam jucer kaze sam za sebe da je perfekcionist ??? Daj odi doma...
    Ja sam jos nakon Belupa rekao da ako on ostane trener Osijek bu bil prvak.
  • Blue98
    721
    Petko danas jedini na razini
  • db-izbjeglica
    12.6k
    petković je bio jedina svijetla točka.
    jbg-a promašeni penal se dogodi, pošteno je puknuo, santini obranio i to je to.
    čovjek je kreirao par odličnih prilika, ivanušeca (koji je totalno van forme) je gurnuo u zicer.
    nema se što petku prigovoriti danas.
  • Nousername
    610
    Sad napunit Maskimir 20.11 protiv Osijeka.Nema se razloga za ne doc na tekmu
  • marcio amoroso
    31.9k
    Petko je odigrao doktorski. To što Špikić ili Luka zapucaju zicere nije on kriv.

    Ponavljam se kao papagaj i sam sebi sam dosadan, ali Dinamo jednostavno nema energije u momčadi. Jedan Kačavenda sa svojom energijom bi zlata vrijedio ovoj momčadi, jedan Jakić također.

    Dinamo ima dvije klase u momčadi prema naprijed. Kad se te dvije klase zatvore Dinamo je mrtav.
  • Nino Bule
    11.3k
    To sto menalo dobije 20 minuta na lijevom beku je iskljucivo krznarova greska, menalo tu nista nije kriv
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.