• Krizy
    35k
    U 15. kolu Dinamo gostuje u Kranjčevićevoj. Dinamo bi se eventualnom pobjedom zadržao 1.mjesto . Trenutno je Dinamo na prvome mjestu sa isto bodova koliko i Rijeka i Osijek ali i utakmicom manje.

    Dosad smo s Lokomotivom odigrali 42 utakmice u HNL-u te ostvarili 36 pobjeda uz 3 neriješena ishoda i 3 poraza. Gol razlika je 94-27.
    U gostima smo Lokomotivu pobijedili u 16 utakmica te 3 puta remizirali i 2 puta izgubili, uz gol razliku 44-15.

    Zadnju utakmicu protiv Istre, Lokomotiva je igrala u sastavu:

    Nevistić - Cipetić, Mersinaj, de Haas, Miličević - Cokaj, Marić - Aliyu, Kulenović , Goričan - Dabro

    Kod Dinama nema kartoniranih igrača a kod Lokomotive će utakmicu zbog kartona propustiti Mersinaj. Ozlijeđeni su Ademi, Jurić, Čop i Dilaver.

    Koeficijenti za utakmicu su:
    Lokomotiva 6.45 - 3.80 - 1.55 Dinamo
    1. Kakav rezultat očekujete? (49 votes)
        Pobjeda Dinama
        94%
        Neriješeno
          2%
        Pobjeda Lokomotive
          4%
    2. Idete li na utakmicu? (49 votes)
        Da
        43%
        Ne
        57%
  • De Oliveira
    860
    Ja bih izveo momcad: Livakovic- Moharami, Sutalo, Peric, Stefulj- Spikic, Misic, Bulat, Tolic, Orsic- Petkovic. Naravno od toga nista.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Petko ne igra napadača više, inače će biti ovako nešto.
  • De Oliveira
    860
    znam da ne igra, ali u odsustvu Jurica, on bi kod mene igrao napadaca. Definitivno na zimu moramo kupiti napadaca.
  • deda
    27.4k
    Petko sigurno neće igrati zbog slomljenog rebra, a vjerojatno ni Šutalo tako da očekujem:

    Liva-Rista-Rasmus-Perić-Leovac-Bulat-Gojak(Baturina)-Ivanušec(Tolić)-Špikić-Oršić-Andrić
  • marcio amoroso
    31.9k

    I ja bi volio da kupimo jednog pravog, vrhunskog napadača, ali sumnjam da će nekoga dovoditi jer imamo Jurića, Andrića, Čopa i Kulenovića na posudbi. Bar dva bi se morala prodati da jedan dođe. Ja iskreno sumnjam da će biti ponuda za ovu četvoricu tako da smo bar do ljeta osuđeni gledati njih.
  • De Oliveira
    860
    ako uz cetiri lijeva beka na toj pozicini igra zadnji vezni, onda nije iskljuceno da kraj 5 napadaca kupimo i sestog, jer realno jedan to ne zeli igrati, jedan je ozljedjen, a trojica su za drugu ligu.
  • Gelipter
    3.4k
    Tko god da igra svi u Ulicu pjesnika pjevati Dinamu u nedjelju!!!
  • deda
    27.4k
    Jučer je bilo na sjeveru 4-4,5 tisuće Boysa. Stvarno bi bilo lijepo da ih u Kranjču dođe bar 500.
  • Cosey
    432
    Jel ima online prodaje? Znam da dosad nije bilo. U protivnom će sutra biti velikih gužvi.
  • deda
    27.4k
    Nažalost ne.

    RADNO VRIJEME BLAGAJNE STADIONA JE NA DAN UTAKMICE (NEDJELJA, 7.11.2021.) OD 13:00 SATI.
    CIJENA ULAZNICE ZA ZAPADNU TRIBINU IZNOSI 60 KUNA
    CIJENA ULAZNICE ZA ISTOČNU TRIBINU IZNOSI 40 KUNA
  • De Oliveira
    860
    Gdje se moze testirati?
  • NORTE
    8.9k
    Bez kalkulacija po prvo mjesto.

    Liva
    Moha-Kevin-Rasmus-Leovac
    Gojak-Mišić
    Ivanušec-Tolić-Oršić
    Andrić
  • Nino Bule
    11.3k
    Jel se zna kad se juric vraca
  • deda
    27.4k
    Logika je staviti Tolića na napadača, igrao je to u Sesvetama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.