• marcio amoroso
    32.1k

    Evo sad ponavljaju njihov gol. Apsolutno sam protiv radikalnih poteza u svemu, ali Perić bi mi nakon onako beskrvne reakcije nakon utakmice dobio papire ili bi bio u Dinamu2. Ono je užas, nešto nedopustivo i u zadnjem rangu natjecanja.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Ova momčad pod hitno treba Ademija, još jednog kvalitetnog zadnjeg veznog, lijevog beka, brzo krilo i najvažnije NOVOG TRENERA.
  • Infinity
    15.2k
    Jesmo losi u pm. Treba odmah tri igraca mijenjati.
  • Olmic
    2.7k



    Još nešto, kod prilike Pivarića, mislim da je bio čisti penal za Lokose
  • bbb medimurje
    2.9k
    Bez energije, agresije volje i zelje
    Najbolji prikaz je gol aut nas i njih i nacin na koji mi izvodimo i na koji oni izvode
    Oni bez problema izlaze van a mi ne mozemo dalje od centra od njihovog pritiska
    Svaka druga lopta njihova
    Leovac beskoristan
    Misic bez energije
    Bulat nekoliko krivih predaja
    I sad krece ofenziva medija na petkovica i penale
  • bbb medimurje
    2.9k
    Uopce nema pritiska na loptu
    Stojimo prenisko
    Trcimo premalo
    Katastrofalno poluvrijeme
  • De Oliveira
    911
    Kralj ne mijenja... Strasno.
  • Neki tip
    19.1k
    Nema baš mjesta za pozitivne tonove u ocjeni igre pa da ih bar usmjerim na Kačevendu..

    Ubi nas kolega @Carrasco prošle godine s njim, ali sve sam sigurniji da je potpuno u pravu.

    Energija, trka, tehnika..

    Nije mi, doduše, jasno kaj on točno igra.. ima ga posvuda, od zadnjeg veznog, po krilima, u vršku napada. Rekao bih da ima potpunu slobodu, što u Dinamo sigurno ne bi (nit bi trebao).

    Slijedi mu, sigurno, taktičko tesanje, ali ima taj momak sve kaj treba za uspjeh.

    A kolko čujem na tribini (ekipa kaj im klinci treniraju u Loksi), ostaje nakon doslovno svakog treninga sam na terenu, ispuca 10 slobodnjaka, pokupi lopte pa ispočetka..

    Navodno na mjestu momak u svakom pogledu.
  • SAS1987
    13.4k
    Dođem kuci i vidim da Dinamo gubi 0-1... Evo barem skandiranje panduru :cool:
  • Markelo
    2.5k
    Krki je Ole Gunnar Solskajaer za sirotinju
  • Nousername
    613
    Mi ne mozemo uspostaviti dominaciju i posjed protiv Lokse…
  • Rocky1986
    245
    Slabasan sut
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Dost dobro dodavanje golmanu Špike.
  • De Oliveira
    911
    Leovac ne moze dodati tocno. Uzas. Od cetiri lijeva beka nama igra zadnji vezni ili veteran. U nedostatki navedenog dvojca, mjesto zauzima nezainteresirani preplaceni stranac.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.