• marcio amoroso
    31.4k
    Nakon reprezentativne pauze nam u Maksimir dolazi Osijek s našim bivšim trenerom Bjelicom. Osijek dolazi u jako dobroj formi. Vezali su tri pobjede u prvenstvu i jednu u kupu.

    Dinamo pak nakon poraza od Lokomotive više jednostavno nema pravo na kiks.

    Reprezentativna okupljanja kao i skoro uvijek nam donesu poneku ozljedu pa su nam se sada ozlijeđeni vratili Petković i Bulat. Kad njima pridodamo Ademija, Jurića i Čopa onda nam je jasno da Krznaru neće biti lako.

    Zadnja utakmica u Osijeku je završila našom pobjedom od 0-2, Kristijan Jakić je zabio u svojoj oproštajnoj utakmici za Dinamo, Danijel Lončar sa svojim autogolom je potvrdio našu pobjedu.

    Inače, Dinamo u ovoj utakmici ganja svoj 200-ti gol protiv Osijeka otkad je HNL-a. U dosadašnjih 96 susreta modri su slavili 64 puta, Osječani u tek 10, a u 22 navrata bodovi su podijeljeni. Ukupna gol razlika je 199-71 za Dinamo. U Maksimiru je statistika još poraznija za Osječane. 37 pobjeda Dinama, 9 neriješenih i tek 3 pobjede Osječana. Gol razlika 113-31.Svojim bivšim sugrađanima najviše je volio zabijati knez Igor Cvitanović koji se čak 14 puta upisao u listu strijelaca na međusobnim susretima.
    1. Kakav rezultat očekujete? (64 votes)
        Pobjeda Dinama
        73%
        Neriješeno
        22%
        Pobjeda Osijeka
          5%
    2. Dolazite li na tekmu? (64 votes)
        Da
        55%
        Ne
        45%
  • deda
    26.3k
    Izuzetno bitna utakmica za jedne i druge. Čak možda i više za nas. Pobjeda je skoro pod mus.

    Moja prognoza 3-1 za Dinamo.

    A prognoza broja gledatelja 2.864
  • Neki tip
    18.3k
    Čak možda i više za nas.deda

    Ne čak možda, nego sigurno, jer zaostajemo 3 boda. I igramo kod kuće. I Dinamo smo.

    Bez obzira na utakmicu manje, jasno je već sada da se zbilja ni protiv koga ne upisuju bodovi unaprijed.

    Poraz bi bio zbilja težak, jako težak udarac, a ni remi nije neka sreća.

    Radije bih remi protiv Genka, nego Osijeka, ako bih baš morao birati "između 2 zla".
  • marcio amoroso
    31.4k
    Jednostavno je gust raspored, a Dinamo prosipa bodove. Ni pobjede protiv Osijeka i Hajduka poslije ne znače ništa ako ćeš izgubiti u Puli i ako nećeš dobiti Slavena. Dinamu treba 18 bodova iz ovih 6 utakmica do Božića, ali je to nažalost za ovaj Dinamo znanstvena fantastika.
  • Neki tip
    18.3k
    Ni pobjede protiv Osijeka i Hajduka poslije ne znače ništa ako ćeš izgubiti u Puli i ako nećeš dobiti Slavena.marcio amoroso

    Točno to.

    Doslovno sve redom moramo pobjeđivati. Ove sezone nema luksuza prosipanja bodova, jer ih i konkurenti prosipaju rijetko.

    Neka, prvenstvo je napeto i bit će i dalje, al ono.. radije bih nervozan bio prije raznih benfika i totenhema, nego da strepim hoćemo li dobit Belupo i Istru. A s Krznarom, nažalost, strepim.
  • deda
    26.3k
    Ma mene ne muči strepiti od rezultata, mene muči kad strepim jer ne znam hoće li na teren istrčati razbucana banda ili homogena ekipa. Taj fli-fla-flu model od utakmice do utakmice nije primjeren za Dinamov renome.
  • xavier
    11k
    Kako je netko napisao, isti tren bih potpisao poraz od Osijeka kad bi to značilo odlazak Krznara i dolazak nekog tipa Kek jer i Osijek nije "nepogrešiv" kao prošle sezone i muče se u puno utakmica te sam siguran da bi ih Dinamo stigao bez problema. No nekako mi se čini da nema šanse da će Krznar povezati dva poraza za redom u HNL-u tako da očekujem pobjedu pa onda mučenje protiv Genka, da bi onda dobili Šibenik pa izgubili protiv Rijeke...
  • marcio amoroso
    31.4k
    Livaković- Ristovski, Theo, Šutalo, Franjić- Mišić, Gojak- Menalo, Ivanušec, Oršić- Andrić

    Koliko ih pogađam?

    Edit: Lesički piše da Petko ipak može. Znači Ivanušec desno, Petko u sredinu, a Menalo na klupu.
  • deda
    26.3k
    10
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Livi- Rile-Theo,Sutalo-Leovac- Mišić Gojak(Bulat) Ivanušec, Oršić-Petković i Čop

    Gledatelja predvidam da nece biti vise od 2k.

    I na kraju rezultat predviđam 1-0 za nas.
  • Crusades1986
    9.3k
    U subotu sunce i 12°C (za one kojima smeta vrijeme), dolazi ekipa iz vrha tablice (za one koji gledaju protivnika, a ne dolaze na Dinamo), bivši trener koji je mnoge uvrijedio s "korporacijom", gotova je reprezentativna pauza, Maksimir, ekipa, piva prije tekme, uvertira za Genk... i ono najvažnije, Dinamo.

    What else are you gonna do on a Saturday?
  • Neki tip
    18.3k
    Dosta dobra je "potvrdna klikanost" na pitanje o dolasku..

    Ok, Zona je to i uzorak nam je 30 ljudi, ali obično bude dosta indikativno za posjetu..

    "Optimističnih" 2.956 gledatelja.

    Ove pandemija brojke koje se vrte će otjerati koju stotinu sa zapada.
  • Krizy
    33.6k
    Petković spreman, ajmo riješiti taj Osijek :strong:
  • Mr Blue
    3.2k
    What else are you gonna do on a Saturday?Crusades1986

    A nakon Dinamo - Osijek još jedan derbi na vrhu tablice. Futsal Dinamo - Vrgorac u 20h u Dvojci!
  • deda
    26.3k
    Mislim da nikad na 43 anketara nismo imali u HNLu 67% onih koji potvrđuju odlazak na utamicu
  • NitkoBitan
    10.6k
    Da sam u Zagrebu u subotu sigurno bi išao. Sa jednim testom bi isao na 2 tekme (GNK i futsal) i usput platio racune :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.