• Crusades1986
    9.5k
    Ne kužim da na ovoj debilnoj Lokomotivi dobiješ kartu ko da si dobio račun u Intersparu... pa daj napravite normalne ulaznice jel to tak teško :roll:
  • Neki tip
    19k
    da, nisam ni znao da ulaznica može biti nepersonalizirana, mislio sam da je to obveza.. očito nije

    Ne skupljam ulaznice pa mi načelno svejedno kak izgleda, ali usporedba ti je na mjestu.
  • De Oliveira
    874
    Debil je veci i gori demagog od Branka Ivankovica i Ante Cacica. Uzas i strahota za slusati.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    mene više od krznara živcira onaj milin, lik uvijek ima facu kao da je veliki mislilac, kad ga čovjek pogleda za vrijeme utakmice pomislio bi da pokušava razriješiti nekakav kompleksni problem iz fizike...ferdo milin i je li supersimetrija zapravo lomljena simetrija...
  • Ali
    1.9k
    Zadnjih 5 kola hnl:
    -Osijek 13b
    -Rijeka 10b
    -Gorica 8b
    -Dinamo 8b
    -Lomotiva 7b
    -Hajduk 5b
    -Šibenik 5b
    ....
    Ako ovo nije dosta za smjenu strucnog stozera onda neznam sto je.
    A imamo na placi 30 igraca sa ukupnim primanjima barem kao i Os+Ri+Go zajedno ???
    Kaj je to nego (ne)strucni stozer ?
  • Markelo
    2.5k
    Meni je gori Mikić. Taj ima gori teleći pogled od Krznara. Samo sjedi na klupi i bulji u prazno.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Slažem se ne mogu ga vidit, iman osjecaj da nema veze o životu.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Sve se više i više vidi koliko nam fali Jakić. Pogotovo u fazi obrane gdje je puno "drugih" lopti bilo naše i on je bio na dobroj poziciji za blokiranje igrača is sredine većinom za razliku od Mišića..
  • mniokl
    254
    Meni stvarno petko i njegovi penali nisu jasni.
  • mniokl
    254
    Svima je jasno da stozer nema pojima osim upravi.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Oho izgleda da je ipak smjena blizu, na tribini bili Kljuno i Mario Cvitanović, čekaju novi kiks ko zapeta puška :lol:
  • Markelo
    2.5k
    Ako je istinit ovaj podatak o 2k navijača u Kranjčevićevoj, to je onda najposjećenija Dinamova utakmica odigrana u Zagrebu ove sezone. Posjećenija je od svih dosad utakmica odigranih na Maksimiru.
  • deda
    27.5k
    Na Maxu je top bila 1500 protiv Rijeke
  • Infinity
    15.2k
    Meni je na TV-u zapad djelovao fino ispunjen. Vrlo moguce da je bilo preko 2000.
  • NitkoBitan
    11.7k
    To kaj na Kranjci vise ljudi gleda Dinamo neg na Maksimiru samo pokazuje koliko nam znaci normalan stadion sa tribinama do terena. Ne kazem da je Kranjca space shuttle, ali da se izgrade 2 tribine iza gola bio bi to pristojan stadioncic na kom bi mogao i Dinamo igrat
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.